• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka milujem tieto tvoje prirovnania :grinning: :grinning:
23. nov 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka @zucana @maculik u mna tiez plati zatial. Budem sa snazit, aby mi do toho nic nevoslo, prinajhorsom pojdem do hlohovca rovno zo stretka, ak by sme sli uz skor. :slight_smile:
23. nov 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: ,dnes aky topankovy den :grinning:
baby,ja cely den uspavam malu,asi sa jej to naozaj meni.. :sweat_smile: ,najprv nechcela,potom hned suchala oci,no som nevedela co..?zaspala az o 11:15,to inokedy uz vstava a o 20min sa zobudila,tak som musela vypnut ,co som varila a ist dalej uspavat...
a noc,ked som si lahla,tak sa zobudila o 23:30 a boli sme hore do 1:00,potom este 3x cuc,no ale aspon rano sme potiahli do 7:15 :sunglasses:
@selyma,ani mne neslo klik na Tvoje foto
..
23. nov 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka taketo :slight_smile:
hm, nemam dnes sice auto, ale mozno vecer by som stihla ti ich zajst kupit, ak by si chcela. ale mali len 19/20.
23. nov 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik jej su krasne, ja ich pozriem ak nebudu mať tak by som brala i tie 19/20 tobi ma veľke labky a ak by som dala frote pančušky tak by sedeli, pridem od lekarky a hneď ti napišem či maju aj tu v h & m take :slight_smile:
23. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka :grinning: :grinning: to ešte nieje nič :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj synator spi uz od 10tej... hadam sa mu to nezmeni uz len na 1 spanok denne... :unamused:
23. nov 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten poobednajsi je pre mna... :grinning:
23. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som chcela... stretko beriem, hadam nebudeme mat nejaku pliagu... tak potom isto dojdeme... zrelaxovat pred vianocami... ale ked si predstavim ten plny aupark... ufff. :fearful:
23. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska... kupovali ste k MC aj ten vankusik na hlavicku... :confused:
23. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 tak to potom mozeme dat u mna v hoteli :grinning: len to asi bude mat vacsina od cesty... Budeme v Holiday Inn na Bajkalskej a vzdy, ked sme tam, tak mame 2 prepojene izby, tak prinajhorsom by mm isiel niekam von a my by sme boli v izbach, drobci by aspon neboli uväzneni v kocikoch :wink:

@garonka oki :slight_smile:

a to papanie, ze 300g, to ja nepoznam, ja som rada aj za dnesnych rekordnych 140ml :sweat_smile: :slight_smile: zvycajne papa tych 100...
23. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik nadherneeee su tie capackyyyy . ale asi i drahe, ci?
23. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek 7€ :slight_smile:
a maju aj ruzove, tych tam mali este dost, tieto uz boli len 3, tak dufam, ze pre @garonka este ostali, ja som ich kupila v sobotu.
23. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 :grinning: :grinning: ,u nas opacne,tak dufam,ze bude aj dalej spat doma...a radsej von na prechadzku,ked je hore :slight_smile:
vy sa mate,zase stretko...@maculik,tiez by som brala fusak,ved ked uz bude okolo 0 st.
my uz sme 20min hore,tak poobede neviem,co skusim vonku a uvidime...
23. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik to nie je moooooc a staci to v pohode na zimu? my mame na zimu len jedny capacky, tierez z HaM, biele chlpate, ze yettyovky... neviem ale, ci by nebolo fajn mat dvoje, pre istotu...cena je fajnaaa

@garonkaaaa kuknes i mne?
23. nov 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja bych chela stretnut @maculik a @zucana, fnuk... a @zucana ani na chatu nejde, ze? x;o(
23. nov 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ved ak pojdem pozriet garonke, mozem aj tebe.
idem ja sa venovat, Petik ma zase jeden zo svojich vrestiacich zachvatov :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pridala som nejake nove foto
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/album/adelka-a-petrik-jesen-2010/5752340/
23. nov 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka potvrdeneeeee, stoliky vo stvrtok posielajuuuu
23. nov 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek supis...vcera som ti poslala peniazky..a buduci tyzden v utorok ideme na poradnu tak ak uz budu stoliky u teba a my budeme autom tak skocim pon, oki?
23. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka o ktorej v utorok? lebo my od 9,15 do cca 11.30 niesme doma...
23. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka @lenica81 ja mam tiez pocit ze juli si meni rezim..doteraz mi spavala doobeda aj hodinku a pol, niekedy aj dve, no uz tyzden je to len 40 minu. niekedy zaspi hned inokedy jej to trva dlhsie, no a poobede chodi spavat okolo pol druhej druhej..ale mam pocit ze ten doobednajsi spanok si bude skracovat a tym padom sa jej ten poobednajsi posunie na skor...tak uvidime...terezka mi zacala raz denne spavat v decembri...Mne by aj vyhovoval jeden spanok, lebo by som konecne mala viac casu aj ist niekde mimo, lebo juli nevie spat vonku, ona len doma v izbe a ked spi vela toho robit nemozem, lebo by pocula buchot, rachot, este ked je terezka doma a ona spi, tak len terezku okrikujem aby bola tichsie..takze by bolo lepsie ten jeden a keby ho mali spolocny to by bolo uplne najlepsie :sweat_smile:
23. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, hm, to by sme mali stihnut..okolo pol deviatej..ja pojdem na poradnu a muza by som poslala po to...ved ti dam este vediet.. :wink:
23. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idete si nejako vyzdobit byvanie?... dajte tipy
23. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je normalne, ze je Vilko syty... rano mal chlebik s maslom, lebo my desiatu nemame, kedze o 10 zvykne zaspat a to ideme von... potom si cucol okolo pol 10 a zobudil sa okolo 1/4 na 2... davala som mu uz 3x obed... jeme na fazy... a furt mi zje tak do 5 lyziciek... a normalne zvykne cele cca 150-200 zjest naraz... :rolling_eyes: som z toho na nervy... :pensive: nacvicujem tu s podbradnikom hore dole...
23. nov 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mozno je syty...ved skus mu nedat a on sa ohlasi ked bude hladny...jeden den sa mu nic nestane ked nezje tolko co inokedy :wink:
23. nov 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my mame tuto kacicku a malemu sa celkom paci, ale myslela som, ze sa mu bude pacit viac :wink:
23. nov 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris :sweat_smile: dakujem krasne
23. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok