Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
17. nov 2010

@svetlankat dikes 😉

loginka
17. nov 2010

@svetlankat super ze sa takto stretate, deticky od seba vselico pochytaju 😉

zucana
17. nov 2010

baby a to ju mam budit????nenecham ju spinkat???

svetlankat
17. nov 2010

@zucana skus rukou, ak sa ti nezda nejak brutal horuca, tak ju nebud, nech sa vyspinka

svetlankat
17. nov 2010

@loginka vies co, je to fajn aj preto, ze sa deturence spolu zahraju. Ked som s Misou sama, musim jej vkuse vymyslat nejaku aktivitu, akonahle je s detickami, tak sa tak pekne vedia vyhrat. Takze je to aj take sebecke z mojej strany. ☹

svetlankat
17. nov 2010

baby idem si lahnut, vsetkym chorobkam prajem kludnu a nicim nerusenu noc. Ako aj ostatnym.

lucia411
17. nov 2010

ahojte baby...vidim, ze tu su maly marodikovia...vsetkym dietkam skore uzdravenie a zusika mas uzasne fotky a drzim vam silno palceky...my fajn inac, este vegetime na SK, (este 4 dni)dnes mala Celi premieru u svokrovcov bola sama bezo mna 4 hodinky...aby sa nehnevali, ze im ju nedavam, len nasim, tak dnes tam bola a bolo super, len mne smutno, ale oddychla som si, urobila som si par veci, kozemtika, bola pozriet v domceku nasom, a presla sa...taky relax...vo Swiss mi toto bude chybat...ale este mesiac mame so Celi spolocny len pre nas!inac stale mame len 2 zubky ocne, a nerysuje sa nam dalsi ani...kupila som jej vcera tie papucky, takze teraz sa moze staviat na nozky kolko sa jej raci...nozku ma pevnu a uz tie papucky ani dole neda, lebo su na snurky... 😅

lucia411
17. nov 2010

a este baby co fotite na vianocne motivy tak krasa!

svetlankat
17. nov 2010

@lucia411 jej tak si si aspon trosku oddychla. Mne Misa vyzuje aj snurkove topanky, jednoducho do vtedy ich taha kym ich neda dole.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
17. nov 2010

@rivatha tak potom daj vediet aky to je 😉

laxity
18. nov 2010

dobré ránko

ja len čítam, že tu máme choré detičky...tak prajem skoré uzdravenie, aby sa čo najskôr cítili opäť dobre 😔

svetlankat
18. nov 2010

dobre ranko

@rivatha a aky to je???

lenica81
18. nov 2010

ranko... konovi nejako sibe... uz som sa 3x musela prihlasit, a to som nic nenapisala... 😒

my sme hore od 3/4 na 6... 🙄 a zvysenu teplotu ma Vilko furt... musim pomerat, ked budem prebalovat... 😔 a mrnciiiiiiiiiiiiii furt... 😅

svetlankat
18. nov 2010

@lenica81 idu zubky? ci ste tiez chorucky?

lenica81
18. nov 2010

@svetlankat ked ja ti neviem... tie zuby nie a nie vyjst... a predtym teplotu nemal... tak neviem...

ale ked mame teplotu, von nemozme, ze nie... niekto to tu spominal... len ako ho uspim... to bude boj... 😔

olifcek
18. nov 2010

@zucana a ked merias v zadocku, daj trosku oleja na teplomer pre lahsie zavedenie. My este hajame, to bude pocasim. Pisem z mt. Boze, dufam, ze Oliv i nadalej zdravucka bude, nech nemame trapenia ako niektore z vas a stale pribudate, uff. Dakujem ku blahozelaniam, to fakt bol den predcasniatok?

svetlankat
18. nov 2010

@lenica81 mne dr tiez vravela ze steplotou byt dom, ale neviem, Miska mala v podstate len raz a to jeden den, klop klop klop, tak to nebolo az take hrozne ostat jeden den doma.

svetlankat
18. nov 2010

@olifcek Prides ci nie????

laxity
18. nov 2010

@lenica81 aj my tak skoro hore...ale tak u nás je to už zvyk...zaspala o 16.15 tak čo môžem čakať 😀

ale už opäť spinká...otras čas, tak som zvedavá aký bude pre Naty dník 😕

inak baby Naty má na hlave stále tú seboreu? Opäť to naolejovať? 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
18. nov 2010

@rivatha keď myslíš 😉 ...pokiaľ mám upratané, navarené...tak samozrejme oddychujem...teraz periem druhú várku a ešte ma čaká jedna...takže stále niečo je čo treba robiť....takže ja sa určite nenudím...momentálne si vychutnávam skvelé tousty a kávičku a paq umyť hlavu a potom asi von 🙂

jaja32
18. nov 2010

ahojte, my sme spinkali do 5.30h a potom do 8.30 h aj s plnou plienkou 😀fuuuu, to bol smradok, ale teplucko 🙂
@laxity my mame tiez na hlavicke, vcera som jej to vycesavala aj bez olejceka a pekne jej to ide, uz tam toho moc nema
@blumka je este asi myslou na koncerte a uziva si to 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teuska
18. nov 2010

caute babulky 😅
Co je tu noveho, ja sa hanbim, ale vobec nestiham sadnut k PC. ☹
Potrebovala by som poradit ohladom topanociek. Petko este nijake nema a ja ani netusim ake mu mam kupit. Take na zimu, alebo radsej nieco na prve krocky, alebo hned dvoje? Viem, ze maju mat zirafku 😅 Ako to riesite vy?
A ozaj Olifcek myslela som vcera na vas, ze mate sviatok. 🙂

lenica81
18. nov 2010

@laxity to od 16.15 do rana spala... 😕 nas sa vtedy v 2. poobednajsom spanku na 2. bok prevracal... 😀 my zaspime tak okolo 8-pol 9, a ako kedy 2-4 cucy v noci... 😅 keby do tej 7 potiahol, by to bolo idealne, lebo aj mm vtedy do prace vstava... a takto ho skoro zobudi a mm potom nejako nevladze... 😀 😉

lenica81
18. nov 2010

@teuska s tymi zimnymi topankami mam aj ja dilemu... lebo zatial o chodeni nechyrujeme a z overalu mu nohy trcat tak ci tak budu... z fusaku samo ze nie... 😒

lenica81
18. nov 2010

ale aspon jedna vyhoda z toho, ze ma zvysenu teplotu... pije aj vodicku o dusu... asi ho riadne smadi... a malo vcera zjedol a dnes rano vyhladovany mrncal a my s mm, ze co mu je... a ked sme mu dali papat, tak sa skoro zadrhol, aku mal chut... 😅 😀

teuska
18. nov 2010

@lenica81 no len aby si nebola prekvapena s tym chodenim 🙂 Maly moze zacat chodit ani sa nenazdas. My sme zacali sa plazit a hned aj stavat na nohy.
Baby mne spava maly len dvakrat denne po 30 minut. A v noci sa casto budi, ale papame len dvakrat. By som sa normalne bala, ci mu nieco nie je keby spal pd 16.15 😀

lenica81
18. nov 2010

@teuska plazi ako partizan, ale nikam sa nestvera, aj prekazky som skusala a nechce sa mu... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre