• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek ale sme narobili chute rybami :grinning: u nas každy v rodine mame radi rybky ale moja mamina ta ich absolutne neje, na vianoce urobí file a sebe vypraži rezne :sweat_smile:
13. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja sa na vianoce tesim moc moc moc...pretoze minuly som ani len nemohla salat, kapustnicu a pod. neboli sme ani rodinka spolu... takze teraz budeme ale rybu nedam urcite :wink: jedny odporucaju, druhi nie, takze je to asi fifty fifty...
13. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hladna pomoc ale idem jesť :grinning:

paaaaaaaaaaaa
13. nov 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik juj vidis este ze tu @olifcek, ved my mame baby, tak nie je co riesit, pomenime aby kazdej vyhovovalo, len aby sa to dalo kupit, urcite vam uz dam buduci tyzden vediet
@garonka To aby som vyrazila pomaly :grinning:

@blumka Nejeduj sa a chod si vybrat rybku, nech sa ti rozmrazi do zajtra :grinning:
Ja budem zajtra plnit sampiony, lebo ich doniesla svokra kopu a som na ne cez tyzden pozabudla :sweat_smile:
@garonka Dobru chut a noc! :grinning: :sunglasses:
13. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To muselo byt fest tazke ten minuly rok :pensive: Ale teraz si to o to viac uzijete :dizzy_face:
13. nov 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja si poviem, co sa stane ak rybu nedam? a potom si polozim otazku co sa moze stat ak ju dam? a tam kde je odpvoed nic tak to vyhrava :wink: :grinning:
ja sa tiez tesim na vianoce...Terezka uz vsetko tak vnima...samozrejme ze ideme pisat list jeziskovi, ona chce pocitac, uz je kupeny, kupila som este predtym ako ona zacala s tym ze ho chce, ale mame problem, lebo ona chce ruzovy a ten co som kupila je zlty :grinning: tak sa jej kazdy den pytame ze ci moze byt aj inej farby a ona ze ne, ze iny nechce :grinning: tesim sa hlavne na jej ocka ked si najde nieco co velmi chce a veri tomu ze to doniesol jezisko a to napetie predtym ako bude behat okolo stromceka a tam nic a zrazu zazvoni zvoncek a ona vystartuje z izby a zrazu tam toho bude plno...to su take nezabudnutelne obrazky :dizzy_face:
13. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mnam plnene sampinony lubim a s cim ich zvyknes plnit
13. nov 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co baby, ma nestvite o pol jedenastej o jedle sa bavit :angry: :grinning: :grinning: ze sampiony, ryby...a co este zacnete? to naschval mi robite? :grinning:
13. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka my papame ryby od mala....vsetci, az n oca ich zboznbujeme...oco ich len rad lovi :sweat_smile:
@svetlankat ked nie, myslim, ze kazda z nas cosi kupi a bude potrebne minimum, za ktore treba nakupit.. ak take budu mat... mm moze skusit povedat, ze chce vyskusat najprv x;o) ved ako obchodnik nemoze hned brat vela od vyrobcu, ktoreho nepoznaaa :grinning: :grinning:
@rivatha pre mna to bolo na psychiatriu
13. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja pucim ryzu v mlieku
13. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Nie je za co :wink:
Plnim ako kedy. Zaklad je, ze tie nozicky poprazim na oliv. oleji a cibulke, potom pridam syrokrem alebo syr nastruham, bylinky, moze byt aj sunka alebo vajko. Na vrch kusok kyslej smotany alebo masielka. Na co mame chut a aj co duuuum daaa :sweat_smile:
13. nov 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka srnci chrbat, ci indianske oci?mnaaam
@svetlankat to nemam rada, tak ti nepridem zjest :grinning:
@olifcek neboj, urobi co moze, ak by trebalo fakt za stovku tak hadam sa tu este niekto prida kto bude chciet, ale to budeme riesit az potom, ked budeme uz presne vediet i cenu, ok?
13. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma chcete vystvat?
@svetlankat ja sa tiez mozem pridat na tie body..ale ja chcem 86 :wink:
@blumka To znie nadherne! Mam pocit normalne, ze uz zajtra to bude, hihi. Este ten sniezik keby bol :slight_smile: Asi tie dalsie Vianoce uz budu aj nase deticky viac vnimat a tesit sa na ne aj z darcekov :dizzy_face:
13. nov 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja zvyknem aj cottage cheese
13. nov 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka zisti mm co a ako a pred tym ako pojde kupit dohodneme
13. nov 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Ten mm nelubi, ale zapecene v tom by to mozno nepoznal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jaj jasne, ja nejdem tlacit na ,,piiiilu,, ja si pockaaaam a prisposobim sa podmienkam x;O) ja som rada, ze mam moznost zapojit sa a kupit takto vyhodne x;o)

@blumka Teba? urcite nie x;o)

@olifcek Inak som tie obliecky nekupovala z MMB, ostala som radsej verna Matejovskemu :dizzy_face: Ale dakujem!
A ti verim, ja som mala dost v nemocnici tyzden pred porodom sama. Ach, nemyslime na take uz :wink: Radsej to jedlo :grinning:
@svetlankat ok :wink:
@rivatha, to co som pisala boli obrazky z minulych vianoc...takze buduce budete mat taketo..skoro dvojrocne deticky uz budu nasi drobci a naozaj to budu tak krasne vnimat..ten ligot toho vsetkeho, deti maju rady tajomstva a cary. My sme robil istromcek v noci a rano sme Terezke povedali ze ho anjeli priniesli a ze vecer donesie darceky jezisko...tak vecer siel moj otec s terezkou do izby pozerali z okna a kukali ci uz ide jezisko, susedia mali krasne vysvieteny dom, jej sa to velmi pacilo ako to vsetko blikalo..a my sme zatial nanosili darceky pod strom a mm zazvonil zvoncekom a zacali sme kricat, ze aha co tu je..to uz bol jezisko a sme ho nevieli a terezka upalovala z izby a mne az slzy vysli ked som videla ako jej ocka ziaria ked na to vsetko pozerala...
akurat dnes som premyslala, ani neviem preco, nad chorobami ze ake kadejake existuju, a mi napadlo ze by som nikdy nechcela stratit pamat a zabudnut na to vsetko :dizzy_face:
13. nov 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka "Nevystvavame" ta, neboooj :astonished: :slight_smile:
idem hajat, dobru noc baby

@olifcek oli hned ako budem mat to cislo telefonu tak ti poslem sms.
@rivatha no, ja som od oktobra lezala v posteli uz len...tusim... 19.11 som na tyzden nastupila do nemocnice, paq opat len doma som lezala a to poctivo x;o(( a 19.12. sa Oliv narodila uz...
13. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok