Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. aug 2009

jani pod do KE, pooood, pojdeme na kafe bezkofeinove, xhi

zoska hehe, som si Ta predstavila ako uz znudene suchas nozickami za manzelikom, a unudene cakas na lavickach, kedy to nakupovanie uz skonci x;o)))

zoska 3D je obrazok a 4D je pohyblivy 3D obrazok x;oD

zoska
28. aug 2009

dakujem alex 🙂
logi, pekna kombinacia 🙂 my sme malovlidetsku cez víked a je svetlucko žltá a ešte zhanam borduru tapetovu na stenu

olifcek
28. aug 2009

janie zavidim Ti to kupanie...ja nemozem, drahusik sa boji, nechce nic riskovat..hech

zoska
28. aug 2009

no ja by som tiez sla niekde k vode, ale bojim sa...mavala som casto zapaly...takze ja by som len do mora sla, ale to uz toto leto bolo...takze pre tento rok som sa dokupala, ale ved nevadi 🙂

alex
28. aug 2009

ja som sa tiež toto leto nekúpala, no raz v aquaparku, ale aj to som sa trošku bála, ale našťastie všetko ok. Keď sme na jazere, tak max po kolená do vody idem.

olifcek
28. aug 2009

a jooooooooo, bola som tohto roku pri vodeeee 2x..raz som sa presla okolo nadrze Bukovec, a druhykrat na Zelenej vode som bola clenkami vo vodicke na dovolenke v Novom Meste nad Vahom x;O)

alex
28. aug 2009

zoska my sme pri mori tento rok neboli a budúci nám to tiež nehrozí 😒 no čo, na ten ďalší už pôjdeme s drobcom 😵

zoska
28. aug 2009

tak, tak alex, buduci rok asi ziadna z nas nikam nepojde, ak tak az potom uz aj s malinkym 😉

no vidis olif...prechadzka okolo vody a druhykrat dokonca po členky!!! 😀 😀

olifcek
28. aug 2009

to som si dovolila, co? x;O)

vevoncek
28. aug 2009

ahojte tak dnes mám posledný deň dovolenky tak ešte trochu makáme na byte ale aj chystáme pre starkú oslavu bude mať 100 rokov ale od budúceho týždňa by som tu už mala byť 🙂

musím sa priznať že som vás nestihla ani čítať toľko som toho mala ale hlavne že sme stihli aspoň niečo porobiť aj tak sme nestihli všetko čo sme chceli ale nevadí hlavne že to stihneme aspoň do zimy 😀

ako sa máte? ja sa ešte načakám 3 týždne kým uvidím naše bábo zase na sone a dozviem sa či mám dobré výsledky krvy alebo nie ale myslím že to ubehne rýchlo tento týždeň čo bude ma čakajú ešte nejaké preventívne vyšetrenia a potom týždeň odrobím a idem na svadbu švagrinej a potom už len týždeň a pôjdeme na sono

zoska
28. aug 2009

neviem ci si to neprehnala 😀
ale tak olif, ved lepsie takto ako sa liecit z nejakeho zapalu.... keby si ma videla pri mori, vzdy ked som z vody vysla, bezala som pod sprchu, hodila na seba osusku a pod nou sa prezliekala do suchych cistych plaviek, aby som bola stale v suchu....prevencia nadovsetko 😉

maculik
28. aug 2009

AHojte kocky, tak som zase v praci, nevyspana, lebo Adelka v noci taaak strasne zle spala, ze nechapem. Ani na rukach sa neukludnila, pritom zvycajne zaberie pohladkanie, ked zamrcnci. No neviem, ci sa jej konecne rezu dalsie zuby alebo co, ale takuto noc uz si neprajem 😒

Idem vas postupne docitat popri robote, aj ked vidim, ze mi to potrva 🙂

zuci, drobec sa asi neukazal, ked nemas zmeneny pas, ci?

zoska
28. aug 2009

vevon 100rokov...wooow 😲 tak to uz teda hej
ja sa nacakam este 4 tyzdne kym pojdem na sono 😒

zucana
28. aug 2009

casfte babenky ste sa rozpisali 😉
pocujte ja normalne pred 10tou neviem vstat aj ked chodim spat po polnoci asi potrebujem 10 hodin...a v noci sa dost budim tak asi aj preto....ako zoska 2x wc...1x medzi druhou a tretou a 2x o siestej 🙂
zosi aj moj muz je maniak nakupovaci !!! ale urcite viac ako ten tvoj...lebo ten este brazdi aj net co maju nove ... ma take 4 oblubene znacky a teraz sme boli v jednom obchode kde mali zlacnenu jednu kozennu bundu z 800 eur na 200 eur co je super zlava ale ma presne taku istu doma (len armani).ja nechapem ale on je zatazeny na bundy (kabaty) a topanky...topanok ma asi ako ja a len jednu znacku (tods) a vydrzi mu par 4 mesiace ja nechapem ako to chodi....
no a este co ma stve ze si kupuje rovnake veci....proste vsetky veci ma strasne podobne lebo sa mu paci len urcity styl....juuuuj baby fakt ja som ta ktora ho musim krotit!
ale zas nakupuje rad aj pre mna 😀 a sam mi kupuje aj oblecko
som sa zasa rozpisala.....

maculik
28. aug 2009

jej, ale ako citam, tak olif uz vie, ze to bude dievcatko 🙂 Tak gratulujem 🙂 A aj k dobrym vysledkom, viem presne, ako si sa citila, mna caka amnio, ale tiez dufam, ze vsetko bude ok.

filiatko
28. aug 2009

Ahojte miminy 😉 chcem sa opýtať keď chodíte na poradne k lekárovi, čo udávate zamestnávateľovi že máte P-čko? Ja som si myslela že žena má nárok na návštevy lekára v tehotenstve, ale že sa to neberie ako P? Viete mi nikto poradiť? 😒 ďakujem

olifcek
28. aug 2009

maculik pozeram, ze Teba este nemame v tabulke, ale uz vies, ze cakas chlapceka x;o) i Ty si mala zle vysledky triple testov? co Ti vyslo zle? a jo, bolo mi desne...v ten den som len grcala z toho ako som sa rozrusila...vcera som este kusok grckala a dnes ma napina, ale asi to uz nebude z toho, lebo to je uz zamnou x;o)

kedy ides na amnio? kedy sa dozvies, ze triple stoja za prd?

zuci hech..to je dobre, ked kupuje i Tebe x;o) moj anjelik by sa asi neodvazil, i ked...onedlho to bude jednoduche, vsetko XL 😀 😀

zucana
28. aug 2009

maculik neukazal...je to hanblivy plavec nohy pri sebe a za nic otvorit 😎 uvidime 15.9. na morfo verim tomu...inak pred tyzdnom mi svokra zahlasi ze: a vy chcete vediet pohlavie? a ja ze ano...a vcera sme boli u svokrovcoch na obede a moj muz ze ci sa nechceme nechat prekvapit...a ja ze ja nie ze ked sa on chce nechat tak nech sa paci...a ma to vytocilo ze ci mu svokra nieco nevravela ale odprisahal ze nie a ze to bol len napad...no a vecer mi vola svokor ze no co to bude chlapec alebo dievca? a ja ze neviem neukazal sa predvcerom (on chudak pochopil ze idem len vcera na sono a budem vediet)...on podla mna chce strasne vnuka lebo vsak pokracovatel firmy...ale podla mna by mu viac podla vnucka ... lebo ma 70 a pracuje 12 hodin denne, lieta stale mimo ma aj trosku zdravotne problemiky ale minimum ale potreboval by oddych tak dufam,ze ho vnucik vnucka zastavi trosku...on je taky nepripustny tip a podla mna prave dievca by ho tak rozcitilo podla mna...muzik vravi ze no ten by ju na porsche vyvazal a urcite ukazoval po baroch 😀
no ale kazdopadne budem sa tesit aj z baby aj chlapca ale baby ja mam taky pocit ze to bude chlapec...aj ako tam plaval ...

olifcek
28. aug 2009

filiatko jasne, ze je to Pecko..akurat, ze mas na ne narok tolko, kolko potrebujes, a nielen 7x do roka, ako u beznych smrtelnikov 😀

loginka
28. aug 2009

aj ja sa este idem okupat, ked je taky hic 😎

olifcek
28. aug 2009

zuci no moje bolo moc kludne stale. predvcerom mi lekar musel kusok pobuchat jemne po brudku, aby sa otocila, alebo zacala viac hybat, hehe...dufam,z e budeme mat flegmaticku dievcinku x;o)

olifcek
28. aug 2009

logi ne Teba som nezabudla, nebooooj x;o) len sa k tomu neviem stale dostat 😒

zucana
28. aug 2009

neboj olif vsak uz sa musi krotit s tym nakupovanim...lebo by sme zbankrotovali...to len preto som tam dala par znaciek aby ste si predstavili ze moj muzik musi zacat setrit a musim ho pochvalit ze zacal 😉

zucana
28. aug 2009

logi kedy das foto ? 😉

olifcek
28. aug 2009

zuci jak spuchnuta tvar? ved si tam peknucka

loginka
28. aug 2009

uz sa chystam zuci 🙂

zucana
28. aug 2009

olif tucniak ☹

zoska
28. aug 2009

zuci ty si trdlo...zlata si tam 🙂

kakatka1
28. aug 2009

Ahojte! Co nove? Dufam ze len same dobre veci sa tu deju. 😵

loginka
28. aug 2009

photos k nahliadnutiu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre