Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
18. nov 2010

@svetlankat to je fajn ze kontrola bola ok, mas doma malu raketku

blumka
18. nov 2010

@olifcek @svetlankat ja nemozem dojst, mne o jednej idu obe deti spat a aj keby ste dali stretko doobeda, nemozem, terezka nejde do skolky zajtra 😉

svetlankat
18. nov 2010

@blumka nejak sa nevieme zosuladit co? ale neva ved mozno raz tovyjde, v lete??? 🙂

svetlankat
18. nov 2010

@lienka2 to je fajn ze kontrola bola ok, mas doma malu raketku

olifcek
18. nov 2010

@blumka tsssss....

inak od tejto fy mam tu kasu

http://www.poex.cz/detska_rada.html

konkretne kukurocno ryzovu

laxity
18. nov 2010

tak uznajte a teraz už spí 2 hodiny...tak zase noc či? ja už neviem čo s tou mojou potvorou....ona sa síce preberie ale keď k nej prídem, tak vidím, že chce ešte hajať, tak ju pohladkám chvíľku a spí ďalej 😕 ...je to správne?

olifcek
18. nov 2010

@laxity ja bych nebudila a uzivaj si to, ved uz zajtra sa to moze zmeniiiit

svetlankat
18. nov 2010

@laxity ja by som tiez nebudila, ked chce hajat nech haja

jaja32
18. nov 2010

@garonka papate aj ochutene?

blumka
18. nov 2010

@laxity ani neuvazuj ze by si daco menila...teda za predpokladu ze si nezamenila den s nocou, co ale u vas nie je

@svetlankat, no s dvomi detmi to uz je ina sranda..akoze ja nemam problem ich vziat obe ale terezka by sa nudila a robila somariny 😉 ale urcite sa raz bude dat

laxity
18. nov 2010

@blumka tak ako to vidím ona už má noc 😅 ...ale začínam mať pocit, že si na to nejak zvykla 😕 keď budem vidieť, že sa jej chce hajať, tak ju asi vezmem von a poprechádzam sa s ňou, prípadne nech chvíľku pospí a potom ju vyberiem z kočíka a ona sa preberie a budeme normálne do večera fungovať...hranie, kaša, kúpanie, maznanie s tatom...a SPAŤ potom 😀

blumka
18. nov 2010

@laxity ja len velmi nechapem preco ti vadi ze si na to zvykla...akoze pochopila by som keby sa ti budila 100x za noc alebo keby sa ti zobudila napr. o polnoci a mala by rano..keby mne takto juli spavala ako tebe naty tak asi by som 3m skakala od radosti...
kedy rano vstavate?

svetlankat
18. nov 2010

@blumka jasne ved ja to uplne chapem, preto hovorim ze v lete, lebo pojdeme von a tam sa zahra aj tete 🙂

lienka2
18. nov 2010

@svetlankat vdaka 🙂 veru, mala raketka to je.. ved vase deticky kludne sedeli a ja som furt za mojim behala 😅
a zajtra poobede cakam navstevu, tak inokedy to dufam vyjde 🙂

laxity
18. nov 2010

@blumka mne to nevadí...len mi príde lepšie, keby hajala pekne poobedný spánok a potom hranie....a potom nočný spánok...takto z nej mm nič nemá, vôbec s ňou nie je cez týždeň, on príde o 16.30 z práce a ona spinká...nevravím to ako len kvôli mm...nevadí mi to ja som rada, keď hajušká...nech len spinká...len si myslím, že by to bolo lepšie keby sa naučila spávať trochu inak....ale oki už som ticho 😀 ...vstáva o 5.30, ale tak keď teraz išla spať o 15.00 tak určite to bude o hodne skôr...ale tak ona sa možno ešte preberie 🙂

olifcek
18. nov 2010

@blumka
@laxity

ja bych skakala i 5m 😀

olifcek
18. nov 2010

@laxity zeby si trosku poposuvala den a noc? 😀

laxity
18. nov 2010

@olifcek to si nemyslím, len ona keď nejde spinkať poobede, tak to potom takto vyzerá 🙂

katka888
18. nov 2010

@svetlankat
@olifcek
riesite stretko zajtra? nemozem ☹ , mm si vzal dovolenku, asi uz poobede pojdeme k svokrovcom

laxity
18. nov 2010

tak a už sa prebrala a som ju vybrala z postieľky a ležkáme a už sa preberá 🙂

svetlankat
18. nov 2010

@lienka2 tak inokedy

@katka888 uzite si vikend

dorotka2
18. nov 2010

@laxity jeeej, tieto http://www.avapro.sk/avapro/eshop/1-1-Kojenecke... maaame 🙂 Vsetci nam ich chvalia, ale to su capacky, nie botky, ale su uzasne, do kocika super, aj tie, co si vybrala su kraaasne, no ja uz capacky kupovat nejdem,kedze Viki sa stale stavia a chce chodit
Mne Viki tiez vsetko vyzula, no topanky nie, mame teraz jedny od Wiki, nejaky slovensky yrobca a tie jej viazem na uzlik a potom maslicku a nevyzuje.
Inak ten special mama a ja maju teraz v stankoch, ja som ho kupila v utorok, len ho dostali a stoji 1,70, takze este mozete kupit. Myslim, ze je lepsie citatelne ako scanovane. 🙂
@svetlankat inak v dmke maju tie drziaky a s tymi si Viki pondy nevyzula 🙂 Uz sa tu o nich tusim raz o nich aj pisalo.
@laxity aj Viki mi dobre spinkala,no uz to nie je pravda, budi sa vela a cez den nespi nic, tiiiisko zavidim a to v porodnici spala viac ako Naty. 🙂

svetlankat
18. nov 2010

@dorotka2 dikes ja som na to kukala len som si nebola ista ci to bude fungovat, no a ten special skusim kupit zajtra, takze to je teraz novembrovy???

laxity
18. nov 2010

@dorotka2 kamoškin obchod, tak som jej robila trošku objednávku 🙂

a teraz mi zaspinkala...takto je to fajn 🙂

na hlavičke dolu som jej našla takú veľkú akoby hrču 😔 ...nespadla mi tak určite...a neviem čo to môže byť, myslíte, že mám ísť radšej doktorke? 😕

jja
18. nov 2010

@olifcek oli, co bolo v spravach? ja som nestihala iba mi mm vravel ze cosi pocul, ze spominali RD...

svetlankat
18. nov 2010

@laxity ja by som asi zasla

olifcek
18. nov 2010
zucana
18. nov 2010

nemame uz teplotku ale zubky ju bolia...lebo ani moc nechcela papat...a nervna je a uspavala som ju 45 minut a len mi zle robila...sticovala a tak tak som zavolala mm a ja isla kukat panelak 😀
a dosli hracky z nemecka 😵 to little people je uzasne aj to lietadlo a zoo a kociarik som neodbalovala 😉

laxity
18. nov 2010

@svetlankat ďakujem ti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre