• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha ja kapra ee toho neľubim ale zubača, mňam dedo už včera ulovil tak rybka zatim čuší v mrazaku do vianoc :grinning:
13. nov 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik oni to predavaju hlavne pre firmy vo velkom a ty to potom predavaju na kusy,tak preto rozne farby, ich maloobchod nezaujima.
13. nov 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Ja pockam, kym kojim. Citala som akurat aj v tom speciali o vyzive Mama a ja, ze staci kojenym po roku, ze maju vsetko potrebne v mliecku :wink:
13. nov 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jasne ved pohoda, nam dr vravela ze kludne mozme, nam veeeeelmi chuti
13. nov 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka My budeme mat lososa, mnam :slight_smile: Zubaca som este nejedla. Podoba sa nejakej rybke? :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my asi pangasa, ja som chcela lososa, ale bude nas vela tak by som sa nedoplatila, ach jo
13. nov 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat To aj mne vravela, ze mozeme. Ale tak ja radsej cakam, ked nieco netreba :sweat_smile:
no ja nejak extra pre juli neriesim, maximalne teda ten salatik..rybu nedam na 100%, na to si pocka na dalsie vianoce...Terezka mala ten salatik a potom svoju klasicku veceru ako vzdy. akurat ze bola pekne oblecena :grinning:
my budeme mat kapra a aj nejake filety, lebo mm neznasa ked musi z niecoho vyhrabavat kosti..a ja zas si neviem predstavit vianoce bez kapra :grinning:
13. nov 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha i ja chcem lososa mňam, zubač ma fajne biele mäsko, podoba sa šťuke :slight_smile: no aka som zrazu rybarka :grinning: ale učim sa :grinning: mm bude od noveho roka takisto chodiť na ryby takže tie zlate rybky budu u nas stale :sweat_smile:

@svetlankat Hmm, ja pangasa az tak nelubim. Su este aj ine rybky, co nie su drahe a su chutnejsie myslim. A aj zdravsie. Popozeraj cerstve rybky v Metre, mozno ta cosi inspiruje :slight_smile:
@blumka my veceru este nemame, o dva mesiace uz bude???
13. nov 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik sko @svetlankat pise :dizzy_face: :dizzy_face:
@rivatha ja uz tiez teraz moc nekupujem, lebo uz i my rastieme ako z vody :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Hehe, stuku som nejedla tiez :grinning: Ale biele masko rybacie si viem predstavit. Niekedy vyskusame :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha skusim, daj typ, ja ryby moc nemusim tak nepoznam, ja len lososa milujem a tuniaka steak som jedla na kila v uk
13. nov 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ani ja som nejedla :slight_smile: ale zajtra mame na obed pečeneho zubača so zemiakmi, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
13. nov 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ja som si tiez nevedela predstavit inu rybku na Vianoce ako vyprazane file alebo kapra, ale ked som ochutnala salat s opecenym lososom, tak mi uz nic nechybalo teda :grinning: Ale je to klasika, to treba priznat :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat no ved sa riad podla misky, ak jej treba tak mozte samozrejme...u nas zatial juli papa okolo piatej svoju kasu a potom o siedmej mliecko...ak to takto bude do decembra tak stedra vecera bude v case jej kazdodennej kase aby z toho nebola mimo a aby zas nemala toho vela v brusku pred spanim.
13. nov 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeej, taky salat i ja bych Olivke mohla x;O) parada napad

@garonka niekto pise, ze ryby skor, iny, ze neskor... tak neviem.. ja nedam urcite rybku este x;o)

@maculik saq ja s Tebou vymenim modre za ruzove
@garonka Dojdem okostovat :slight_smile:
@rivatha no ja sa nebranim novym rybkam, mnam..ja ryby rada..ale teda kapor byt musi a miesto tych filet pre mm nieco ine :grinning: lososa mame radi obaja, tak asi si toho roku take kupime :wink:
13. nov 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste mi narobili chute na rybku...mm si na zajtra rozkazal rezne ale tak ja by som si rybky vyprazila :wink:
13. nov 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my budeme papať aj naša lekarka to odobrila, a aj v mama a ja tam pediatrička vravela, no sa teším budu prave Vianoce :dizzy_face:
@blumka mozno v decembri uz bude vecera, lebo uz teraz by Misa zjedla aj tanier a ked jeme tak to ide cez mrtvoly
@svetlankat Chutil mi napriklad sumcek, teraz mame v mraziaku ostrieza. Degustujeme, zatial sme neochutnali vsetky :slight_smile: Maju tam take ruzovsie rybky, aj biele. A mas istotu, ze to nie je mrazena voda :wink:
13. nov 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka i moj otec je vasnivy rybar... ja zboznujem uhora, mlask... ale ako pises, i zubac je fajnucky... x;o) kapra ja moc nemusim x;o) lososa i pstruha este, mnam mnam

13. nov 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha prííííííííď :wink: nemaš ďaleko :grinning:

13. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek faakt? Tak super, to ak by svetlanka kupila, tak rovno by to prehodila a mne by poslala uz tie prehodene :slight_smile:
ved uvidime, co vybavi jej mm :slight_smile:

kocky, idem ja do perin, aj ked mi je tu s vami dobre, ale zase si rano budem nadavat, co som nesla skor.

tak dobru nocku a nech nam drobci dobre buvaju :slight_smile:

(mm minule vyberal film, ked sme isli vecer pozerat, a pyta sa, ze aky film chcem, a ja ze "film s nazvom "Ako sa Petrik za noc len 2x zobudil" a on ze "no, to si este budes musiet taky rocik pockat, kym takyto film vydaju" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak dobru noc :slight_smile:
@rivatha @olifcek no ale tak uz dost :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
@rivatha dikes za typ
13. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok