Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
13. nov 2010

@olifcek ale sme narobili chute rybami 😀 u nas každy v rodine mame radi rybky ale moja mamina ta ich absolutne neje, na vianoce urobí file a sebe vypraži rezne 😅

olifcek
13. nov 2010

@garonka ja sa na vianoce tesim moc moc moc...pretoze minuly som ani len nemohla salat, kapustnicu a pod. neboli sme ani rodinka spolu... takze teraz budeme ale rybu nedam urcite 😉 jedny odporucaju, druhi nie, takze je to asi fifty fifty...

garonka
13. nov 2010

som hladna pomoc ale idem jesť 😀

paaaaaaaaaaaa

svetlankat
13. nov 2010

@maculik juj vidis este ze tu @olifcek, ved my mame baby, tak nie je co riesit, pomenime aby kazdej vyhovovalo, len aby sa to dalo kupit, urcite vam uz dam buduci tyzden vediet

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@olifcek ja si poviem, co sa stane ak rybu nedam? a potom si polozim otazku co sa moze stat ak ju dam? a tam kde je odpvoed nic tak to vyhrava 😉 😀
ja sa tiez tesim na vianoce...Terezka uz vsetko tak vnima...samozrejme ze ideme pisat list jeziskovi, ona chce pocitac, uz je kupeny, kupila som este predtym ako ona zacala s tym ze ho chce, ale mame problem, lebo ona chce ruzovy a ten co som kupila je zlty 😀 tak sa jej kazdy den pytame ze ci moze byt aj inej farby a ona ze ne, ze iny nechce 😀 tesim sa hlavne na jej ocka ked si najde nieco co velmi chce a veri tomu ze to doniesol jezisko a to napetie predtym ako bude behat okolo stromceka a tam nic a zrazu zazvoni zvoncek a ona vystartuje z izby a zrazu tam toho bude plno...to su take nezabudnutelne obrazky 😵

svetlankat
13. nov 2010

@rivatha mnam plnene sampinony lubim a s cim ich zvyknes plnit

blumka
13. nov 2010

viete co baby, ma nestvite o pol jedenastej o jedle sa bavit 😠 😀 😀 ze sampiony, ryby...a co este zacnete? to naschval mi robite? 😀

olifcek
13. nov 2010

@garonka my papame ryby od mala....vsetci, az n oca ich zboznbujeme...oco ich len rad lovi 😅
@svetlankat ked nie, myslim, ze kazda z nas cosi kupi a bude potrebne minimum, za ktore treba nakupit.. ak take budu mat... mm moze skusit povedat, ze chce vyskusat najprv x;o) ved ako obchodnik nemoze hned brat vela od vyrobcu, ktoreho nepoznaaa 😀 😀
@rivatha pre mna to bolo na psychiatriu

svetlankat
13. nov 2010

@blumka ja pucim ryzu v mlieku

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. nov 2010

@blumka 😵 😵

olifcek
13. nov 2010

@blumka srnci chrbat, ci indianske oci?mnaaam

blumka
13. nov 2010

@svetlankat to nemam rada, tak ti nepridem zjest 😀

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek neboj, urobi co moze, ak by trebalo fakt za stovku tak hadam sa tu este niekto prida kto bude chciet, ale to budeme riesit az potom, ked budeme uz presne vediet i cenu, ok?

blumka
13. nov 2010

@olifcek 😝 😝 😝 ma chcete vystvat?

blumka
13. nov 2010

@svetlankat ja sa tiez mozem pridat na tie body..ale ja chcem 86 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

@rivatha ja zvyknem aj cottage cheese

svetlankat
13. nov 2010

@blumka zisti mm co a ako a pred tym ako pojde kupit dohodneme

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

@rivatha 😝 😀 😎

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat jaj jasne, ja nejdem tlacit na ,,piiiilu,, ja si pockaaaam a prisposobim sa podmienkam x;O) ja som rada, ze mam moznost zapojit sa a kupit takto vyhodne x;o)

@blumka Teba? urcite nie x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. nov 2010

@svetlankat ok 😉
@rivatha, to co som pisala boli obrazky z minulych vianoc...takze buduce budete mat taketo..skoro dvojrocne deticky uz budu nasi drobci a naozaj to budu tak krasne vnimat..ten ligot toho vsetkeho, deti maju rady tajomstva a cary. My sme robil istromcek v noci a rano sme Terezke povedali ze ho anjeli priniesli a ze vecer donesie darceky jezisko...tak vecer siel moj otec s terezkou do izby pozerali z okna a kukali ci uz ide jezisko, susedia mali krasne vysvieteny dom, jej sa to velmi pacilo ako to vsetko blikalo..a my sme zatial nanosili darceky pod strom a mm zazvonil zvoncekom a zacali sme kricat, ze aha co tu je..to uz bol jezisko a sme ho nevieli a terezka upalovala z izby a mne az slzy vysli ked som videla ako jej ocka ziaria ked na to vsetko pozerala...
akurat dnes som premyslala, ani neviem preco, nad chorobami ze ake kadejake existuju, a mi napadlo ze by som nikdy nechcela stratit pamat a zabudnut na to vsetko 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. nov 2010

idem hajat, dobru noc baby

@olifcek oli hned ako budem mat to cislo telefonu tak ti poslem sms.

olifcek
13. nov 2010

@rivatha no, ja som od oktobra lezala v posteli uz len...tusim... 19.11 som na tyzden nastupila do nemocnice, paq opat len doma som lezala a to poctivo x;o(( a 19.12. sa Oliv narodila uz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre