Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
26. nov 2010

@olifcek 😀

olifcek
26. nov 2010

@avaka 😀 i my sme mali na uplnom zaciatku take, ze nevedela jak zist dolu, take roztomile to bolo, hehe x;oD

urcite to mohli byt zuuubky

olifcek
26. nov 2010

@garonka to vies, len malo zien je takych, co si povedia, co citia, a neurazia sa 😀

jja
26. nov 2010

ahojte, tak my uz spime..dnes mame dalsi rekord..nespala od 10 do pol 8.cely den. a vobec nebola mrzuta ani unavena.len vecer ked som dala prso zaspala hned 🙂 uvidime aka bude noc 🙂

@zucana a dalsie dievcata co ste kupovali autosedackyy....viem ze uz to tu bolo velakrat ale skuste mi este hodit linky ake ste nakoniec kupili a ci ste spokojne....mm ma dnes poveril ze mam najst dobru a, ze ideme kupit. lebp mlada uz trci z vajka...len ja mu to hovorim uz asi 3 mesiace...ale konecne sa rozhybal....tak skuste mi poradit...

jja
26. nov 2010

@avaka to neviem poradit, ci moze byt so zubkov...nam ked idu iba hrazie vsetko dookola, ci moje lice, ci barcin nos... 🙂

garonka
26. nov 2010

@avaka no obe byvaju v rovnakej dedine 🙂 ale nejak sa pokusim rozdeliť na polovicu 😀

garonka
26. nov 2010

@olifcek to hej len mne je to trapne už, jedna s druhou neceknu ani mäkke f a ja medzi nimi vyzeram ako hlupa ale niečo vymyslim

avaka
26. nov 2010

@jja 😕 a ja tu stresujem,ze nespala od 13 tej.. 😅
s autosedackou ja neviem poradit..

lenica81
26. nov 2010

@jja my mame sedacku objednanu, ale este nemame u seba... a este maly vydrzi vo vajci cez vianoce urcite... ale @zoska ma taku a vravela, ze je ok... myslim, ze @zucana ma taku s isofixom... tie sedadla su v podstate rovnake... ci @zucana, vy ste kupili nakoniec pearl...
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

idem ja, dam sprchu a kukneme daco v tv s mm... 😉

pekny vecer a vikend... zajtra mame plany nakupne, tak neviem ci nakuknem... mozno ano... papa... 😎

zoska
26. nov 2010

cafte,
ja uz tu mam mm tak len na skok 🙂
Zajtra ideme na navstevu do Ostravy, tak vam zelam pekný vikend 😉

@janielah ahoj 🙂 😉
tak gratulujem, myslim, ze Krpka je prva chodiaca, si pekne svihla 🙂
ked sa Nelka zcala stavt na nozky tak sme jej na doma kupovli u Batu od Firmy RAK take klasicke biele, kozene nadclenkove....
a potom v lekarnach a zdravot. potrbach- znacky: sante, protetika,
a elefanten v deichmane a este je nejak znacka Wiki

zoska
26. nov 2010

@jja ano ja mam tu co @lenica81 MaxiCosi priori PSP, pouzivame ju asi tyzden alebo dva... pochvalujem si...upina sa klasicky pasmi, mam pod sebou taku zakladnu, le je bez isofixu..teda my mame bez isofixu

garonka
26. nov 2010

@jja my mame takuto a je perfektna 😉

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

blumka
26. nov 2010

baby, no radte..juli sa stavia na spicky aj zacala krokovat trosku na spickach..mam ci nemam kupovat topanky? najprv som myslela ze nie, ale mozno by ju ta topanka prinutila postavit sa na cele chodidlo..co myslite? este sa opytam kamosky fyzio a v utorok na poradni..ale co vy na to?

jja
26. nov 2010

dievcence, velmi vam dakujem...a este jedna otazka...oplati sa nam kupovat do 18 kg, ked Kajka ma teraz 13? mm mi tvrdi ze mam hladat nieco vacsie, aby sme nemuseli o pol roka kupovat dalsiu 😒

jja
26. nov 2010

@blumka ja som citala aj moja dr. mi vravela ze ked sa bude spickovat aby som kupila topanocky, ze ono ju to trosku prinuti dat tu nozicku celu na zem...ale odobne neviem... 😒

blumka
26. nov 2010

@jja dakujem 😉
a k tej sedacke, ja si myslim ze uz kajka nebude tolko priberat..o chvilu ma rok, to mozno bude mat 14 a potom uz mozno priberie tak kilo-dve za rok...no ale neviem...mozno skuste pozriet do 25kg ak si nie ste isti

olifcek
26. nov 2010

@blumka ja bych postupovala ako mi neuro radila a topanky kupila x;)

garonka
26. nov 2010

@blumka aj my sa staviame na špičky 😒 ale neviem či topanočky kupiť alebo nie

zoska
26. nov 2010

@blumka tak a si tam kde ja pred vyse mesiacom..Neli stoji od 7 mesiacov, teraz ked stoji na mieste tak sa da obcas na paty, ale chodi po spickach... ja som vtedy kupila topanocky, ale nemala ich casto a nezdalo sa mi ked ich mala zeby sa to zlepsilo....
pytala som sa na to na poradni a dr. mi povedala ze je to ok, ze to prejde casom, ked bude stabilnejsia na nohach

olifcek
26. nov 2010

myslite, ze i my zacneme chodit po spickach, ked teraz, co chodi popri nas, ci nabytku, tak sliape na cele chodidielka?

selyma
26. nov 2010

babky, citam stale o tych topanockach. Pozerala som aj tie RAK papucy. Nevidno ci maju ten oblucik na klenbu nohy. Maju? To asi treba nie?

lucia411
26. nov 2010

🙂cafte babule.....docitavam a mam co veru.... 😉 zacnem tym, ze mame kopec snehu, krasa...Celi dnes spinkala vyse hodiny, dalsi rekord 😀 boli sme na nakup, obed, navsteva a vecer mi zaspinakala sama, tak ako predtym, tak mam velku radost 🙂 no vcera sme boli na 9 mes,kontrole, tak vsetko ok,Celi jej tam tlieskala o dusu, popozerala ju, pochvalila aka je sikovna, pytala som sa aj na ten aptamil 2, na SK nutrilon, takze do 1 roka mozeme ostat na 2, lebo zbytocne zacinat 3 len na 2 mes kedze tu je aptamil 3 od 10 mes a potom uz je od 1 roka...pytala som sa aj na topanocky, tak ziadne nemame kupovat kym poriadne nebude zacinat chodit, potom na tu detsku pastu elmex pre deti, takze v pohode jej s tym mozem zubky umyvat, a este ma upozornila na jogurty, ze ziadne ovocne ani tie specialne pre deti, len ciste a s cerstvym ovocim, aj syr kiri a masielko s ciernym pecivom, ziadne biele pecivo..no a ze jej mozeme davat ochutnavat aj z nasho taniera pomalicky... 😅 samoska nie porcie, ale len ochutnavat aby prisla aj k inym chutiam.....vsak ta nasajedacka by zjedla aj tanier ked vidi jedlo.....hm a este nam vyratala, ze Celi bude mat vysku cca 173-175 cm....

olifcek
26. nov 2010

@selyma ja som citala i odporucane mi bolo, aby to malo na klenbu vystelku.. preto kupim protetiky... 😉

selyma
26. nov 2010

tie RAK asi nemaju klenbu

olifcek
26. nov 2010

@lucia411 by ma zaujimalo ako mozu takto ratat, ved niektore deticky sa vytiahnu naraz, ine pomalicky... 😅 aaach ti lekari, ale 173-175cm bude vraj bezna vyska nasich deticiek, teda, tejto generacie dievcat, som citala 😀

i mne ten elmex pre deticky lekari odobrili, tak sem tam stipku dam... Oliv papa jogurty len bielu cast, len by ma zaujimalo, kedy uz mozu i spodok x;o)

zaujimave, ze niekde odporucaju vyhradne biele pecivo, inde tmave, ale bez semiacok 😀 ja kiri nahradim lucinou 😅

olifcek
26. nov 2010

normalne ma zaujima, kolk by vyratala nam 😀 mm vyska 186cm, ja 172cm 😀

selyma
26. nov 2010

@olifcek a uz davas ten syr? Ja jej niekedy na chlebik s maslom nastruham kalerab, chuti to ako edkovka

lucia411
26. nov 2010

@olifcek ona to vyratala podla mojej a mm vysky....tiez som nechapala, ale nevadi...uvidime ked bude Celi uz slecna 🙂 no ja som umyvala zubky len s vodickou, cakala som kym pojdeme k lekarke aby som sa mohla na tu pastu popytat, lebo ze je od 1.roka....ja kupujem biele jogurty activia a bifidus ....davala som jej aj ochutene spec.pre deti od milupy, ale uz nedam.. 😕 no ti poviem, kazdy lekar inac, ci casopis alebo kniha 😅

lucia411
26. nov 2010

@olifcek tak ja mam vysku 175 cm a mm 187 cm...tak vasa olivia bude mat cca 170 cm 🙂 ked to prirovnam k nasim vyskam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre