Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
1. dec 2010

@garonka mas veselych susedov, tu jeden sused pustava hudbu nahlas, slnecny kalendar uz pozname na spamat a suseda nad nami ma radio z 1940 a ta ked pusti na plne pecky tak to je katasrofa na jednom mieste to huci, len skoda ze nad spalnou, ale neriesim, matkovi nevadi ked spi nic, ani ked sa vrta 😉

garonka
1. dec 2010

@olifcek a ja sa tak do fyziky rozumiem keď som mala na zakladnej 4 na vysvečku 😀 😀 😝 😝

olifcek
1. dec 2010

@garonka pisala som im dnes, takze neviem... s rosenim ale oni fakt nic neurobia 😒 nam sa nerosia, no uvidime ako to bude, ked to utiahnu... aka fy vam robila okna? nam incon...

garonka
1. dec 2010

@raa2 to radio je skvost 😀 😀 take stare 😀
inač tu byvame medzi dôchodcami ale aj oni vedia byť hluční čo sa tyka v hadkach 😅

garonka
1. dec 2010

@olifcek nam robili z bardejovskej firmy madux ale keby niekto od nich chcel okna tak radšej ee

olifcek
1. dec 2010

odpadava mi ruka, tak sa premiestnime a snad i ja pospim 🙂

svetlankat
1. dec 2010

@blumka 😀 😀 😀 nahodou, sme boli tete sympaticke 😝
@garonka ked su dobre utesnene okna tak sa v zime rosia, ked boli stare odna tak cez mikrospari sa to vzdy zvetralo, pri plastovych je to zabednene a v dosledku velkeho teplotneho rozdielu sa to robi. Doporucuje sa nechat zaluzie zdvyhnute asi tak na 5 cm od spodku nie uplne dole a kazdy den utriet vodu ak sa vyzraza

garonka
1. dec 2010

k tym susedom ja som už ako Janka Blicharova oproti byvaju mladí v podnajme chodia k nim kadejake individua ale zatim je kľud, no ale pri kukatku som ak niečo začujem, no šak darmo že som zvedava som bliženec to nezapriem 😀

garonka
1. dec 2010

@svetlankat no praveže tie žaluzie mame tak hore troška lebo stale utieram ale už mi to vadí 😢

garonka
1. dec 2010

@svetlankat fajny članok 😵
len my vetrame, nekurime nemame radi teplo ale odkedy fuka ide radiator na plne obratky

svetlankat
1. dec 2010

@garonka praveze nekurite, v miestnostiach kde my nekurime tiez mam zarosene,ked zapnem radiator aj vlhkost v miestnosti poklesne. cize je menej pary a tym padom nemej kondenzuje. Ja mam tento problem v spalni, nekurime, aj ked vetram aj tak musim utierat vodu, tot nevyhoda plastovych okien a zateplovania

olifcek
1. dec 2010

@svetlankat nam sa nerosia, tak ale fuka nam... 😀 v spalni by sa ani rosit nemalo, robili i stenu nanovo.. saq uvidime... kurime malinko, skor temperujeme...

idem haji... 😵

raa2
1. dec 2010

@garonka mas to riadne prespizovane, tu ked jeden sused dojde, tak zacne u mna napriklad o jednej na obed a u poslednej susedy skonci o 6 😀 potom ked ho stretnes tak ti vsetko zreferuje, kto co vari, kde bol a tak 😀 od dnesneho dna je nezamestnany, tak cakam kedy mi zavola alebo zabucha pred dverami ci dame kavicku 😀

olifcek
1. dec 2010

@svetlankat paq ale precitam, nech mam cosi na incon az dojdu na tie okna

svetlankat
1. dec 2010

@olifcek ked sa nerosia je zle utesnene, niekde fuka, aj ked len mikrootvor o ktorom ty nemusis ani len tusit

olifcek
1. dec 2010

@svetlankat fuka nam 😅

svetlankat
1. dec 2010

@raa2 😀

svetlankat
1. dec 2010

@olifcek ked vas zabednia tak sa bude rosit aj u vas, pokial este ako hovorim niekde neostane mikrootvor

olifcek
1. dec 2010

@svetlankat mikrootvor beriem, nech sa nerosi 😀 no, idem, pa, zatial

svetlankat
1. dec 2010

@zucana v hypernove maju akciu na detsku kuchynku a obchodik, ze 2v1, skus kuk, ze 57 percent dole, stoji 15 eur. Ci sa ti nebude nahodou pacit.

svetlankat
1. dec 2010

@olifcek 😀

lienka2
1. dec 2010

@svetlankat a my mame posledne dni zarosene tiez vsade, pravidelne vetrame aj kurime 😖 tak z coho? ine roky sme to nemali..

garonka
1. dec 2010

@raa2 😀 😀 😀 super sused 😀

selyma
1. dec 2010

ahojte babky objednala som konecne ten kocik, co som Vam spominala. Dufam, ze budem spokojna, lebo som ho objednala, ale ani som ho nazivo nevidela. Ma aj nanoznik, fusak a gumu. Kuk obrazok. Ten sivy http://www.maderna.sk/katalog/product/2507/ hlavne ze bude lahsi ako moj. Moj ma 14,5 kg a tento len 8. Tak som zvedava

garonka
1. dec 2010

@selyma krásny nech sa vam prijemne kočikuje 😉

olifcek
1. dec 2010

@selyma do kociarov sa absolutne nevyznam, ale krasny si si vybrala... len par bab, tu v okoli frfle na taketo predne kolieska, vraj to je nedobre do snehu 😕 tak ale fakt neviem, ci to opodstatnene frflanie...

olifcek
1. dec 2010

Oliv pospinkala dve hodky, hehe, skoro vkuse pricucnuta, no mne haji neslo, co trpko olutujem okolo 23.00, hehe, ale co uz x;o)

my uz definitivne len jeden spanok davame x;o)

garonka
1. dec 2010

@olifcek maš pravdu 😉 😉 😉 preto ja svoj zazimujem a ťaham tu veľku karu čo ma nafukovacie kolesa aj predne a aj zadne 😀

dnes tu straším a nikde nikoho 😀

olifcek
1. dec 2010

@garonka uz sme boli aj vonku kusok... riadna metelica, hehe.. alwe Oliv sa pacilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre