Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
29. nov 2010

@svetlankat no ja davam veru, lebo ked mi spia 2 hodky na tej zime, tak treba
no veru mate pravdu s tymi hubarmi, teraz koncom leta bolo mrte hub a poznam jednych co mali priam napchate plne auto a nevedeli co s tym robit, chamtivci
baby davate papat zeleninu ci ovocie detom do ruky? ja so dnes dala kusat banan, maly vie, ale mala vobez neodhryzuje, ani chlieb

zoska
29. nov 2010

@svetlankat my mame tento, Nelka s nim nemala ziadny problem... 😉 ale ktory je najlepsi neporadim, lebo neviem...to je asi individualne
http://www.nivea.sk/Vyrobky/Starostlivost-pre-n...

lucia411
29. nov 2010

@loginka ahoj logi 😉
@zoska no bola fakt sranda pozerat na malu a na este mensiu malicku civavku 😀 zoska pouzivam celu kozmetiku od tej znacky, dostat ju v rakusku, nemecku a vo swiss....je to nemecka vyroba sa mi vidi...aj ja sa tou znackou umyvam a kremujem a voniam ako babätko..mnam...aj mm pouziva telove mlieka od malej 😀

loginka
29. nov 2010

@lucia411 nasi su tiez zo psov cely hu, maly pisti, chodime kazdy den pozerat, aj sliepocky a macky ich zaujimaju, uz sa tesim do ZOO 🙂

zoska
29. nov 2010

@lucia411 no poobzeram sa po tej znacke, ja mam rada take kremove vone...napr. sprch. gely dove, nivea...toto som este nevidela u nas, ale snad niekde vynuram 😉

lucia411
29. nov 2010

@loginka ja davam malej kuskat surovu mkrvu, kalerab..banan som nedala lebo to je mäkke, jablko jej cele dam do rucky odkusim jej aby nemala supku a ona ho az vydrie a vysedi mi v klude aj 30 min pri tom 😀

loginka
29. nov 2010

@lucia411 hm taky vonavy mm 😉

lucia411
29. nov 2010

@zoska no a maju z toho penatenu aj vyborne telove mlieko pre deti na dobru noc booz e to vonia tak uzasne...pozri si na www.penaten.de tam su vsetky ich vyrobky...

lucia411
29. nov 2010

@loginka no a ked sme boli na SK tak moji rodicia maju tibetskeho sitzu psika, tak celi ho len tahala za chlpy, robila mu zlost aj ten sa chudak skryval 😀 aj ja sa velmi tesim ked pojdeme s maloou prvy krat do zooo...my sme uz boli raz ale to mala mala 1.mes 😀

loginka
29. nov 2010

@lucia411 a vie kuskat tu mrkvu? nie je to moc tvrde? nedrhne sa po tom?
joj dneska ma tak kusli obidvaja, Laurinka do prsa, ja som zjajkla a ona sa tak strhla a striasla chudatko a maly surovo krvilacne do stehna a mm sa rehotal 😅

lucia411
29. nov 2010

@loginka 😲 no fajnucky vonavy 😀

lucia411
29. nov 2010

@loginka nie nevie kuskat, ona si tym pomaha na dasienka jej to dobre robi

loginka
29. nov 2010

tak odveci, baby mate niektora maxi cosi tobi?

lucia411
29. nov 2010

@loginka ze auuuuuu....jaj ja mam bradavky strasne citlive....a ked som porodila ani nevravim...do krvi krvucej..mala tahala a tahala....a teraz len ked sa mi podprda dotyka bradaviek ma ztrasie.. 😕

zoska
29. nov 2010

@loginka myslim ze ho tu niekto spominal, neviem ci nie @lolka ...neviem nepamatam
my mame maxi cosi priori

@luci411 dakujem pokukam to 😉

idem s umyt a do postele, Neli bola uz zasa hore 🙄 uz 2hy krat od uspatia a posledne dni s darilo len raz pred polnocou... ach jaj

@svetlankat dufam ze si neodisla kvoli mne 😅 😉

loginka
29. nov 2010

baby bru...

lucia411
29. nov 2010

@zoska hej popozeraj a odporucam si kupit apon telove mlieko..my pouzivame aj mokre utierky na zadocek...uazsne..a na ritku kremik Bepanthen Salbe....
@loginka aj my mame priori XP uz idem aj ja paaaaa tak dobru nocku

zucana
29. nov 2010

babce cafte
vy davate nocne ale chapem preco 😀
@laxity veeelmi som spokojna...presne ako som si predstavovala....jednoduche a krasne 😉 ze segra sikulka a ma u mna cokinku 😵
viki chodi na prechadzky so svokrou ktora je zamilovana do psov takze jej kazdeho ukazuje a chodia pozerat psov co su za branami.....
no a mm si spravil nieco s kolenom ...asi meniskus ale musi ist na rezonanciu ci ako sa to povie po SK....sadal na zem za viki a ze krska chrup a bolest a mu tam chrupavka to....no sila....zle...ani na fotbal nesiel ale k fyzioterapeutovi hned letel lebo on ma obe kolena operovane....
tak pozrela som si panelak na compe lebo vika nechcela byt nai hore ani spat takze do 21.00 sme sa nahanali po posteli a potom dala 2 take vikriky placlive a zalomila...uz asi od unavy nevedela sa ulozit...zajtra ma byt este pekne 5 stupnov slnesno tak vyuzijem
dobru nocku a kludnu hlavne

zoska
29. nov 2010

este pre luciu...pozrela som to...penaten pod tymto nazvom dostat najblizsie v ČR ale na Slovensku je to vraj ukrate pod znackou johnson...to som sa prave docitala 😕

lucia411
29. nov 2010

@zoska to vazne???to takto robia??? 😝

zoska
29. nov 2010

@lucia411 tiez som prekvapena, ale s johnson mam tiez dobre skusenosti 😉

@zucana no ja dohanam den 😉 a Viki ti zaspala sama ci si ju aj kojila?

lucia411
29. nov 2010

@zoska no smutne, to radsej mozu predavat origanl a nie falsovat nazvvy 😝 respektive predavat to pod inym nazvom

zucana
29. nov 2010

@zoska Aj kojila ..... Ale zajtra posledny den bez bocnice a od stredy ideme skusat nove zaspavanie 😀

alex
29. nov 2010

ahojte,
kočky chcem sa spýtať, ktorá ste robila tú šošovicu červenú, že s čím ste to robili. Ja vôbec netuším čo sa k tomu hodí.

@zucana držím palce pri novom zaspávaní. Aj my sme spávali bez bočnice, potom som dala postieľku na pôvodné miesto a bočnicu nahodila, ale nechcel mi tak spať a mňa nebavilo pri ňom stáť, tak som postieľku dala k posteli, ale s bočnicou a keď ide hajať, ja si ľahnem na posteľ a tak sa to dá a musím povedať, že si už zvykol. Akurát to nie je nič moc, keď ho vyberám v noci po kolenačky z postele, predsa len je iné, keď sa k postieľke môžeš postaviť. No a ešte keď už je matrac nižšie, tak to nie je sranda sa toľko ohýbať.

zucana
29. nov 2010

@alex Dik moc budem potrebovat a hlasit uspesnost ;)

lienka2
30. nov 2010

@zucana a ako po novom idete zaspavat?

@alex ja robim sosovicu vacsinou s maskom a zemiakom, ale hocikedy ju pridam k hociakej zelenine.. len je velmi rychlo uvarena, tak ja ju varim zvlast a potom uz do hotoveho iba prihodim..

svetlankat
30. nov 2010

@zoska preco kvoly tebe?? nie som v obraze??? dakujem za typ na kremik.

Vdaka baby, tak fakt som nevedela, ze treba kremovat

svetlankat
30. nov 2010

@zoska jaj uz som v obraze, nie nie kvoly tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

svetlankat
30. nov 2010

@alex ja som robila s maskom a mrkvou

lienka2
30. nov 2010

@svetlankat my pouzivame johnson v tube je tam napisane ze chrani pred chladom a vetrom 🙂

svetlankat
30. nov 2010

@zoska to fakt penaten ??? ja ho pouzivam a u nas kupit sa neda?? to je mi novinka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre