Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
2. dec 2010

@maculik @hajdylca dodatocne zelam vsetko naj 🙂

laxity
2. dec 2010

krásne zasnežené ráno prajem 😵

včerajším aj dnešným oslávencom prajem všetko najlepšie 🙂

@olifcek ty si tuším chcela vidieť aké som kúpila topánky...tak tieto...nepoznám značku ale boli mi veľmi odporučené, takže neviem...a už to neriešim bo by som sa asi zbláznila 😀 http://www.tanodacipo.hu/english/english.html prvý rad piate topánky - biele s rúžovým vzorom 🙂

Ak idem za hoďku von, tak ako treba obliecť? Je -2°C 😕 poraďte pls 🙂

raa2
2. dec 2010

Dobre rano!
@laxity ja by som dala pancusky, teple nohavice, body s dlhym rukavom, na to tricko s dlhym rukavom, svetrik a zimnu bundu, sal, ciapku hrubu a rukavice. na nohy topanky. alebo namiesto zimnej bundy a zateplenych nohavic nejaku kombinezu zimnu a samozrejme fusak. na kociku mam aj nanoznik...tak ja by som sla tak...

raa2
2. dec 2010

@laxity topanky su pekne.

laxity
2. dec 2010

@raa2 ďakujem moc určite ju zababuším 🙂

raa2
2. dec 2010

Baby poradte mi som vcera kupila taku tu oranzovu tekvicu a chcem ju dneska malemu na obed spravit, ale neviem ako..ci normalne ako cuketu? a co k tomu sa hodi? zemiak a kuracie masko?

laxity
2. dec 2010

@raa2 ja som už robila hokaido...tiež som tam dala zemiak, mäso, ale nám to nešlo kedže Naty mi toho veľa nespapá ale vyskúšaj dúfam, že bude chutiť...je to inak fajné 🙂

andrea2603
2. dec 2010

ahojte 🙂
@mmaarrttiinnaa Vaneske všetko najlepšie 😵
inak môj syn je už vyšší ako ja 😅 a má "len" 12 rokov.

@avaka tá alergia je taká špina, takto ťažko radiť, najlepšie ak by jej to pretrvávalo ísť na alergológiu. Lenke sa ekzém urobil po vypití pomarančového džúsu, 1.krát som jej vtedy dala niečo citrusové a takto sme skončili 😝 , z krvi jej síce zistili, že alergia na bielok a banán, ale že to sa tam len tak vystrkuje trošku, tak preto obmedziť, lebo jej to navonok ekzém nerobilo, ale ak by sme to nedodržiavali, mohlo by sa to ešte viac zhoršiť - teda tá alergia a keďže ja sa liečim na sennú nádchu, tak je veľký predpoklad, že aj u nej sa to časom prejaví, tak 2krát do roka ideme na kontrolu, ale našťastie nič neberie, len keď sa jej zhorší pokožka, tak AERIUS dávame. Takže u nás je to tak, že na niečo je alergická, ale v podstate jej niečo iné robí zle, ale existuje pojem "krížené alergie" a to ti veľmi neviem dobre vysvetliť 😅

Tak a môžem ísť ku kozmetičke 😵 , zatiaľ pekný deň 😉 🙂

mmaarrttiinnaa
2. dec 2010

@andrea2603 ďakujeme inak aj moje deti maju tendenciu byt vysoke manzel ma skoro 2 metre ale to skor asi syn bude po otcovi vysoky
ideme aj my vonku krasne to tu mame zasnezene

maculik
2. dec 2010

dobre ranko,
dakujeme za blahoz.k 10.mesiacikom, fakt to leti, o 2mes o takomto case uz budeme zacinat 2.rocik 🙂
Rano sme boli vonku, je krasne nasnezene, tak Adelka sa na dvore hrala v snehu a Petulik na nu pozeral z kocika.

ja obliekam trosku menej, lebo ved este budu vacsie minusy, tak ja davam dlhe body, rolak a zimnu bundu, do fusaka len pancusky a capacky, ale dnes mama nanutila aj teplaky. Rukavice nechce vobec, asi si na ne ani nezvykne.

kocky, ako ste varili tu cviklu a s cim? Mama dnes kupi, chcem zajtra vyskusat. Mam ju postruhat alebo pokrajat alebo ako? A co k tomu? Diky

@mmaarrttiinnaa aj ja sa pripajam a prajem Vanesske vsetko naj k narodeninam a pekne to cez vikend oslavte 🙂

olifcek
2. dec 2010

ja tiez obliekam menej, treba mysliet i na vacsie chlady, ked im vsetko obleciete teraz, co budu mat pri este raz takych ziomach? my sme boli vonku pri -7 stupnoch a mali sme

body s dlhym
leginky
2xpodkolienky
svetrik
bunda
zateplene nohavice
ciapocka tepla samozrejme
capacky

a ked mi zaspinkala, dala som dekovy kryt, co mam na manducu

niekedy namiesto bundy a nohavic davam overalik

az bude vacsia zima, dam oteplovacky a extra zimnu bundu x;o)
\\

leginky a jedny podkolienky davam namiesto puncosiek x;o)

olifcek
2. dec 2010

@laxity topanky vyzeraju super... kvalitne, pekne a aj pevne

do -2 fakt moc nebabus x;o) to nie je velka zima este 😉

zucana
2. dec 2010

jaaj babky vsetko naj k narodkam detitiec ze
@mmaarrttiinnaa
no a @avaka dik za radu ale nedalo sa...celu noc zapchaty nos 🙄
boli ma hlava a hroznu nadchu mam...snad to viki neodstane...nechapem...ved som bola velmi oblecena

olifcek
2. dec 2010

@zucana staci studeny vzduch dychat ☹ skore uzdravenie, Zuzi

o 13tej mame poradnu, drzte paste...

@svetlankat zajtrajsok zrusime, nech mas cas na seba,Misku a paq ides na mikulasa?

olifcek
2. dec 2010

@mmaarrttiinnaa juuuj, aka bude oslava? a vsetko naj 😵

mmaarrttiinnaa
2. dec 2010

@olifcek tak oslava bude v sobotu a bude vééééľka veľa ľudí

garonka
2. dec 2010

@laxity ja obliekam body s dlhym rukavom, tenky pulovrik a bunda, tak pančušky a zateplene nohavice na pančušky ponožky, kožušinkove capačky a čiapka 😵 a šup do fusaku 😵

garonka
2. dec 2010

@olifcek dnes sa mi nechce do toho čuda vonku 😅 ale idem si pre druhy kočík a aj na buchty na pare 😝

garonka
2. dec 2010

@mmaarrttiinnaa príjemnu oslavu želááám 🙂

garonka
2. dec 2010

@zucana zuci nemate zvlhčovač vzduchu? mne veľmi pomaha ak do neho nakvapkam eukalyptovy olej ale je aj taky sprej ten používala švagrina keď deti smrkali, ale neviem ako sa to vola joj ale voňalo to za lesom

garonka
2. dec 2010

@maculik my mame dnes na obedik cviklu, zemiak, cuketu a hodila som tam aj mäsko 🙂 ale cviklu si postruhaj lebo kocky sa dlhšie varia 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
2. dec 2010

@garonka mame len musim niekde zohnat ten olej 🙄

garonka
2. dec 2010

@zucana ja ked si spomeniem ako sa ten sprej vola ti napišem idem hľadať do goglu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kleopatris
2. dec 2010

@olifcek prosim Ta mohla by si mi poslat link na ten kryt na manducu? Dakujem 😵

zucana
2. dec 2010

@rivatha dala som si solne kvapky ked nelezim je lepsie spala som so servitkou v nose teda ak sa to da nazvat spanok 😅

avaka
2. dec 2010

🙂

@zucana ,ja j,to az takto?uplne vazne si chora? 😔 ja by som tiez dala na noc kvapky,ak pomozu,ved deticky su uz velke...a co mala vtedy kaslala,tie dva dni,tak som zacala aj ja kaslat(nic ine) a stale este trochu kaslem,mali sme to rovnako,ale E mala velmi rychly a lahky priebeh,tak nieco na tom bude,ze ich mliecko chrani,tak neboj o Viki 😉

@andrea2603 , 🙄 ,ze krizene alergie,dufam,ze sa o take nebudem musiet podrobne nikdy zaujimat 😔 ,aj ked my s mm nie sme alergici,ale v rodine mali ekzemy skarede(obidve netere mm),preslo im to po puberte,cele detstvo to mali hrozne,ale alegie,tiez asi take senne n. pretrvavaju 😔

ja som malu ledva uspala po dlhom case,kazdy den spi inak,zmoli oci a spat nechce,ked sa zobudi,asi pojdeme k nasim,davno sme neboli,mam to teraz daleko v takomto pocasi...a obliekam tiez body,mikinka-nie hruba,bunda,pancuchy,nohavice,topanky,ciapka,rukavice-drzi si v nich tie ruky take vztycene.. 😀
tak pekny dnik 🙂

zucana
2. dec 2010

@avaka tak toto ja mavam bohuzial casto...zmeni sa pocko ohcladenie a ja hned hrdlo najprv a potom nadcha...presne viem aky to ma priebeh a aku budem mat nadchu podla toho ako ma boli hrdlo 😒 mam asi naprd imunitu aj vraj kojenim sme menej immunne bo male si vsetko vypiju 😀 a ja moc s kvapkami nie som zadobre...
svokra dufam ze pojde von je celkom pekne a ja si oddychnem zatim...chcela som zehlit ale dam to upratovacke pozehlit nevladzem :(

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre