• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moja babka take nosi :grinning:
18. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik vidíš štrikovane dobra vec :wink: len ja neviem štrikovať a moja svokra......ta nevie vôbec :sunglasses:
18. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka jaaaaj a saq to fajne je, super teple, vysoke... ja bych nevahala kebyze yettyovky nemam :wink:
18. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat @lienka2 vcera som si kupila bunduuu, nahradu za stratenu. je tiezz nepremokava, neprefuka ju, taka idealna na pocasie, ktore mame... len uz nie je mierne kriklavo zeleno-biela, ale cerveno-cierna, a uz nie exitray ale ina znacka... tesim sa... bola zlavnena z 1990sk na 1170sk, ci jtak nejak.. :wink:

ratam si to ako vianocny darcek... takze notacik, vetrovka, a uz viac mi netreba... spokojna som.. a jo, jedny zimne kozene topanocky som si kupila asi pred troma tyzdnami, takze i toto akoze... aby ste si nemysleli, stali 8eur? kamaratka predavala, kupila jej mamina, bez skusania a uz nemala cestu vymenit, lebo niesu zo SK, tak ich v podstate len posunuli dalej x;o))
18. nov 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to si dobre kupila boty, hlavne ze su kozene. ja som si vcera rifle kupila, som v nich napratana,tak verim ze povolia, lebo som nejako pochudla a vo vsetkych som vypadala ako vo vreci :wink: tak sa tesim. a mm mi kupil tricko diesel ale to uz som si odlozila pod stromcek, a ja som mu kupila uz dva darceky, tak este ked tak mu kupim nieco a je vybaveny, horsie to bude s nasimi a brachom, vobec ma nenapada co by som im kupila :unamused:
18. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj, to som citala, ale celkovo ma prist ochladenie, aj ine servery predpovedaju aj nasi meteorologovia...nemyslim ze az take rapidne ale pod nulu pojde :wink:
18. nov 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte az teraz som sa dostala na net
rano o 4tej mala viki 38,5 tak som dala vapky a zas z nich grcala.tak som vyvolavala lekarke a furt obsadene tak som sla osobne a ze mam dat teda cipky a ked do zajtra neprejde tak mam doniest aj viki.potom som sla na nakup.svokra zatial strazila malu, upratovacka tu bola a este aj zabranu na scody prisli robit takze uzas. vstali sme inak normalne 9.30 len ma take male ocka unavenucke.dala som mliecko ovocia len trosku zjedla a zas mliecko a spinka.nedala som uz lieky lebo mala 38 a az keby mala viac dam nie?.....nech organizmus bojuje.som nasrata na teplomer lebo ten co sa polozi na celo (chicco) a stal 25 eur je dobre naprd tak ho pojdem vratit a kupim co @rivatha davala na kona.sice stoji vela ale aspon budem mat istotu a nemusim ju zakazdym budit do zadocka. lebo vzdy sa prebrala a chcela kecat.... :rolling_eyes: je tu slnko a zrovna von nemozme....inak nekasleme ani nic....uvidime co bude po obede lebo prdka....
inak dokbry clanok :wink:
18. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana zuzka videla si nextik tenisky, ktore som vyhrala v aukcii? mam z nich obrovsku radost.. idem na tie fotky, oznacit, ktore su prepalene x;o) i ked @avaka je v tomto odbornik x;o)
18. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukam, ze tam skoro vsetky su prepalene, ci cosi podobne... ale inak prekrasne fotky.... ved bodaj by nie, ked je krasny model na nej :dizzy_face:
18. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som kupila BIO kukuricno-ryzovu kasu... tak uz len vymysliet, s cim to bude oliv papat, chi
18. nov 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes Natalke kupili cervene cizmicky, rukavicky a to ruzove cudo namiesto salu alebo rolacika na krk... cizmicky su fajne sustakove, samozrejme nie na chodenie, maju suchy zips a obuvaju sa ako ponozky :slight_smile:
18. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek super linky na topanocky si dala, jaj, len ja musim vsetky vyskusat Natalke, pretoze sa jej velmi zle obuvaju a uz som kupila v hm a musela vymenit, pretoze sme neobuli.
18. nov 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my papame s ovocim :slight_smile: ale domace kase :slight_smile:
18. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 no ja som tak jedny krasne ruzove kupila, s kozusinkou vo vnutri, no stali iba 3eura a kozene, z brusenej koze... neobujeme, mame vysso nart, ale tie z HaM obujeme, len su kus vacsie, asi o dva cm, ale nevadi, hlavne, nech je teplucko, itak su to capacky, cize chodit v nich nebudeme :wink:
18. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vilko ma 38,4... dala som capik... mam zajtra skocit k doc... ziadne ine priznaky nemame... to je na nic... :pensive: akoze ze chore deti spia... tak moj dal rekordnych 15 min... :rolling_eyes:
18. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 mna presvecilo, ze sa to kratko pripravuje, lebo fakt, kym bych ryzu urobila, oliv by uz nebola hladna, bo by zjedla cosi ine... :wink: toto je cisto kukurica a ryza, co som kupila, nic viac, nic menej... ale kebyze @lenica81 neporadi, kde hladat, nensasla bych ich v kauflande :slight_smile:
18. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 super si kupila x;o)
18. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my mame tiez ten isty problem....v hm som jej aj vacsie skusala, ale uz mrncala, vykrutila nozicku a neobula som vobec. Bala som sa kupit. Vacsinou budeme vo fusaku, ale my casto chodime von na dvor a to je len na rukach, tak tam nam urcite posluzia.
18. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som kupila kasu babylove, tusim aj @garonka ju spominala a malej velmi chuti.... je bio
18. nov 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek v idela krasne :dizzy_face:
inak sme vstali a mamae 37,7 v zadocku cize 37 :dizzy_face: a papkame
dik za fotky pohram sa s tym :wink:
ahojte baby, sorry, ze vam skacem do temy, chcela som sa opytat, vasi drobci ako spavaju cez den? este 3x ci uz len 2x? ja uz si to od tej starsej nepamatam :confounded: kedy mi zacala spavat len 2x....a niekedy mam pocit, ze by to natali stacilo, inokedy zas ani nie, tak sa chcem popytat tuna...dik :wink:
@kacenqa my niekedy hajame uz len raz...
18. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana vsak? a za aku super cenu... esteze som si vsimla, ze je to len za 10eur a dalsie prihodenie je 9,30eur, ze uff... a podla stranky nextu som krasne lacno kupila x;o) vytesujem sa jak mala :grinning:
18. nov 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenqa mne Natalka spinka 2x a dnes len raz
18. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek len ja nove lebo ja pre druhe babo chcem :wink:
vsetko sme spapali :dizzy_face:
18. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenqa my dva krát...doobeda aj hoďku niekedy aj viac a poobede ako sa zadarí ak sa vôbec zadarí :grinning: ...momentálne spinká 15 minút :dizzy_face:
18. nov 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jej ďakujem ďakujem ak nenajdem nič v h & m tak objednam z tej stranky čo si dala :dizzy_face:
18. nov 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok