Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. nov 2010

@avaka ja davam povodny a v ke novy je... 😉

svetlankat
29. nov 2010

@lienka2 my davame 2 kvapky kazdy den
@avaka mne dr vravela ze uz je na trhu

laxity
29. nov 2010

kuk baby 🙂 vy máte furt časuuu 😀

@zucana tak spokojná? aby som vedela aj sestre niečo odkázať 🙂

olifcek
29. nov 2010

@laxity cas? saq dnes a ani vcera tu skoro nik nebol, vratane mna, sa mi zda 😅

olifcek
29. nov 2010

Oliv spinkala pocas dna pol hodku i vecer pol hodku, takzeeeeee polnoc to istiiiiii, hehe., tera tancujeme vsetci traja

loginka
29. nov 2010

caves 🙂 ako sa mate?
@blumka ja som kupila take ponozky v brendone, ale ten je asi len v BA
@lolka rychle uzdravenie pre vas obe, ja som brala atb aj dojcila bez obmedzenia, vobec mi dr nepovedal ze by som mala dojcit menej, tak neviem, ci to bolo doktorom alebo antibiotikami

no dufam ze nebudu take zimy, ako strasili, lebo moje deti spia cez den v kociku - chudence sa vymrazuju, ako teraz obliekate deti do kocika? ja body s dlhym, tensi vrch, sveter, bunda a fusak s krytom

loginka
29. nov 2010

nasi spali doobeda tristvre hodku a pooobede dali skoro 2 a pol, do pol 5, ale Lauri spala uz o pol 9, takze pohoda

svetlankat
29. nov 2010

@loginka ahoj Miska mala dnes rolakove body a vetrovku fakt teplu hrubu a fusak

svetlankat
29. nov 2010

dobru noc baby

lucia411
29. nov 2010

ahojte baby, nemam sancu docitat..ale pebehnem dnesnu temu 🙂 nasnezilo vam na SK ze????tak uz idu vianoce pomaly....my sa mame ianc fajn, dnes sme lobzovali len 😀 u zenskeho vsetko super, Celi bola tiez dobrucka, pekne si sedela v sedacke a cakala na mamku..potom sme boli v mojej byvalej praci, tak tam ju vsetci vystiskali, vystipali 😀 potom sme boli u znamej na pokec, maju psika civavku a ked ju celi zbadala tak az kvicala a chudak psik sa az skryl pod gauc ☹ celi ho len hladala...dosli sme dom, pohrali sa a o 19.15 uz zaspinkala bola k.o...ja cakam na mm, zajtra a pozajtra ma volno tak sa velmi tesiiiiiim

zoska
29. nov 2010

ahojte, mm musi pracovat a mne sa nechce este spat, lebo mala uz buntosila, takze to bude rusna noc zas a znova a v poslednom case mam problem zaspat, ked uz konecne zaspim tak sa mala zobudi a tak dokola...

dnes bola akcna az prilis... a naucila som ju give me five 😀 dam jej ruku a ona mi pacne, je to super

@loginka ja obliekam takto: body s dlhym rukavom, mikina, zimna bunda, pancusky, rifle sal, ciapka capacky a do fusaku...teda takto teplo bola len teraz cez vikend...boli sme v Ostrave tam bolo cez den 0stupnov a spala hodinu a pol...tak aby neprechladla 😉

@olifcek pisla si nieco o piskotach? supi na nieco reagovala a nemozem najst, coho sa to tykalo...ja ich nedavam len ma to zaujalo 😉

@avaka u nas sa pri papani spieva, ja sa hram ze ochutnavam a strsne mi to chuti, a spapa, ale len posledne dni a len 50- 100g, ale aj tak uspech

zoska
29. nov 2010

aeste som zabudla.. v spravach bolo ze v sučanoch pri martine beha medved...tak prosim pekne uz je v martine a nedaleko centra ho odchytavaju, alebo sa snazia odchytit... uff to kde sme?

raa2
29. nov 2010

@loginka ja obliekam ako ty aj s fusakom a na nohy topanky davam...

loginka
29. nov 2010

kremujete? ja som davala modru indulonu, teraz som kupila hipp krem proti chladu

loginka
29. nov 2010

@zoska tak malo ti spapa? to teraz tak?

blumka
29. nov 2010

@zoska supi pisala ze dava malej denne piskoty a olif je napisala ze su nevhodne, bo obsahuju cukor a vajce 😉

medved???? ty vole...to uz aby sa clovek bal vyjst von

lucia411
29. nov 2010

ja obliekam malu von takto...body s kratkym rukavom, natelnik, hrubu zimnu bundu, puncosky, ponozky a capacky, okolo krku plienocku ruzovu, ciapka a ideme, v kociku mam fusak a tensiu deku este....zoska ze medved sila 😅 loginka ja kremujem malu od narodenia co chodime vonku

svetlankat
29. nov 2010

@zoska vies ked im ludia vyzbierali vsetky maliny cucoriedky, lesne plody, tak im hlad nedovoli spat, 🙂

lucia411
29. nov 2010

@loginka a krem na tvar proti chladu mam od Penaten

svetlankat
29. nov 2010

to kremovanie ma zaujima, ja som nevedela ze treba kremovat???

lucia411
29. nov 2010

@svetlankat hej malo by sa kremovat, a hlavne teraz v zime aby sa detickam nevysusovala pokozka z toho chladu

blumka
29. nov 2010

@olifcek tebe som chcela..bola tu kamoska cez vikend, vies co som ti raz spominala ze jej malicka je chuducka a vtedy este nesedela atd..tak mala ma rok aj 2 mesiace, vazi 9kg, zje asi patinu toho co nasa juli, cize skoro nic ale je krasna, vesela a beha ako drak 😉

lucia411
29. nov 2010

@lucia411 jezisi a samozrejme davam malej aj nohavice este som zabudla 😀

zoska
29. nov 2010

@loginka mam niveu proti chladu a vetru, obcas dam, ale ked moc ryčí tak kaslem na to 😉
no ona zacala posledne tyzdne zle papat zeleninu a maso, zltok odmieta uplne a predtym ho mala rada...neviem co sa deje, ale jogurt, rozok a ovocie papa pekne, teraz jej dam obcas aj kasu na veceru...takze hladna nieje, len zelezo z maska aby jej nechybalo...

@blumka aha dakujem, tak to som uz vedela, len ma to zaujalo, ci nejake zle veci sa nedostali na trh...

@svetlankat jasne, ja to chapem..a este hubari co im nestaci plny kos, resp. 2 ale zbieraju ako blaznivi aj niekolkokrat v mesiaci....
u nas chodi na huby len dedko...asi 4krat ide, potom nasusia daruju po rodine a je...uz nikto nemusi ist...lenze aj cigyni vyplienia vsetko a potom pri cestach predavaju...mne je to jasne, ze je to kvoli tomu ze maju hlad, ale na druhej strane, nechapem preco neodobria ich odlov, ked su evidentne premnozene a napadaju ludi...

svetlankat
29. nov 2010

@zoska to hej.

lucia411
29. nov 2010

akoze dnes tu so mnou nik nekomunikuje? 😕

svetlankat
29. nov 2010

baby tak zajtra musim kupit nejaky kremik na tvaricku, aky je najlepsi??? fakt som nevedela ze to treba

loginka
29. nov 2010

@lucia411 ahoooooj 😉

zoska
29. nov 2010

@svetlankat ty si už nahodou nesla spať? 😀 ale srandu si robim, niezeby som ta posielala do postele 😀 ja som sa len bala ze tu nik nebude, lebo ked som prisla si sa lucila

@lucia411 😀 to tu akoze nikto nic negrantuje? 😀 som sa pobvila ako Celi civavu vystrasila...
a ten krem na zimu co si pisala dostat aj u nas, ci len vo swiss? este som tu znacku nepocula

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre