Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
19. nov 2010

@zucana @olifcek vsetko naj naj naj
@olifcek asi poobede, uvidim ako Misa bude spat a podla toho chcela by som ist tak okolo tretej. a ty kedy???

cize do troch rokov 256???

svetlankat
19. nov 2010

@laxity aj ja som rada ze je to len banalitka, drzkajte sa

olifcek
19. nov 2010

@svetlankat 256 do 20mesiacov... paq neviem, ci 234 alebo 190, overujeme 😉

garonka
19. nov 2010

kuk 🙂

všetko naj naj dnešnym oslavencom 😉

@laxity som rada, že je všetko v poriadku 😵

jaj baby nam idu horne zubky teda už vyšli ale je na nich taky žlty povlak to čo? 😕 sladke nepapa, ani čaje nepijeme ja som od rana uplakana, že taky krasny chlapček a škarede zubky mať bude 😖 😢
aj na tych spodnych dvoch ma ale velmi slabulinke ale na hornych to vidieť 😖

alex
19. nov 2010

@olifcek Keby tých 234, tak by bolo fajn 😵

laxity
19. nov 2010

@svetlankat @garonka ďakujem hviezdy 😵

@garonka určite to nie je nič zlé...a umývaš zúbky? Bo ja hej ale len čistou kefkou 😕 .... @olifcek ty ako?

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek ok dikes
@garonka ja neporadim ani len netusim

laxity
19. nov 2010

@alex čo sa tu rieši? 234, 256... 😕

olifcek
19. nov 2010

@laxity my umyvame zubky a napriek tomu, ze berieme maltofer,mme ich bielucke, nastastie, len dufam, ze to tak i ostane. umyvame cistou kefkou ale niekedy dam kusocek pasty vhodnej uz od prvych zubkov.. x;o)

garonka
19. nov 2010

@laxity čistíme aj tie kefky babylove take ma ale jemu take zubky vyšli ☹

tie horne su len do polovice prerezane a už take škarede vidieť

laxity
19. nov 2010

@garonka ☹ neboj aj tak bude fešák...aj takého ho bude Naty chcieť 🙂 ...a oni vypadajú a tie potom budú krásne neboj 😉

maculik
19. nov 2010

dobre ranko,
my noc uplne otrasna, ja som do pol2 vobec nespala, maly casto plakal a chcel sa nosit, taky nepokojny bol, neviem, co sa dialo. aj adelku zobudil az tak, ze prvykrat v noci vysla z izby, vzdy, ked sa zobudi, tak len place, ale teraz nie.
A pritom ona mava tvrdy spanok a nezvykne sa budit, ked P.place, no vcera fakt vyvadzal. Mm som nakoniec o 1 vyhnala k Adelke, nech sa vyspi, lebo dnes a zajtra maju dolezity workshop, tak nech tam nie je ako mura.
potom kazdu min.1,5h Petrik papal, jasne, ze kym som ja potom pozrela este Adelku a zaspala, tak som spala velmi malo.
teraz sme boli na prechadzke a idem ho uspat, lebo je nervny a ja sa pojdem konecne najest.

@olifcek @zucana vsetko naj k vymesacninam 🙂

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek @garonka @laxity my tiez umyvame cistou kefkou, ale teraz asi tyzden si nechce dat, ma bolave dasienka kvoly tym ocakom a aj stvorky sa tlacia, tak som kupila zubnu pastu ci jej nezachuti, ale nechcela ani dens rano, tak potom len cistym palcom prebehnem aby aspon nieco.

svetlankat
19. nov 2010

@garonka skus zavolat svojej zubarke a popytaj sa, mozno ti poradia nejaku fintu na ten povlak a bude vsetko ok. nemyslim si ze su to pokazene zubky, ono sa casom mozno vycistia.

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek no a kedy ty chces ist do toho mesta????

garonka
19. nov 2010

@svetlankat ona mi neporadí to by ho musela vidieť ☹ v utorok ideme na nefrologiu tak sa skusim tam spytať lebo ta doktorka je aj pediatrička ale som čítala na nete, že môžu aj vitamíny chybať alebo ja už neviem čo to je...ale nepači sa mi to 😔

a hlavne, že na poradni ako sme boli tak mu maleho doktorka kukla zubky a nepovedala nič, a ja mam horšiu doktorku ako ma @zoska

alex
19. nov 2010

@laxity To ten rodičák, čo nám chceli znížiť, tak sa podarilo niečo dohodnúť. Teda nám nechajú 256 do dvadsať mesiacov veku dieťaťa a potom by sme mali dostať 234 asi.

svetlankat
19. nov 2010

@garonka vymenit !!!

laxity
19. nov 2010

@alex 🙂

svetlankat
19. nov 2010

@alex do 20 mesiacov 256 a potom 234 alebo 190 este nevedia

garonka
19. nov 2010

@svetlankat od januara budeme mať novu hoci sa nacestujeme ale nevadí. lebo ta čo mame teraz prehliada dosť veci

svetlankat
19. nov 2010

@garonka a kam budete chodit??? nevadi hlavne ze budete spokojny a ze o Tobiho bude dobre postarane, nie.

alex
19. nov 2010

@svetlankat hej, no bolo by fajn keby tých 234 🙂 však uvidíme...

svetlankat
19. nov 2010

@alex to by bolo fakt super, ja pevne verim, baby urobili kus prace

alex
19. nov 2010

@svetlankat Tak to áno, patrí im veľká vďaka! 🙂

olifcek
19. nov 2010

@svetlankat zeby tiez tak na tretiu?

svetlankat
19. nov 2010

@olifcek ok tak si este zavolame alebo napiseme, ok???

zucana
19. nov 2010

cafte baby dik za priania vyslo pekne slniecko a kedze uz vobec nemame tak pojdeme poobede von resp asi bude prosit svokra aby sla tak asi ju necham lebo sme mali strasnu noc....
stale hore a cucnut a potom dudel....som uplne nevyspata....
@laxity som rada ze to u dokyho dobre dopadlo 😵

alex
19. nov 2010

Akurát sa to moje šidlo snaží posadiť zo štyroch, taký je zlatý 😵

maculik
19. nov 2010

tak, uz buva, ja som si dala chlebik s lekvarom a idem si lahnut do A.izby.
Kocky, Petrik si vobec nechce dat umyvat zubky, musim mu nasilu prstom a mokrym tamponom to pretriet, a to zatial mame len tie 4 predne, som zvedava, co za boj to bude, ked budu aj zadne. Mozno skusim kupit tiez kefku a to mu bude lepsie, nez tak, ako to robim teraz.
Vam si vsetkym daju drobci umyvat zubky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre