• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 jasne kaše babylove su fajne, žiaden cukor, mlieko tak my ich papame stale :wink:
18. nov 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jeeeej, ake krasne a za ake ceny, fiiiha
18. nov 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenqa my spinkame krasne doobeda hodinka a poobede aj dve hodinky ale niekedy nespime vôbec :wink:
@garonka i to, co som ja kupila, je bez cohokolvek... stale to robis s ovocim?
@olifcek jo aj s ovocim a aj normalne na obed, dnes sme mali tu kašu v nej mrkva, hrašok a mäsko a už sme papali aj kalerabovu kašu z receptu mama a ja špecial :dizzy_face: šmakovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tobi ešte nič neodmietol :grinning: a dnes mal na obed prosim pekne 350g :sweat_smile:
18. nov 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a tu babylove maju v DM? a @olifcek ty si kde kupila? su bez cukru tie kase?
@kacenqa juli spinka 2x po hodinke, niekedy aj hodinku a pol, niekedy len po 45 minut... pamatam ze napr. starsia mi zacala len raz spavat od 10 mesiacov a este stalle spi cez obed a to som si myslela ze ked tak skoro presla na jeden spanok ze v 2ch rokoch uz nebude spat vobec cez den
18. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce tak toto je nasa nova zatarasa :grinning:
a uz sa idem venovat bambulke teplotovej :sweat_smile:
18. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hej hej su to kaše babylove bio v dmke nieje tam ani mlieko ani cukor, myslím, že tu čo mam doma je 3 zrna či aka to ale veľmi chutí :slight_smile:
18. nov 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka vies mi tie recepty nascanovat, ci prekopirovat? prosiiiiim

@blumka uplne bez cukru, je to vlastne len kukurica a ryza, ale maju aj ine a i jednodruhove ;o)
18. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana vyzera to perfektne
18. nov 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana pekne vyzerá...nám by sa také hodilo okolo mm dvd, blueray...tých jeho harabúrd :grinning:
18. nov 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dobre riesenie :wink:
18. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kúpila Natálke tieto :slight_smile:

to len tak na imidž :slight_smile:

18. nov 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka v galerke v kauflande, pri susenom ovoci
18. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity prekrasne...su zboku na lepak? sice, jedny mame na lepak, al nenavlecieme...nart nepusti...
18. nov 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som sa jej pýtala niektoré boli na zips a niektoré na lepák...neviem teraz...ale ja mám jedny z Tesca a tie má na lepák a veľmi ťažko sa obúvajú a jak sa ťažko obujú tak sa veľmi rýchlo vyzujú :sweat_smile:
18. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity deticky vyzuju vsetko...oliv rozviaze i odlepi, takze treba len dufat, ze si zvyknu a nebudu to robit :grinning:
18. nov 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, my sme boli trosku von a uz sme spat,
@olifcek kludne zajtra,len mi daj vediet kedy asi ta mam cakat a prida sa k tebe este niekto? napr katka, blumka lucka lubka???
18. nov 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity
@olifcek mne Miska vyzuje uplne vsetko.
18. nov 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @svetlankat šak to a čo teda necháme ich bosé? :grinning: :grinning: :grinning: to by sme boli matky čo? :sweat_smile:
18. nov 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nadherne si kupila,
@zucana super ste to vyriesili

@garonka aj mne by si mohla ofotit, alebo oskenovat, alebo pozicat a mm v praci ofoti.
@olifcek @blumka ja co sa tyka jazyka, budem rozpravat ale nie gramaticky spravne, mne nejak ta gramatika nejde do hlavy, naucila som hovorovu rec ale pisat, no to je katastrofa.
18. nov 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :grinning: :grinning: :grinning: u nas sa ani ponozky neohreju dlho na nozke, na doma som Miske zacala davat puncozky, kedze uz neviem ako to mam riesit.
18. nov 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su uzasne, i ked cierne... ja milujem hnedu a bordovu

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2752164

joooj...
18. nov 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja dávam tiež pančuchy odvtedy ako začala štvornožkovať a na to ešte aj ponožky a držia :grinning: ...aj keď dnes si ju chcela vyzuť a nešlo jej to tak sa jedovalaaaaaa :grinning:
18. nov 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat oliv tiez :wink: prisla bych okolo jednej? a co vy @garonka, @blumka, @lienka2, @katka888 ?
18. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne sa páčia a čierna mi nevadí :slight_smile:
18. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jj u tychto mi cierna nevadi. len... uz si nekupim, i ked je to cena perfektna... ale snad niekto kupi pre seba :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jej, paradne papucky si nasla, mozno aj ja objednam Petrikovi, aj teraz, ked budeme letiet a nebude v kociku, tak by sa mu hodilo. Ale to uz nestihneme :slight_smile:
18. nov 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat, ze ja nosim 37 al. 38, vnut. dlzka 24,5... dala som sledovat aukciu, mozno aspon mamine kupim, uvidiiim :dizzy_face:
18. nov 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mne Misa vyzuje ponozky a z pancusiek, ale neva uz som si zvykla,
@olifcek ok v pohode. kedykolvek si vitana :slight_smile:
18. nov 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok