• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana su nadherneeee, boze, take cosi i ja chcem pre Oliv... len u nas neviem ci mame akcie na chicco x;o((( pokukam :wink:
15. nov 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mozem kupit...ale tieto uz nemaju to len vzdy po jdenom kuse...a musis dat cislo :wink:
15. nov 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja som sa zamilovala do oboch topanociek... ale Ty isto len tie najkrajsie vzdy najdes... mam premerat chodidielko?
15. nov 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes...maju este take podobne modre...len neviem kedy sa dostanem tam....kazdopadne ked podjem a uvidim nejake pekne mozem kupit...zvacsa sa berie o cislo vacsie....aspon co ja viem :zipper_mouth:
15. nov 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek uz som jej napisala...nechcem prestat kojit....s umelym je ostara a okrem toho neni to taky dobry kontakt ako pri kojeni
15. nov 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jj, urcite bych chcela kusok vacsie x;o) nech mame na dlhsie x;o)

15. nov 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 toto je zaklad, chciet kojit, uspech je zarucenyyyy
15. nov 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana vyzera to tak, ze mame 11cm x;o) len rozmyslam, ci netreba skusat topanocky... Ty skusas zakazdym?
15. nov 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 drzim palce... netreba to vzdavat, lebo je to super pocit... uz teraz mi to pride luto, ked uz to nepojde, alebo ma nebude chciet... :grinning: :pensive:
15. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame chicco topanocky na prve krocky... len ci nebudu uz potom male... :sweat_smile: tak odlozim pre druhe... hadam sikovnejsie... :grinning:
15. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no len ako sa to da ovplyvnit... akurat pijem litrove mlieko..neviem co mam este urobit....
15. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 prikladat prikladat prikladat, chciet a hlavne spravne prikladat, dolezite je aby sa Simonko spravne prisal, mliecko bude, je to v hlave. hlavne neboj a ver si. A deticky placu, urcite to nie je od hladu, mate pravidelne popisane plienky??? kolko ste pribrali od porodu???
15. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tie botky su uuuuzasne :wink: :wink:
15. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 kup si caje na kojenie, zarucene pomahaju, vineu si kup, bielu a vybublinkuj, funguje okamzite x;o) mliecko sa moc na zaciatku neodporuca, vraj naduva babo, no ja som o tom nevedela,mlieko som piila na litre a oliv nenaduvalo :wink: je zrejme pravdou, ze len ubohe jedno percento sa dostava do mm :dizzy_face:

a prikladat ako @svetlankat pise
15. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ja som v troch mesiacoch tiez skoro presla na UM, ale najprv som skusila z posledneho zabojovat a vyslo to.... teraz mozem kojit este aj susedove..tolko mam mlieka...ja som zaclaa jedavat vajickove polievky a malu prikladat nonstop...a pomohlo...skus este aj ty....uvidis ze to vyjde :slight_smile: a v 9 mesiacoch budes nosit 12 kil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ano, pomaha aj vinea..a to hned
15. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek moju malu naduvali caje na kojenie :slight_smile: a mlieko nie :slight_smile: kazde babo je ine,.... :sunglasses:
15. nov 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja tak tak kazde babo je ine, ja som tiez pila mlieko na litre, ale u nas nebol problem v mlieku ale v prikladani, respektive v prisavani.
@cukruska1920 nie je vsetka chyba len v tvorbe mliecka, aj neefektivne prikladanie spomaluje laktaciu, ja si nemyslim, ze v tom je problem, ak priberate a mate pocikane plienky tak problem len je u teba, v hlavicke, myslim tym psychika. neboj bude dobre, teraz sa nam dobre radi, co? ale ver mi zazivali sme presne to co ty.
15. nov 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 uz len jedna vec ak priberate a mate tie pocikane plienky, vobec kojenie neries, potom chyba vobec nie je v kojeni, kojte sa ako doposial. mozno placka lebo ma koliky, prdiky, prosto sa mu len chce plackat, chce ti nieco povedat a to je jeho forma prejavu.
15. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ja som brala homeo ricinus comunis 5 CH... pozor na to davkovanie... a pila som meltu... :grinning: s mliekom... a tie caje na podporu... ale zas to netreba prehanat, ani to nie je dobre... max do 3-3,5 litra tekutin... aj s polievkami... :wink:
15. nov 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@cukruska1920 ja som mala tiez taky problem, najskor mlieka ako pre trojcata a ked mala asi mesiac tak zrazu prazdne prsia, mala plakala...ale, pitny rezim, caj na kojenie, vinea a hlavne mne pomohlo homeoptikum RICINUS COMMUNIS 5CH - su to gulicky, uziva sa 5 guliciek rano a vecer rozpustit pod jazyk- 30minut predtym a potom by si nemala jest a pit, ucinok sa dostavil do 12hodin...tiez som chcela kuovat sunar, keby nieco, ale nakoniec nebolo treba :wink: takze sup, nech mm ide do lekarne, vyskusaj, pripadne este caje zo senovky a benedikta- budes jak pamela :wink:

@maculik ja uzivam cerazzete, netreba prestavku, ked nebudes kojit, tak chod k dr. nech ti da inu :wink:
inak Nelka sa zo sobotu na nedelu zobudila12krat dobre nie? uz som zrela na psychiatriu.... a teraz!!! od 7mej spi a bola hore 4krat, zufalstvo...mm je v Helsinkach do stvrtka a bud. tyzden zasa 4 dni v keli
a k tomu padaniu- my stojime od 7. meho mesiaca, teraz uz si je istejsia uz zacina chodit okolo nabytku a po novom sa pusti opboma rukami ostane stat na mieste par sekund kuka na mna a podom capne na zadok... s tym padanim na hlavu sme to aj my mali, trvalo to asi 3 tyzdne ako zacala stat, zachytavala som ju a davala do sedu alebo na kolienka, po case sa sama spusti alebo ked pada tak drzi hlavu hore a netresne , myslim ze to ti aj @zucana pisala :wink:

idem kuk panelak a idem si lahnut, lebo neviem co ma caka, ale ak mi dr. bud. tyzden na poradni povie ze je tzo normalne a mam vydrzat, tak jej asi pekne od pluc nieco poviem....
15. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ja som aj den, dva bola z toho v slzavom udoli, ale potom som este aj naodsavala... aj odsavacka mi pomohla... hlavne treba byt v pohode a pozitivne naladena... zvladnes to...
15. nov 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska boze zosi, tak nech sa ti to uz polepsi, musis byt riadne vycerpana... :pensive: u nas teraz tuk tuk celkom v pohode...
15. nov 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem i ja... este chcem zmyt podlahu... a kupala som plastove hracky, tak ich musim osusit... :sweat_smile: si robim robotu na vecer... :rolling_eyes: :grinning:

dobru noc vsetkym...
15. nov 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby a my sme dnes boli na navsteve u @lienka2, maju krasny utulny bytik, Lukasko uzasne sikovny a Lienka velmi milaosobka. @olifcek tiez uzasne sikovna. Deticky sa pohrali, my sme si dali cajik, pokecali sme si, bolo to velmi prijemne popoludnie.
15. nov 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 tak pekne susenie, dobru noc
@zoska fakt ot je o drzku, my vstavame ta 3x a to som vycerpana, keby to malo byt 12x tak to neprezijem, mas moj obdiv.
15. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som prvykrat neskusala....ale omerala v obchode....no ale take malicke veru nemaju najmensie 18tky alebo 17tky...
baby nasla som novinku od hipp kekse bez mlieka a vajec (tie talianky @lolka tu normalne neni zohnat) ale maju vanilkovu aromu v zlozeni...to moze?
15. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to sme tu jedine ktore este nestoja? :frowning2: co nestoja...my ani nesedime :frowning2: teda ked ju dam sadnut tak sa udrzi, ale to som iba vyskusaala, to nerobim, ale sama si nesadne :frowning2: :frowning2: :fearful:
15. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ani my sami nesedíme a ani nevyzerame aby sme sadli :wink: my tak skôr sa oprieme o bok a držíme si stehno aby sme nepadli :sweat_smile:
a takisto nestojíme len kľačime v postieľke
nezufaj ešte si odychneme kym začnu nam deti behať :wink:
15. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: ,tak co zavazne sa tu v case mojej nepritomnosti udialo??? :confused: :sunglasses: keby sa niekomu chcelo zhrnut,kym Vas na etapy docitam... :slight_smile:
takze my doma,ja este viac znicena ako pred odchodom... :sweat_smile: este mam aj svalovicu,co som stale lietala po schodoch pozerat malu...kedze dolu bola bujara zabava,tak som ani vysielacku chvilami nepocula..
pocasie nam vyslo pekne,ale s kocikom sme toho vela nenachodili a manducu sme ani nakoniec nepouzili ale hlavne,ze sme sa pre nu vracali,lebo sme ju zabudli doma...
ale bolo tam krasne aj ubytko sme mali pekne,take utulne...
,..no a poslednu noc som skoro vobec nespala,Ela ma teploty,chudatko... :frowning2: ,tak ja som sa bala zaspat,ze jej este viac stupne,dala som cipok a cakala,ci zaberie..tak som isla spat o 3-ej a vstavala o 6-tej,medzitym cuc..len dufam,ze su to zubky a nie nieco ine,lebo skoro vsetky decka tam boli nachrchlane..ale zatial ine nic okrem teploty nebadam...
teraz stale meriam teplotu,ma v zadku 38,5,tak uz davam cipky,ked som jej dala prvy,tak som jej tu tvrdu kaku tak zatlacila,tak plakala hrozne.... :frowning2: ,a uz kaka zase casto,ako pri prvych zubkoch,nechce sa prebalovat,sa boji cipku pritom doteraz prebalovanie bola pohoda...,

15. nov 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka cize po odcitani mate 37,8? ja by som cipok este nedavala, ako dlho uz ma teplotku, niekedy je dobre nech sa organizmus s teplotkou popasuje sam, nedavat hned cipok, ale neviem ako dlho ju uz mate.
15. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok