Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. nov 2010

@zoska podla mna to s tymi uskami vyzera super, akoby naschval, ved skriatkovia maju tak uska 😅

krasne fotocky... ja nebudem ale kupovat oblecko na vianoce x;o) pokocham sa vasimi fotkami x;o) my mame len ciapocku, tak mozno jej ju dame a nejake biele tricenko, alebo tie next dupky so sobikmi, co mame x;o)

olifcek
17. nov 2010

@zucana no par ich mas presvietenych x;o) paq napisem ktoreee, teraz ideme kuk filmiq s mm 😵

avaka
17. nov 2010

@zoska ,naozaj je ako skriatok z rozpravky,zlate to je 🙂 ,aj ked myslim,ze by si to chcela mat s normal uskami,ale toto je strasne mile 😵 😵

avaka
17. nov 2010

kocky,odkial mate tie ciapky?ja co som mala tak velke len.. 😒

zoska
17. nov 2010

@avaka @olifcek diky baby 😉 🙂 no čo už mám doma škriatka...srnd že sme si to ani ja ani segra nevšimli 😅

@avaka chudtenko Ela, si vytrpela 😒 nech je coskoro fit
aj ostatní malí maródi

zoska
17. nov 2010

@avaka z tesca- znacka F&F, ale musela som ten biely lem odstrihnut na bokoch, bol vyhnuty este dohora a prisitý na bokoch a Nela to mala uplne nacapene na hlavne a vyzerala ako a je to! takto sa to predlzilo aspon o pr cm a akurat jej to sedi...je to velkost 6-12mesicov 😉

zoska
17. nov 2010

@olifcek dnes je den predcasne narodených deti, takze Olivke vsetko dobre 😉

laxity
17. nov 2010

@avaka aj ja som mala z Tesca tú istú čo @zoska som si ju dala zväčšiť...bo bola malááááá 😅 a tiež veľkosť 6-12 😠

a tá čo je na tejto fotke, to sestra zohnala 🙂

avaka
17. nov 2010

@zoska ,aha,dakujem,tak kuknem,alebo mm nakazem kupit 😉 ze a je to ! 😀 ,dalsia rozpravkova postavicka... 😵 no Nely bude herecka 😉

avaka
17. nov 2010

@laxity ,dik,no nam mala asi nebude..E ma uzku podlhovastu hlavu a ciapky su jej velke 🙂

laxity
17. nov 2010

@avaka radšej vyskúšať 🙂

zoska
17. nov 2010

@laxity Nelke bola tiez mensia, ale ako som odštikla tu lemovku tak uz ok, ze tam vidno švíky vobec nevadi, vyzera ze to tak ma byt a paci sa mi ze to mozem pouzit j ako normal cipku, lebo cez uska jej sedi pekne, len nieje do velkej zimy

laxity
17. nov 2010

@zoska ja som to ani nejak neriešila...zistila som, že je total malá, tak som to dala kamoške a tá to prerobila 🙂

zucana
17. nov 2010

baby mame teplotu v zadocku 39 cize 0,7 mam odratat? a vrAcalo s
me co som dalakvapky,,,, kdeje ten link o teplotach pls

avaka
17. nov 2010

@zoska tiez ju urcite prerobime keby cosi.. 😉

avaka
17. nov 2010

@laxity 🙂

avaka
17. nov 2010

@zucana ,Zucana,aj vy?? 😔 ,co sa to deje?a tiez len teploty,ci aj ine?to bude nejaky virus...ja som myslela ze uz dobre,ale vecer som zase musela dat sirup, a mrnci stale....chudatko..

avaka
17. nov 2010
zoska
17. nov 2010

@zucana 😔 boze, co to? drzte sa! ja odratavam O,5 daj cosi od teploty a snad to ustupi

svetlankat
17. nov 2010

@zoska @laxity uzasne fotos
@zoska presne vcera som kupila to iste bodynko, velmi sa mi paci.

vsetkym chorobkam skore uzdravenie

@olifcek vsetko naj k dnesnemu sviatku, kedy pridete?

zucana
17. nov 2010

uz som hovorila s kamoskou dr.tak 0,7 mam odratat.ale itak.asi mi ten sirup vygrcala...
@avaka no iba to grcanie raz.....teraz s apoti...asi budem prezliakt,,,,

zoska
17. nov 2010

@svetlankat diky 😉 ved bodynko vynosime aj mimo vianoc, aj mne sa moc paci 🙂
@zucana ak ti vygrckala tak skus dat cipok, ak nevies ci to vygrckala vsetko tak polovicku cipku, nebude mat zatazeny zaludok

zucana
17. nov 2010

nemam cipky iba kvapky...ani neviem ci cipky vobec maju....no nic pokam...ùnajhorsie je ze teplomer ktory prikladam na hlavu mi ra zukazuje tak a raz tak...iba v ritke ma vysoku 🙄

avaka
17. nov 2010

@zucana ,meraj v zadocku a odrataj,to je najpresnejsie,mne celovy ukazoval od 37-39,2 😅
mne sa zase vykakala po cipku asi 15 minut,ale uz bol vstrebany,lebo zabral.ak vracia mala by si cipok dat,aj dr.hovorila.No nasa nevracala,ani nic,len teplotu ma
no ak nemas cipok,neviem,skus ako Ti radi zoska

avaka
17. nov 2010

jaj ,ona tiez radi cipok,,no neviem..

zucana
17. nov 2010

no omeriam o hodku v zadocku lebo spinka a do 38,5 sa nemusi davat som citala

zucana
17. nov 2010

a musim to uplne strcit do toho zadocku?alebo staci dat tam pri dierky...teraz mi spi na boku a som to tam tak uplne nedala ale bolo to pritapene ritkou :D a mala 37,8 a 37 ma aj celovmy 😕

loginka
17. nov 2010

@zucana no to je neskutocne zlate, to si mala nejakeho fotografa, ci sama?
mne tiez udrela do oci ta 4 a po tom tusim 14

baby varite este vsetko tak, ze zeleninka, maso a potom olej? Kedy sa moze zapiect, prip. inak upravit? Kedy mlieko do varenia? Kupila som kus-kus, to sme este neskusali.

Inak niekedy satak narehocem z nasich. Domi rad kyve hlavou akoze - nie-nie ale vehementne, ze sa mu az hlava zakruti a Lauri sa zasa rada natriasa dopredu, no divadlo. 🙂

svetlankat
17. nov 2010

@loginka Miska odkukala to krutenie hlavickou od @olifcek ked sme boli u @lienka2 na navsteve a od vtedy cize uz dva dni to robi aj Misa, ale vkuse.

svetlankat
17. nov 2010

@loginka No a to natriasanie uz mame dlhsie,my jej hovorime tani tani a Misa sa natriasa je to mile

svetlankat
17. nov 2010

@zucana Meracia špička sa zavedie do análneho otvoru, maximálne do hĺbky 1,5 cm. Pri tomto spôsobe dochádza k najmenšiemu rozptylu nameraných hodnôt a preto je táto metóda vhodná na presné sledovanie celého priebehu horúčky a na meranie bazálnej teploty. Rovnako predstavuje jednoduchý, veľmi presný a rýchly spôsob merania teploty, najmä u detí.

to je len vycuc z jedneho clanku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre