• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity Aha ok. To je ten reflex, o ktorom sme sa tu nedavno bavili. Vsetky babatka tak dokazu "chodit", ale neviem, ci sa to povazuje za chodzu :wink: Mozno, ked uz aspon nieco pekne vystrete tlacia pred sebou, tie choditka ci co to su. Ale uz som ticho :grinning: Inak su tie topanocky pekne :dizzy_face:
23. nov 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja uz Miske obuvam, tak na hodinku za den a potom budem davat na dlhsie, aby si zvykala, uz teraz vidim, ako sa rozculuje ked jej ich obujem a taka je v nich nemotorna, musi sa s nimi zosuladit, tak preto davam. Cim skor si zvykne tym lepsie.
23. nov 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa chystat, Misa spi, ked sa zobudi tak ideme gratulovat synovcovi, dnes ma 6 rokov.
23. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat pár strán dozadu som vložila fotky aké som kúpila :slight_smile: Naty tiež včera ich mala chvíľku a dnes asi 10 minút iba čo sme chvíľku pochodili...ale nerozčuluje sa ona strašne rada chodí a krásne kráča to musím napísať ešte raz :slight_smile:

23. nov 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :slight_smile: to je super, my tiez pekne chodime,len na nohach sa nam nic nepaci, ani ponozky.
23. nov 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity pekne si kupila, uz som kukla.
23. nov 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha kamoskin maly sa postavil a o mesiac chodil, takze niektore deti chodia rychlejsie ako ine, rychlejsie sa pustia. My sme Viki tiez kupili botky uz, cely den stoji na nozkach, uz by sa chcela pustat, kupili sme Wiki ako niekto tu,maju trolinku klembu, su milucke, take malicke. :slight_smile:
23. nov 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
dalsia otrasna noc, ako som tu vecer skoncila a dufala, ze kedze je Petulik cerstvo napapany, tak potiahne aspon 2h, tak figu borovu. Zobudil sa 10min po tom, co som lahla do postele a potom sa pravidelne budil kazdych 40-60min po jeho zaspani. Tak si viete predstavit, kolko som asi spala :rolling_eyes: Hlavne, ze on sa kazde rano zobudi vysmiaty, plny energie, vykecava sa, no nechapem...
Idem mu dat teraz papat a lahnem si s nim, ved vecer som si navarila, tak nemam co robit, balit budem poobede.

ozaj, myslite, ze ked hlasia to ochladenie, tak uz mozem vziat fusak?

23. nov 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat tiez neprevysuje image nad ucelom, to v ziadnom pripade. Ale nestotoznujem sa s rovnou podrazkou. Uvidim, co nam odporucia lekari. Ak nemusi byt rovna podrazka, kupime protetiku. @rivatha samozrejme, omacku ovladam, ja len, ze neplati, ze ten, co sa prvi postavi, prvy chodi. A, ze nie kazde babo zacne chodit o 5mesiacov. Vid Tvoj drobec a Viki
23. nov 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik podla mna zober, je lepsie ho mat ako nemat
23. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Oli ani raky nemaju rovno, tak potom daj pozor ake kupujes ked budes chciet rovnu
23. nov 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak tak, niektore deti sa pustia hned, niektore spadnu a pustia sa az po roku, je to na odvahe babatka
23. nov 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 presne o tom pisem. Uz sme na plavarni, tak pa
23. nov 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek uzite si
23. nov 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 Teeda, no pekne. Keby nas David zacal chodit mesiac po postaveni, tak by chodil ako 7-mesacny :sweat_smile: To by boli ine fofry :grinning: Asi to neplati o detickach, co zacnu skoro stat, lebo kamaratkina dcerka stala v zhruba podobnom veku a zacala chodit ako 10,5-mesacna. Je to asi individualne. Hlavne, ze su nam zdrave a chodia :slight_smile:

@maculik Kolko tu budes? Maju by uz mrazy. Ja by som si isto pre istotu a pokoj duse vzala :wink:
23. nov 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
@svetlankat neviem preco sa neda ani mne sa neda na @rivatha , ze sa mi paci jej fotka s tym postelnym pradlom
23. nov 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ze omacky, tak ja uz budem asi radsej ticho teda :grinning: Ved ja sa nehadam, ze mame prvy chodit za to, ze sme tu ako najmladsi najskorsie stvornozkovali, stali a chodili pri nabytku :sweat_smile: Len vravim, co som citala ci pocula, ako aj vy :wink: Za chodzu povazujem aj tak az to, ked si babatko prejde krocikmi po byte samo mimo nabytku.
A neviem, akych 5 mesiacov myslis teraz. David stoji a chodi pri nabytku 2,5 -3 mesiace este len :wink: Mozno to sikovnejsia Olivka zvladne za mesiac.
23. nov 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma Klikni postupne na tie linky, co som ti poslala. Jeden (prvy) vpravo hore na tu ich stranku najskor. Potom pod nasou fotkou, inak ti to nepojde :wink: Ja som sa tiez musela najskor stat fanusikom tvojej sutaze, aby som mohla dat, ze sa mi tvoja foto paci :slight_smile:
23. nov 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som tiez chcela kliknut na vasu fotku...nebude to tym, ze uz davnejsie som to urobila? To vtedy, ked si nas prvy krat upozornila na foto.
@selyma a mne sa dalo klik na fotku malej krasavice s macikom uskom :slight_smile:
23. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ano za chodzu sa povazuje az ked babatko prejde samo bez akejkolvek opory, bez ruky, bez nabytku, presne ako pises.

Ale moze urobit par krokov spadne udrie sa a potom sa pusti opat az o par mesiacov, aj to sa stava. Tak to nechajme na nase babatku, aj tak su vsetky sikovne.
@rivatha ja osobne si myslim, ze vy a @zoska zacnete skoro chodit, tot moj nazor
23. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 na fotku sa dalo kliknut, ale nebolo tam paci sa mi to.
23. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som kupila natalke topanky z Protetiky a som velmi spokojna, maju krasne topanky, aj cizmicky, pozrite: http://www.protetika.sk/katalogy/do.html
My mame tieto biele v strede:
23. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Jasne, ja hlava derava :grinning: Ved niektore ste tam uz klikli, preto to ktorymsi uz nejde :grinning:
23. nov 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a nevies kuk, ci som ti pridala hlas ja idem skusit este raz selinu
23. nov 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz to mam presne ako @maculik pisala
23. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak to budem asi aj ja
@selyma a u teba sa mi to prave podarilo, tiez sa treba stat najprv fanusikom a az potom to ide
@svetlankat Dala si nam hlas, dakujeme :slight_smile:
@maminnka Su peknucke :slight_smile: Aj Sante ma pekne topanocky mnohe. Mas aj s nimi nejaku skusenost? My budeme aj zimne asi zhanat.
23. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no moj mm nechce o inych ani pocut, len protetika :slight_smile: , ale mame este casu a casuuuuu
23. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka pekne ste kupili

baby je uplne jedno aka znacka, len aby splnali to co maju, nech si kazda kupi ake sa jej pacia, a aby boli zdravotne nezavadne. :slight_smile:
23. nov 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok