Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. nov 2010

@zoska, ved to, mne v lekarni nik vtedy nevedel nic povedat...ale no ved prezila som to aj bez nej 😀
okna mi ani nespominaj, este ma cakaju 2 male a jedny balkonove, ale to az na buduci tyzden...to hlavne obyvacku a detsku uz mam 😎

olifcek
24. nov 2010

@jja krasny avatar

zoska
24. nov 2010

@blumka sikovna zena! 😉 mna to caka bud. vikend, ked budeme doma s mm, tento ideme na navstevu do Ostravy...
@olifcek dakujem 😉 dobre vediet 🙂

nuz idem j asi do obchodu,a j s malou, trosku sa vyvetrame kedze sme drichmali dnes doma 🙂

lenica81
24. nov 2010

@olifcek ale on sladke zje... len zeleninu s masom bojkotuje... 🙄 dam mu zvysok obeda dnesneho zajtra na ranajky... ☹

blumka
24. nov 2010

no uz som dovegetila..juli je hore po 40 minutach spanku 😒

lenica81
24. nov 2010

chrumky a mm tiez... ma porazi...

svetlankat
24. nov 2010

@blumka u nas si tiez vitana na okna, kludne dojdi aj v noci.

garonka
24. nov 2010

@jja ja by som dala aj vodičku aj keď MM je fajn ale voda by mala byť no skus či ti vypije 😉

garonka
24. nov 2010

inač kuk tu je už zimaaa ale ja chcem sneh 😉 😉 😀

svetlankat
24. nov 2010

@garonka aj ja mam rada sneh, no len neviem ci nebudem nadavat ked pojdem s kociarom.

svetlankat
24. nov 2010

@jja urcite kontaktuj dr, daj vediet ako ste dopadli, drzim palce

svetlankat
24. nov 2010

@garonka za ako dlho ti prisli tie hrnceky od bess, pisu ze 10 dni, ja som poslala objednavku 13teho a 15teho bola skontrolovana, a este furt nic, neviem sa dockat

lenica81
24. nov 2010

boze, Vilko si teraz tak rafol hlavu o dvere, bol za mnou cumakovat na WCku... ☹

lienka2
24. nov 2010

ahojte 🙂
konecne som sa sem dostala.. teda ja vas spehujem 😀 citam cez mobil, ale blbo sa odtial pise.. vyzera to tak, ze nam lezie treti zubok, takze mame hore dva a dole jeden 😅

@lenica81 nas Luky si dnes tiez uz 2x buchol hlavu, preliezal mi cez nohy a nejako spadol.. akoze nie velka vyska, sedela som na zemi.. ale aj tak zadunelo dobre.. a tretikrat padal dozadu ale nejako sa mu podarilo padnut na zadok a potom na bok takze hlavu neudrel ale aj tak krical ako o dusu 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
24. nov 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀

svetlankat
24. nov 2010

@rivatha 😀 😀 😀

lienka2
24. nov 2010

@rivatha ja som dnes dopadla podobne, hoci u nas nesnezilo.. nejako sa mi nezdalo ze je az tak chladno.. presne nad tym som uz rozmyslala, ze vytiahnut pancuchy pod rifle, kabat 😅 by nebolo na skodu 🙂

svetlankat
24. nov 2010

@lenica81 @lienka2 no baby Misa si tiez prave udrela hlavu, kupili sme tie kocky co sme videli u
@lienka2 tie makke, Misa vyhadzala vsetky kocky z vedierka vyliezla na vedierko, to sa samozrejme prevratilo a nasa mala Misa sa chudatko moje roztialha na zemi. Strasny plac, ani si neviete predstavit

svetlankat
24. nov 2010

no kym som vam tu vypislovala, Miske sa podarilo otvorit 1,5l flasu a vyliala vodu. No neviem ako sa jej to mohlo podarit

garonka
24. nov 2010

@svetlankat myslim, že tiež som dlho čakala tak za dva tyždne mi prišli a ja som aj tam volala, že kde su 😅 a na druhy deň ich posielali 😵

garonka
24. nov 2010

aj ja chcem sneh 😠 😀

garonka
24. nov 2010

@svetlankat ejha to si mala čo robiť aby si tu vodu poutierala 😀

svetlankat
24. nov 2010

@garonka aha, tak musim byt trpezliva, fnuk

svetlankat
24. nov 2010

@garonka no nastastie nevyliala celu, som si skoro vsimla

svetlankat
24. nov 2010

dnes ma nas hafan 2 roky

garonka
24. nov 2010

@svetlankat havovi všetko naj naš bude mať v decembri 11 rokov 😵

lienka2
24. nov 2010

@svetlankat z takeho vedierka sme aj my dnes padli.. tiez chcel kricat..
co je dnes padaci den? 😅

garonka
24. nov 2010

@svetlankat no ešteže tak kebyže vyleje celu tak maš čo robiť 😀

garonka
24. nov 2010

@lienka2 aj my sme dnes padli 😎
tak sa huncut štvera na stoličku a darmo že kolieska su zabrzdene a šup pod stoličku sa šmykne ale nič smeje sa 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre