Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
22. nov 2010

ahojte,
akurat co ma mm pustil k pocitacu, Luky vstal.. 😅
@zucana, krasne ti Viki uz stoji 🙂
@katka888 ja pouzivam Silan Sensitive, zvlast som prala Lukymu veci mozno iba vtedy, ked som ich kupila.. a parkrat este potom.. asi po mesiaci som vyskusala vyprat s nasimi a nastastie nic nebolo, takze teraz uz periem vsetko spolu..
@blumka, tabulka vyplnena 🙂

olifcek
22. nov 2010

@zucana Oliv ked nehaji, tiez lozi po byte. Oliv sa len na navstevach vie na mieste hrat, inak nehrozi. A vkuse by chodila, co je ale parada

katka888
22. nov 2010

@lienka2
ja tiez periem s nasimi vecami, ale v lovele a bez avivaze, ale my mame taku vodui, ze ta avivaz velmi chyba. tak chcem vyskusat

zucana
22. nov 2010

@lenica81 beladona, rumancek
@olifcek my sme doteraz bez le podla mna aj v topanockach sa musi naucit nie?

olifcek
22. nov 2010

@zucana nauci, vonku, neboj. A uz nehajame. Ibu mozem aj kazde 4hodky, ze?

olifcek
22. nov 2010

@zucana vidis? Mne neuro, ze ked bude Oliv viac chodit, mam dat topanocky. Tak zrejme je u Viki cas, my zanedlho

blumka
22. nov 2010

@zucana ja som citala taky nazor ze papucky vtedy ked uz viac chodi ako stvornozkuje lebo pri stvornozkovani jej budu zavadzat na nohach papuce... tak neviem, asi ked zacne tak seriozne chodit

dokelu, cosi som chcela a zabudla som 🙄

blumka
22. nov 2010

aha , uz viem @lenica81 u nas na zuby baby pouzivaju chamomilu vulgaris ale neviem aku ci 5 ci ake cislo... ja som to parkrat dala terezke ale nezabralo, asi preto nie ze ona nebola nervna zo zubov ale preto ze bola maly nervacik 😅

katka888
22. nov 2010

my sme doma naboso, topanocky ma len ked ideme von, aby jej nebolo zimka a u svokrovcov, ked ju davaju do chodanky

zucana
22. nov 2010

Tak my spinkame.... My SME boli bez topanok az dnes som dala bo mi mamina stale vravi ze mam dat...lebo ze uz viac chodi tak popytam kamosky aj Totò

lenica81
22. nov 2010

@blumka preto som sa @zucana pytala, ci je to rumancek... mam chamomilu doma uz od kolik, tak skusim... akurat rozpustam prvu davku, ale myslim, ze budem musiet pockat zopar dni, ci zaberie... 😅 😉 ale dakujem... ma to napadlo skoro, ze som to mohla uz vyskusat, ja tapa...

lenica81
22. nov 2010

stale spime, i ked uz sa tam roztahoval... inak, cez den dava taketo pohodove spanky, ale zeby v noci spal... tak to nie... 🙄 😀

zoska
22. nov 2010

cauky
nasu noc nekomentujem 😅 😔

nase topanocky co su od Raka uz su nam male 😕 moc ich teda neponosila, ale asi cosi poriesime v blizkej buducnosti, lebo popri nabytku uz chodi ako velka herecka, hlavne v obyvacke kde to pozna, uz je viac na 2 ako na 4

mm je zase vo svete, ale buduce 2 tyzdne bude na Slovensku, takze to su pre mna normalne vianoce...

@avaka ked mi mala nechce jest , vacsinou jej este dam cosi ine a ak ani to nechce tak len nakojim
uplne mi zacala odmietat moje navarene a z kupovanych sivybera 🙄
ovocie vacsinou zje skoro vzdy, ale ona akoby nebola hladna, ked jej dam skor ako 4 hodiny, tak nechce....
rno okolo 7mej v posteli kojim, potom okolo 10.30 ma bud jogurt alebo rozok alebo ovocie
potom okolo 12tej kojim lebo inak mi nechce spat, cize ju tym aj uspim
potom okolo 16tej ma zeleninku a okolo 7-8mej vecer po kupani ma ovocie alebo kasu...ma to poposuvane, kedze obedovat pred spanim mi nechce a po zobudeni nie je este dlho hladna.... je to trochu kompikovane le co uz...uz som taka vyštavena z tho jej nespatia ze mi je to aj jedno, aspon ze daco spapa
a z hrnceka co uz pekne pila tak zrazu sa zatala a vobec nechce, ani štavu, ani vodu, ani caj ani moje mlieko!!! 😒 😒 😒

@svetlankat za tymi perinami na fotkach je schovane čelo postele a skaredy flak, co som urobila ja ked som preliala kvet 😅

olifcek
22. nov 2010

@zucana ja bych zase nedala len na nazor jednej lekarky x;o)

olifcek
22. nov 2010

uz som s brachom volala, lebo ho premenovali...na Stana na zaciatku a jeho priezvisko je Regimun

zucana
22. nov 2010

@olifcek Tak snad sa nieco postasti
a stanka co caka uz sa vie?

olifcek
22. nov 2010

@zucana chlapceka x;o) inak... kto vie, preco nespomenuli i inu pomoc, financnu, nez len rodicov... idem volat stanke

zucana
22. nov 2010

@ olifcek super ;)
@ zoska tak. Stastne a vesele 🙂

blumka
22. nov 2010

@olifcek a ako im treba pomoct? potrebuju peniaze alebo byt alebo?

olifcek
22. nov 2010

@blumka hladali bytik do 300eur mesacne, nakolko menej to moc nevychadza...sice by jedli suche rozky, ale aspon by byvali... lenze nik nechce s detickami dat bytik x;o( teda nik z tych, kde to skusali... takze okrem toho, ze meju minimum penazi, nemaju uz ani kde byvat x;o(

olifcek
22. nov 2010

bracho dostava PN vo vyske 160eur...Stanka ma RD...neviem, ci este cosi ine maju... ale prispevok na byt im djaju, az v nejakom uz budu a zdokladuju papiere...

zoska
22. nov 2010

@olifcek uff no maju to tazke veru ☹ nevadi ze nespomenuli aj inu pomoc, mozno by si potom ludia povedali ze uz dostali....
nuz k sa musi skladat na 3 mesiace dopredu tak to je dost, u nas sa byty prenajimaju len na 1 splatku vopred, drzim im palce

blumka
22. nov 2010

@olifcek popytam sa na byt mm a znamych

olifcek
22. nov 2010

@zoska vies, ze i mne to napadlo? ze to im asi odporucili nespomenut... ludia su neprajni, este by si mysleli, ze sa im pomaha stale...

raa2
22. nov 2010

@zoska neposlala by si mi prosim ta link, kde si dala robit ten kalendar? dakujem

olifcek
22. nov 2010

@blumka dakujem

zoska
22. nov 2010

@raa2 tusim to bolo www.vlastni-kalendar.cz robia aj slovenske verzie a aj s menami, inak som na nete nenasla taky kde by aj mena davali...ak ti nevadi zeby tam neboli mena tak to ti urobia skoro v kazdom fotolabe....skoc sa popytat ak mate pobliz nejake dobre foto....usetris na postovnom z prahy
ale inak ja som spokojna velmi, uz ich mam doma

zoska
22. nov 2010

@raa2 tu je to presne na svk verziu www.vlastni-kalendar.cz/sk

maminnka
22. nov 2010

@raa2 ja som si kalendare objednavala tu: www.vaav.sk

olifcek
22. nov 2010

@raa2 ja davam robit jednej babe i s menami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre