• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zeny co idete chatovat mate IP tak laskavo nakopnite vrtule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:
19. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek bolo super,Olif je tiez uzasna a ma tiez krasne hnede ocicka. A krasne pribera a rastie, nas ste uz predbehli. Tak na buduci tyzden Vas cakame a dufam, ze sa este niekto prida
19. nov 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat keby buduci tyzden?
19. nov 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeej, ja dojdem, ked i Tyyyyy
19. nov 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka kludne sa dohodnite s @olifcek ja sa prisposobim, vedmusime vyjst v ustrety mamicke s dvoma detickami.
19. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat tak tak, len nech to nie je v utorok skor ako o 12tej, bo od 9.45-10.30 mame plavanie
19. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana, pekne meno ste vybrali. My ked bude dievca bude Veronika, minule ked som bola s Misou na prechadzke tak sme stretli dievcatko na vozicku a pytala som sa jej ze ako sa vola a ona ze Veronika, tak som jej povedala, ze ked raz budem mat este dievcatko tak to bude Veronika, tak to musim dodrzat a chlapec bude Timotej, to chce moj mm.
19. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kolko krat este idete??? mne jedno
19. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale nechcem druhe babo...
19. nov 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @svetlankat ja bych rada, len sa musim dohodnut s mm.. tak uvidim co mi povie a ak aj budem moct tak len doobeda
19. nov 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nechces alebo teraz nechces? lebo ja teraz nechcem ale este chcem :grinning: :wink:
@lenica81 krasne meno ste vybrali pre dcerku :grinning: my sme chceli tiez ze tretie bude Katka, ale dali sme teraz julinke druhe meno katarina tak tym padom odpadlo, tak hladame dalsie..no zatial vyhrava Alzbetka ale vobec neviem chlapcenske...chclea som Matej ale kamoske sa pred tyzdnom narodil matejko, takze u mna to padlo...hmm..to je asi znamenie, ze chlapec u nas nebude :grinning:
19. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka TERAZ NECHCEM URCITE a ani nechcem :sweat_smile:
19. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka v pohode moze prist aj tete aspon sa pohra s havom
@blumka abo, ze dievca nebude, ked uz katku ma julinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@olifcek, to ne...bo dievcenskych mien mame kopu navyberanych ale chlapcenske ani jedno :zipper_mouth:
@svetlankat hmm..zeby? porozmyslam nad tym
19. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a @olifcek Pekne vymesaciny bambulkam, strasne to letiiii, ja by som radsej babo chcela naspat. :slight_smile:
@maculik ruzova je, su hnedo ruzove, skor re dievcatko. :slight_smile: ja Viki tiez kefku len do ruky davam a obcas trochu aj ja prebehnem tie dva zubaaaale. :slight_smile:
19. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vrtula nakopnuta, uz sa aj dovrtela :sunglasses: :grinning:
19. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj ja som už zapísala a už sa neviem dočkať :dizzy_face:

Inak aj mne sa nejako v poslednej dobe zapáčilo meno Alžbetka a už máme doma Jakubka, tak by sme mali dvojku z Perinbaby :grinning:
19. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex :grinning: :wink: to by bola dvojka...

@maculik ja malemu umyvam, cca minutku mu beham po zubkoch aj dasienka trosku posucham... a celkom si da... zatial... minule viacere doc zubne hovorili, ze treba vzdy aj do tych 6-7 rokov docistovat... lebo deti si to len tak hala bala umyvaju... aby sa kazy nerobili, a hlavne, ked potom vyjdu stolicky... :wink:

idem ja spat... dobru...

@blumka... neviem, ci ma vyznam, aby som vypisovala chatu, ked ja v maji, co je najpravdepodobnejsi termin, asi nebudem moct ist... ked uz budete dohodnuti na konkretnom termine, tak potom hodim rec s mm, ale termin 3. a 4. vikend maja urcite nie z mojej strany... :cry: :pensive:
19. nov 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a ja si myslim, ze ta mm raz zlomi, a Olif bude mat surodenca... :wink:
19. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ved termin este nie je jasny...nehadz flintu do zita... :wink:
19. nov 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa už manžel na súrodenca láme, ale ja sa nedám :grinning: Zatiaľ nie, ale raz možno by som chcela aj copíky robiť :dizzy_face:
19. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik pisala si o umyvani zubkov, tak ja Dominikovi nemozem umyt, lebo mu je to smiesne, alebo ho stekli ja neviem, proste si neda, tak neumyvam

super s tym Rodicakom, este viac super a spravodlive by bolo keby som ako mamicka dvojiciek dostala na obidve moje deti :rolling_eyes:

baby pytala som sa uz , ci nejak uz inak upravujete stravu, @blumka ty asi budes vediet, kedy zacat zapekat, omacky a pod. ryby si uz davala? mam doma pstruha, tak neviem ci ho uvarit, resp ako to oddelit ked budem aj nam robit
19. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mm by uz chcel :grinning:
19. nov 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy uz riesite surodencov, mne uz teraz pride niekedy luto ze uz nikdy nebudem mat take male babatka, a o to viac si ich vychutnavam, ale sa aj tesim ze su uz vacsi a je snimi vacsia sranda
@zucana ja som poznala jednu Alzbetu a tu volali Zofka :slight_smile: Inak pri tom mene ma tiez hned napadne Vancikova :slight_smile: je to pekne, take nezne Alzbetka, aj tie skratky su pekne, uz len sup-sup na to a Viki bude mat sestricku
este ma nieco napadlo uz od veci @blumka ty si pisala, ze prevaras obyc vodu Julinke? ja zatial davam lucku bez CO2, al epo roku rozmyslam prejst na prevarenu vodu, mam si to dat preverit ci ok pre babatka?
19. nov 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to ma prekvapuje, ze mm uz chce, no asi keby bol s malou nonstop ako ty, tak by si to rozmyslel, ci si trosku neoddychnut, ze?
19. nov 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim mrknut na bazere nejaku bundicku pre malu lebo co som nakupila sa mi zda ze nevydtzi celu zimu, HandM do 12 mesiacov a taky kozustek, ale ked dam pod to este nieco hrubsie tak sa tam nenarve chudatko
inak uz teraz mam problem sukat deti do kocika take naobliekane, budte radi, ze mate sirsie kociky, dvojickovske su riadne sardinkove
19. nov 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :dizzy_face:
@zucana,ja sa na tebe vzdy tak pobavim,ani neviem preco,teraz som si az oplula PC na takej blbosti,ze: ja napisem VITAJ... :grinning: ,mne je smiesne asi to ako to napises,alebo co...? :sweat_smile: :grinning:
inak s tou vnatou to je super napad,lebo ja mam inak len susenu a to je o nicom...a na plavanie by som asi tiez nesla,tiez som chcela volat,ze nejdeme,,ale nam nastastie zrusili..
a pekne meno
:wink: ,my sme tiez zvazovali aj Katarinu,Dorotku,Gretku....
@laxity,super,ze je to len blbosticka ta hrca,ale verim,ze to vylaka...
a inak tie deti su prefikane,ako na to pridu,co primiesas do jedla.. :confused: :sweat_smile: ,mne dnes mala nechcela jest 1 lyzicku a vyplula,uz neotvorila,ale stale kricala ham,to ,co ja chcela,tak som to jej mixla a preliala do ineho teglika,myslela,ze ma ine a zjedla aspon 50 :grinning:

my sme dnes boli na nakupoch,kupila som tie bio kekse,aj kasu babylove,ako ju robite detickam?s cim?na veceru?
a tie kekse date aj do ruky,len tak?mne sa zdaju tvrde...
este ma napadlo,minule som skusila malej hrozno,hadam uz moze nie?dala som prec supu a zrnka,isla sa zabit za nim....a dalsi krat ho vypluval,ze by bolo ine?
:confused:
dalsia otazka : mozu uz deti tvrdy syr?som citala,ze ano,ale ved to je aj slane nie?

malej sme kupili na jeziska babiku,ale taku obyc s prislusenstvom,tak uz bude mat babo a este mam pre nu manicku-sasa a knizku.chcela som este nieco interaktivne,ale dnes sme mali necakanu navstevu a dostala interaktivny stolik,tak super.. :sunglasses:

poprosim odpovedat na mojich par otazok... :sweat_smile: :dizzy_face:
19. nov 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chatu som kukala,ale este kuknem aj s mm,tak zajtra doplnim :wink:
19. nov 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok