Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
19. nov 2010

@rivatha dakujeme... teplota zas padla, uvidime co vecer prinesie...

@zucana katarina... ozaj ako je katka po taliansky...

blumka
19. nov 2010

@rivatha ja som tiez tak myslela ze treba dorobit nejake kolonky na penzion a nech sa kazdy vyjadri a potom uvidime kto ma najviac hlasof..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
19. nov 2010

vyhrava @rivatha 😀 elisabetta po taliansky a to musime ste mm povedat ze Alzbetka je na SK 😅
jaaaj svokra isla von a ja som sa pustila do upratovania.....juuuj ale ma boli nejak lave rebro ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
19. nov 2010

@zucana krásne mená máš vybraté...tak šup teda do toho 😀

baby aj vaším detičkám tak chutí Vigantol? Naty, ako zbadá flaštičku, tak je hotová a otvára ústa 😀

zucana
19. nov 2010

@laxity aj vike 😀 to akoze za odmenu dostava 😀 volame to ze dolce (sladkost) 😀
podla mna jej to chuti lebo je to studene...teda aspon ta nasa verzia sa dava do chladnicky.....
a dik
no pustit sa do toho mozme az ked budem na stitnu testy krvne na 2,50 .....teraz mam 4,34

zucana
19. nov 2010

@rivatha ani mne sa betka nepaci...po IT BETTA....ja jej dam skor prezyvku lili (americka zdrobnenina elizabeth) alebo eli

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
19. nov 2010

tak ale este je aj moznost ze to predsa len bude damiano 😀
a musim doupratovat 🙄 potom sa budem hrat s viki a mozno aj zaspinka

laxity
19. nov 2010

@zucana vlastne hej som zabudla, že tam je problém so štítnou ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
19. nov 2010

jeej
inak niekto tu spominal petrzlenovu vnat tak ma napadlo ze uz dlhsie chcem urobit jednu vec...velmi praktisch...nakrajate na drobno petrzlenovu vnat v pohariku zavaraninovom to zmiesate s olivovym olejom a nechate v chladnicke kolko chcete e ked potrebujete ci do polievky, zemiakov alebo ineho iba date lyzicku....velmi praktisch 😉

maculik
19. nov 2010

no, tak som Petrika musela o 3 zobudit, ktovie, ako dlho by spal, ale museli sme ist pre Adelku. Taky bol milucky, som si ho vzala na ruky a este v polospanku zacal nieco dzavotat a potom sa s usmevom prebral 😵 Som myslela, ze bude mrzuty, ale asi som ho zobudila v dobre faze spanku.

@zucana pekne meno ste vybrali, my sme tiez zvazovali Alzbetku, Dorotku a Agatku, ak by bol Petrik dievca 🙂

suhlasim, tu chatu by sme fakt mali do 3-4dni uzavriet a aspon predbezne rezervovat.

blumka
19. nov 2010

@zucana ja som najprv mala napisane ze alzbeta ale potom mi napadlo ze ci myslis novodobu kralovnu alebo z minulosti tak som pripisala na sofiu 😀 a 😅
ak by som ja teraz znova otehotnela a zas by bolo dievcatko tak by to bola Alzbetka...a asi by som skaredo pozrela na kazdeho kto by jej povedal Betka alebo Beta..to sa mi nepaci..ale Alzbetka ano..aj mm suhlasi..ale kym my budeme mat tretie tak sa to este moze zmenit 😉
a Damiana ma terezka kamosa v skolke a ked hovori jeho meno tak to tak chutne povie s takym prizvukom akymsi detskym...super to znie 😉

zucana
19. nov 2010

@blumka Takym talanskym? 😀

blumka
19. nov 2010

@zucana 😀 tak to uz neviem ci je taliansky, ten neovladam 😀

zucana
19. nov 2010

No my SME v posteli Ale spanok asi nehrozi Ale aspon lezim boli ma PRI rebre a lava lopstka.... A viki vymysla o sto tristio

lenica81
19. nov 2010

@blumka my mame vybranu katarinu... 😉 😀

zucana
19. nov 2010

Baby chcela som vam odporucit este knihu. Sama mama od evitapress je o starostlivosti o dieta super. Je yo pokravovanie Bez dcery som neodisa Ale nenadvazuje ;)

olifcek
19. nov 2010

suhlasim, topanocky z predajni s obuvou... ale u nextu som nevahala, robia kvalitne veci pre deticky topanky nevynimajuuuc... ako som pisala, na prve krocky ale budu ine... tieto su itak hooodne velke, co je super, mozno na chatu bked sa pojde, uz budu super... ale az mi to schvali neuro 😉

boli sme so @svetlankat v meste, ako vzdy, super bolooooo 😵 😵 miska je uzasne babo, krasne sa usmieva a ma neskutocne ocickaaaaaa

zucana
19. nov 2010

@lenica81 katerina sa povie po taliansky 😉
spime....dufam,ze aspon hodku potom ideme na veceru...mala zvysenu 37 teplotu ale to nic nie je zejo?

olifcek
19. nov 2010

@zucana babatka vraj bezne mavaju 37stupnov... 😉

mykky
19. nov 2010

Ahojte. Ako dlho spinkajú v noci vaše bábätká. Moja spala krásne aj 10 hodín v kuse a teraz, keď jej začali ísť zúbky, tak sa budí každé dve hodiny. Do kedy ešte. Už som taká unavená a všetko ma bolí.

lenica81
19. nov 2010

@mykky ja som od porodu este ani 7 hodin v kuse nespala... takych 6 asi 2x... takze vydrzat... na dobre sa lahko zvyka, co... 😉

olifcek
19. nov 2010

@mykky my sme spali od narodenia parkrat 4hodky vkuse, mozno taky tyzden to bol? inak uz som davno nespala ani dve vkuse, okolo zubkov dokonca kazdu polhodku sme hore....

mykky
19. nov 2010

@lenica81 ja som tých 10 hodín v kuse nespala s malou, no teraz si hovorím že som mohla. 😒 ale vieš sama. Keď dieťatko spinká, tak treba využiť čas a niečo oprať, požehliť, navariť... 😖

mykky
19. nov 2010

ešte jedna otázočka. Čo mám robiť, keď mi malá odmieta papať.Núkam jej stále, obmieňam a ona spapá tak tri lyžičky. Zaťiaľ aspoň mliečko vypije, ale tiež s cirkusom...

olifcek
19. nov 2010

@mykky pokial nechudne, nerob nic.. ja nenutim x;o) spapa, kolko chce

laxity
19. nov 2010

@mykky moja Naty tiež tak papá...netreba stresovať, doktorka povedala, že pokiaľ nechudne a spapá aj 3 lyžičky tak je to v poriadku...ono to príde a rozpapá sa neboj 🙂 ...a iba tvoje uvarené odmieta? Bo mne odmieta úplne moje uvarené ale z obchodu spapá...som síce proti tomu ale tak keď papá aspoň to, tak som rada 😉 a postupne do kupovaného treba pridávať domáce uvarené a postupne viac a viac 🙂 ...nám to zatiaľ nejde...potvora to zistí, keď jej tam pridám moje 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre