Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
1. dec 2010

@olifcek a 40 eur je dost, to mas pravdu, preto ma to doteraz odradzalo kupit..

olifcek
1. dec 2010

@raa2 ale ja mam i francuzku deku, taku, co sa da ako fusak urobit, a i ta sa da pekne pouzit na manducu, len je hrubsia x;o)

olifcek
1. dec 2010

@raa2 vlastne mame z HaM yettyovky, ale su moc velke, nenosime ich este preto, musim kupit teda este jedny, i ked, do toho krytu to nie je nutne a i ked nosime Oliv na rukach, nie dlho, lebo uz ma cez 9000g, co je dost celkom...

zucana
1. dec 2010

@olifcek tak ja som nad nim uvazovala ale momentealne ho nemam kde skladovat....a potrebujem aj vyvar tak neviem ci sa robi aj v parnom....ale rozmyslala som nad nim....

olifcek
1. dec 2010

@zucana ten, co ma @svetlankat je i na uropbenie polievocky... ten, co chcem ja, snad tiez, saq stoji nad 100e.. ale musim presne kuk, ktory model reklamuju x;o) nech porovnam s inymi, ci sa neplati abytocne moc kvoli reklame a znacke... ja tiez nemam moc kde skladovat, ved mame malinku kuchynu, fnuk, ale raz az ju prerobime, bude kusok viac miesta... x;o) ale parny ani tlakovy nemame, a ja bych parny vyuzila skor, nez tlakovy... paci sa mi, ze sa da naraz v jednom robit ryza i masko.. a ze su tie potraviny s vitaminmi a pod. 😉 uz bych rada zacala normalne papat, zdravo a pravidelne x;o)

olifcek
1. dec 2010

@zoska s tymi -5 stupnami sa ale tyka len malych babatiek, ci? 😕 ja som zila v tom, ze je to do prvych 3 mesiacov, az polroka...

svetlankat
1. dec 2010

@zucana dole v parnom hrnvi je zberna nadoba a tam sa ti zbiera vyvar, takze v takom ako mam ja vyvar mas

@olifcek ja som ti ich davala do tasky myslim, ale este ceknem kociar, misa teraz spi tak ked sa zobudi

svetlankat
1. dec 2010

@zoska dakujem

olifcek
1. dec 2010

@svetlankat kuknem tasku x;o) to by si si ich vsimla, lebo som ich dala na striesku, vlastne 😀 no nic, ideme sa obliect... OLiv teraz hadze moj mobil, hra jej hudba, tak tancuje a santi zaroven, hehe.. a asi jej kupime auticko, lebo sa hrava s vecmai, akoby auticko posuvala 😅

olifcek
1. dec 2010

fiha, poletuje snezik opat

raa2
1. dec 2010

@olifcek fiha to uz mate peknu vahu!!!!!!, to nas matko ma necelych 9 kil 😉

garonka
1. dec 2010

olaaaaaaaaa 😀

@olifcek kde to sneži? u vas hore na kopci? tu dolu nič 😀

garonka
1. dec 2010

inač prosim pekne sme včera zaspali o siedmej a o desiatej sa naši susedia rozhodli hadať, buchali neviem s čim tak som pekne k nim hore naklusala nech su ticho že tobi spi ale pridem dolu a tobi si stoji v postieľke ako cinovy vojačik nespal tak sme sa hrali do jednej som si hneď spomenula na @olifcek 🙂

olifcek
1. dec 2010

@raa2 dakujem 😉 zajtra ideme k pediatricke, tak som zvedava, kolko navazi a nameria 😵 😵
@garonka jo, kus poletuje, taky maly sniezik... ideme do socialky, tak vezmem mraky sebou i dolu, jo? 😀

olifcek
1. dec 2010

@garonka 😀 Oliv i mm su sovy 😀

raa2
1. dec 2010

@olifcek tu pada od rana a husto, nejdem ani vonku, kym neprestane , nema to vyznam.

olifcek
1. dec 2010

@raa2 tu ked husto snezilo, naklusali sme vonku a Oliv sa naramne pacilo 😀

garonka
1. dec 2010

@olifcek ne ne nee nenos sneh šak ja nemam topanky 😀 😀 😀

olifcek
1. dec 2010

@garonka uz snezi hustejsieeee

olifcek
1. dec 2010

@garonka jaaaj, som zabudla 😀

garonka
1. dec 2010

aj vaše deti tak padaju jedna radosť? tobi nechapem sa všade postavi ale kyve sa s nim akoby mal v sebe 4 poldeci a sa mu podarilo dvakrat strepať dozadu a ak nahodou sa chce postaviť k stolíku a mu to nejde nervači 🙄

garonka
1. dec 2010

@olifcek a ešte vetrovku nemam hej? 😀 😀 😀 ;;;;;;

garonka
1. dec 2010

@olifcek a ešte vetrovku nemam hej? 😀 😀 😀

garonka
1. dec 2010

to co mi dvakrat odoslalo? 😕

garonka
1. dec 2010

@olifcek no draha i tu už perinbaba poslala sneh 😅

olifcek
1. dec 2010

@garonka inak... pisala som kvoli oknam. musia nam ich dotiahnut, bo fuka cez ne, aaa nejde otvorit balkon... my s oliv vzdy, ked vstne, nan ideme po prebaleni... nastastie sa to nezabuchlo, ked sme sa na nom zavreli, glg, ale ked sme vosdli dnu, zatvorila som balkon, o 10minut sme chceli ist znova, no uz sa nedalo 😒

blumka
1. dec 2010

hu...
vam platia za pisanie? 😕 😀 😀
@olifcek @zoska, neviem si predstavit ako chodia vonku deti eskimakov alebo uz len podme na oravu kde je momentalne -9 a deticky su urcite vonku. Treba poriadne obliect a nebat sa trosku mrazu 😉

jo a @svetlankat tebe chcem uz dlhsie pisat...terezka sa doma hrava s jednou babikou, ze sa vola miska a ked sa jej spytam kto je jej mamka, donesie mi druhu babiku, taku vlasatu a ze to je jej mamka a vola sa " Svetana " 😀

svetlankat
1. dec 2010

@olifcek aj u nas uz poletuje

@garonka mne prave psica od susedov zobudil Misku, inac uz si zacinam zvykat, je to pravidelne kazdy den. ulozila som ju opat tak uvidim ci este zadrieme alebo uz nie
@olifcek potom daj vediet ako s tym pilierom

olifcek
1. dec 2010

ja tu vypisujem, Oliv papala mm a uz haja... chjo... kedy do tej socialky zajdem? budit ju nebudem... zaspinkala mi na rukach, kojenecky som nedavala, bo sme sa chystai...

garonka
1. dec 2010

@olifcek no ja ani sa nejdem čertiť kvôli našim oknam, včera tu bol dotyčny pokukal a reku že ,, ty kokos ,, to jak fuka? chapeš? a ja mu vravim aky kokos robte s tym dačo lebo bude zle, fuka nam v obyvačke cez balkonove dvere takisto v spalni aj v kuchyni a aj v izbičke no všetky 4 okna v čudu, tak že pridu do konca tyždňa ale s tym nenarobia nič len dajaky pripravok daju čo zatlači okna aby neduloo 😠 😠
a ešte sa pytam prečo sa rosia? šak v spalni mame preboha zarosene aj 20 cm tak s tym oni nič nemaju 😠 jeho odpoved znela, že to je fyzika to som nepochopila ale šak nič, a že blok mame zatepleny a stary, no dorici s prepačenim vysolime na okna 1700 € a sa nam budu rosiť jedna radosť

k vam kedy pridu?

olifcek
1. dec 2010

@blumka nie, ale mne by uz aj mohli 😀

my chodime von stale... tvaricku nenatieram, itak je nacapena na prse, cucka, podudluje, paq sa oprie o prso a haja...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre