Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
19. nov 2010

caute baby...

@olifcek dakujem, ze si za nas zabojovala... velkeeeeeeeeeeeeeeee vdaka... 😔

baby, ked uz mame len zvysenu teplotu 37,3 cca, mozme von... 😕 alebo este dnes vyckat... noc bola dost zla... aj sme cipok okolo pol 2 dali... a cuckal by cely cas... a moj mm ho prikryl paplonikom... 😒 taky bol potom mokry maly... 😔 a to sme ho cely den len deckou tenkou prikryvali...

lenica81
19. nov 2010

@laxity chod k doc... inak tie cizmicky su krasne... a mas link... aspon pokukam... 😉

alex
19. nov 2010

Ahojte, tak my sme vstali o ôsmej, resp. som sa zobudila na to, že mi niekto ťahá vlasy 😅
zaspávanie aj noc sme mali v pohode, 1x sa zobudil o pol dvanástej, takže po 3,5hodine, dala som mu fľašu s mm, bolo tam cca 80 ml a ani to celé nevypil, otočil sa nabok a hajal ďalej, tak dúfam, že aj v sobotu bude takáto dobrá noc. Potom sa zobudil ešte 2x. Teraz sa zase ukladá hajkať.
Inak stále kašle, sople už nie sú, len ten hnusný kašeľ nechce prestať. Nezhoršuje sa, ale ani nejako nezlepšuje, akurát nekašle v noci keď hajá, iba keď je hore. Za aký dlhý čas zvykne ustúpiť kašeľ u detí? Lekárka moja hovorila, že 7-10 dní, no my sme už 8 deň a furt rovnako. No v stredu ideme k neuroo, tak ak sa to do stredy nezlepší, tak pôjdem aj k pediatričke.
Už zahajkal cvrček malý 🙂
@laxity škoda, lebo nechcem kupovať skôr než skúsim.

svetlankat
19. nov 2010

dobre ranko@laxity drzim palce, daj vediet ako ste dopadli
@olifcek Misa mi zacala kaslat, nema teplotu a ani sople, takze su to podla mna zubky, ona tie slinky nikdy nevypluva ale polika a potom mi z toho kasle. Len aby si vedela, tak ked chcete kludne dojdite a ked sa bojis kaslu tak potom na bududci tyzden. len mi daj prosiiiim vediet.

alex
19. nov 2010

@olifcek my čajík pijeme z náustka, fľašu nedávam, len ma nenapadlo, že aj mliečko by som tam mohla dať, však dnes skúsim či by mi pil z toho. Ale tak ani tej fľašky sa neobávam, je to len výnimočná situácia, cumeľ tam mám stále jednotku, takže sa mu neťahá ľahko a je to veľmi podobné bradavke.
No a už je aj po spánku 😒

blumka
19. nov 2010

@laxity aha uz viem co som chcela...kde si kupila tie krasne cizmicky? aj ja chcem takeeeee

svetlankat
19. nov 2010
olifcek
19. nov 2010

@svetlankat jaaaaaaj... radsej bud. tyzden, hm? asi osud, ze sme vcera neprisli... ale dnes som sa tesilaaaaaaaaa, tak sa budem tesit este par dni 😵 😵
@alex len skoda teraz ucit na flasu...
@svetlankat jo, celkom zaujimave 😉

dnes pridu tie next topanockyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

alex
19. nov 2010

@olifcek inak fakt super, čo sa vám podarilo. To znamená, že tá suma 190 nebude? Alebo bude pre tie, čo by nespĺňali 256 a tie čo by spĺňali, tak budú mať tých 240, či koľko?

olifcek
19. nov 2010

@zucana kraaasne vymesacninyyyyyyyyyyyyy

baby, vazime uz 8800g...glg

olifcek
19. nov 2010

@alex dnes to cele overime, ale malo by byt 234...este musim overit, ci i tato suma len do 20mesiacov veku dietatka, ci do troch... skoda len, ze i neprisposobivi tolko budu mat.. ti, ktori rodia ako jablon, kazdy rok ☹

blumka
19. nov 2010

@olifcek sak uz nedavaj tolko olivke papat, bo predbehne juli 😀 fajna vaha 😉

alex
19. nov 2010

@olifcek ono on z fľaše pil na začiatku, aj v lete vodu, takže to nie je, že by som mu ju ponúkla teraz 1x, len som nevedela, či by teraz chcel, keď už dlhšie z fľaše nepil, ale našťastie mu to problém nerobí a pije pekne aj z fľaše a aj z prsa. On má aj dudel, tak preto mu asi tá guma nevadí.

lenica81
19. nov 2010

@olifcek rastiete teda utesene... my ani nie... ale uz sa usmieva...

ako, mozme ist s 37,3 von... 😕 pls poradte... bo aj ja potrebujem kyslik...

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek krasna vaha,ok tak buduci tyzden, my mozno dnes vybehneme do mesta.
@lenica81 podla mna mozes, to uz nie je horucky, to je zvysena teplotak a cerstvy vzduch vam obom prospeje.

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek k tomu RD fakt uzasna praca, vela ste toho urobili, cize mypo 20 mesiacoch dostaneme kolko? to mi nejak nie je jasne.

svetlankat
19. nov 2010

http://detskahracka.sk/interaktivny-stolik-ucim... uz som to nasla aj tu, ale dobra palka, no ale drevene hracky su drahe

blumka
19. nov 2010

@lenica81 ja by som sla 😉

alex
19. nov 2010

@olifcek daj potom vedieť, aby sme vedeli, koľko budeme mať po tom dvatsiatom mesiaci.
A o tých neprispôsobivých ani nehovor, bo mi adrenín stúpa, hlavne v tv keď sa sťažujú, že aký sú chudáci a 10 detí majú...

olifcek
19. nov 2010

@blumka ze? uzasne dobehla az predbehla niektore deticky, rovesnikov ... x;o))
@lenica81 ja bych vonku sla x;o)

@svetlankat jaaaaj, ale v meste stretko dat mozemeeeee, tam sa chystaaaaaam x;o) o ktorej, kde?
@svetlankat my 256 😉

laxity
19. nov 2010

baby tak všetko je v poriadku, ako @olifcek píše asi si niečím prešla a niekedy sa to neprejaví teplotami alebo soplíkmi ale takto vyskočí uzlina...a tým, že ona má trošku čapatú 😅 hlavičku a zrovna na kosti to má, tak to vyzerá také väčšie

ďakujem všetkým za podporu 🙂

dnešným oslávencom všetko najlepšie prajem @zucana a @olifcek 🙂

@blumka pošlem ti na mail 😉

lenica81
19. nov 2010

@laxity aj mne posli... 😅 do ip... pls...

pravda, dnes je 19... tak oslavencom vela zdravicka, teraz je potrebne... 🙂

alex
19. nov 2010

@olifcek , @zucana všetko naj k výmesačninám! 🙂 Malá Olivka je teda krásna veľká baba už, super, že takto dobehla ostatné detičky. A je veľká šikulka. No a o mesiac máte rôčik, ako to rýchlo ubehlo! 😉

laxity
19. nov 2010

@lenica81 tu máš ich stránku www.avapro.sk prípadne napíš mail...má aj iné len ich ešte nestihla vložiť na net 😉

olifcek
19. nov 2010

@laxity fuuuuu, som si vydychla i ked som si bola viacmenej ista, ze je to to, co som pisala... citala som o tom uz davnejsie... i to, ze z nadopovanych zvieratiek, ktore mamicky davaju papat babatkam, sposobuju uzlinky na prsnikoch, bez rozdielu pohlavia... preto oliv nepapa kupovanu kuracinku, radsej papa kralika, z domaceho chovu 😉
@laxity co to ide sposielat na mail?

@alex veru, boooooze..

laxity
19. nov 2010

@olifcek nás už krásne predbehla 😵

laxity
19. nov 2010

@olifcek to som len posielala tie čižmičky čo som vám ukazovala čo som kúpila Naty 🙂

olifcek
19. nov 2010

@laxity asisme uz viac babatiek odtial predbehli... teda vahou urcite 😉 ale to sme i mali...

blumka
19. nov 2010

@olifcek sak olivka ma o mesiac rok...neskutocne ako to rychlo zbehlo 😉 😵 a vsetko naj k vymesacninkam aj olivke aj Viki od @zucana 😉
@laxity chvalabohu ze to je ok 😉 a dakujem

laxity
19. nov 2010

@blumka presne tak chvalabohu ale moc dobre to nevyzeralo ☹

za málo 😉

@olifcek aj ja som si vydýchla a riadne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre