Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
2. dec 2010

@olifcek to pampers predavas? do kolko kg to su?

olifcek
2. dec 2010

@svetlankat co je tatkovi_ to, co si mi hovorila? 😒 oki, rusime, nie je problem

@svetlankat jj, Miska Ti v nich pekne chodila... i Olivke sa lubia, chi... ale ked som jej ich obula, zacala chodit, to klopkalo, tak bola zvedava, ze co to dole klopka, he he.. kusok ich aj pokukala, aleee, predstav si, nedavala ich doleeee... ale to mozno i preto, ze som ju nenechala dlho hopkat a sparat do nich 😀

svetlankat
2. dec 2010

@lienka2 gratulujem zubacovi

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
2. dec 2010

@olifcek ale nic vazne len sa velmi vysypal , tak uvidime. cgcela som utekat na pohotovost ale nechcel otom ani pocut, tak mm zobral na zajtra dovolenku a zavezie ho do sace. No asi pecen

olifcek
2. dec 2010

@lienka2 my tiez len raz hajame pocas dna... niekedy je to dokonca len polhodka... ale ked sme vonku, tak hajinka tam x;o) no pAQ uz doma ee...

@svetlankat dakujem, ja som to oblecko musela kuuupit... 😉

@lienka2 jj v meste v tescu, asi tam zajtra skocim hned ako odidem zo socialky...

@blumka ja som zila v tom, ze od dvoch az, he he... takze to na vianoce mozem stipku dat? to faaakt? dva roky som cakat nechcela, ale aspon rok a pol... hmmmmmmmm.... prehodnotim, co som zamyslala? ...

baby, dakujem, fakt sa mi to oblecko nesmierne paaaci... len skoda, ze tu mikinku uz nemali v potrebnej velkosti...aspon som usetrila 😉
@lienka2 my uz mame 4, dva hore, dva dole, chi

svetlankat
2. dec 2010

@rivatha ja mam znamu mala teraz druhy potrat a povedali jej ze geneticke testy su velmi drage a preto ich robia az po 3 potrate.

blumka
2. dec 2010

@rivatha oni maju uz vysetrenia, teda bratranec...sesterke a malickemu prave robia...

svetlankat
2. dec 2010

@olifcek a ako na socialke???

blumka
2. dec 2010

@olifcek, ved olivka uz bude mat rok, tak daj, ale sakra pozor na kosti, radsej jej to v ruke poriadne poprezeraj...nikdy nevies..

olifcek
2. dec 2010

@blumka od 7-18...premium pampersky...
@svetlankat ☹ drzim paste...
@svetlankat som este nebolaaaaaaaaa, zajtra snad uz pojdem... snad nebude kalamita, hech

olifcek
2. dec 2010

@blumka jj veru, poriadne pokukam, ochutna lososa 😉

raa2
2. dec 2010

@blumka to je krute naozaj na jednu rodinu..verim ze chlapciatko bude v poriadku, si nanho par krat za den spomeniem. v MT boli vzdy dobri doktory, aj brat sa tam narodil a toho mama prenasala vyse mesiaca...uz za komunistov tam mali vyborne pristroje..

raa2
2. dec 2010

@olifcek mne doktorka hovorila o rybach ze od ukonceneho 10 mesiaca...

olifcek
2. dec 2010

@blumka pediatricka mi Olivku velmi chvalila, bola som v oblakoch. na koznom v cakarni sa ju chvalili starsi ludia, vraj kraaasna ako babika, ze ma uzasne vsetko proporcne, male uska, maly nostek, hlavicka akurat.... 😵 a na koznom lekarka i sestricka sa tiez tvarili, ze su z Olivky unesene... zeby som chodila castejsie ku lekarom?? 😀 😝

blumka
2. dec 2010

@raa2 dik za upokojenie...
@olifcek tak kupim vsetky 😉
ides vybavovat ten druhy pilier? bo ja tiez nemam este 🙄

blumka
2. dec 2010

@olifcek ved ona je ako babika 😉

olifcek
2. dec 2010

@raa2 mne, ze od roka kusok uz mozem, i tvaroh a kusok soli 😵

raa2
2. dec 2010

@olifcek co doktor to iny nazor. ja neplanujem solit ani od roka..dokonca mi vravela ze uz aj pribinacka moze, ale nedavam, iba jogurt biely davam...

olifcek
2. dec 2010

@blumka super, tak kuknem, ze kolko ks som odobrala, vela nie, mozno 3? z 52ks balenia... cena moze byt jak som pisala? a v piatok potvrdim, dobre? v piatok o tyzden... x;o) ak by si sa medzitym dostala do cassovie, kuk, co stoji ten spenat, nech odratame x;o) prip. nech TI doplatim x;o)

@blumka toto casto pocuvam, najma od starsich ludi, uzasne to je pocuvat, chi... lekari, vsetci dokopy obdivuju, aka je shneda 😵 len hemato, ze jej mrkvu nemam davat kazdy den, nepapa ju a itak je taka fajna x;o) nastastie nie po mne, chi..

olifcek
2. dec 2010

@raa2 ja dam na narodky lipanka x;o) ale solit este tiez nebudem x;o)

blumka
2. dec 2010

@olifcek juli ma mrkvu kazdy den a vobec nic to s nou nerobi...ved to by museli jest na kila tu mrkvu aby sa to prejavilo na farbe, ne?
a tie plienky v poho..pockam 😉

lienka2
2. dec 2010

@blumka
@olifcek o tej mrkve som citala aj ja teraz v novom zdravi co bol rozhovor s nejakou lekarkou ohladom detskej vyzivy.. ona odporucala ryby tiez od 10. mesiacov.. ostatne uz velmi nepamatam, to som len tak prebehla.. my mame mrkvu tiez skoro kazdy den a je bledy.. po mne..
Oli a co je to ten lipanek? to nepoznam..

jaaaj vonku tak krasne snezi.. moj mm este v praci, tak dufam ze dnes dojde domov 😅

olifcek
2. dec 2010

@blumka saq... ale vraj pecienka babatiek nedokaze tolko farbiva, kt. mrkva obsahuje, ze nie kazdy den mam davat... odvtedy fakt len prilezitostne... vo stvrtok mame hemato, tak uvidim jej reakciu na farbu Olivky... mam to i v sprave z minula, ze je, v preklade, premrkvovana 😅

olifcek
2. dec 2010

@lienka2 lipanek je ako pribinacik, len chutnejsi a @blumka pisala, ze i menej chemicky upravovaneeeee

lienka2
2. dec 2010

@olifcek a kto to vyraba, nevies nahodou? som to este u nas v obchode nevidela..

lienka2
2. dec 2010

ta lekarka v tom clanku dokonca odporuca davat ryby aj vajicka uz od 6. mesiaca.. a ze na vianoce aj takemale deticky mozu ochutnat z vianocneho menu.. po troske..

olifcek
2. dec 2010

@lienka2 madeta

http://www.lipanek.cz/

obchodaky ho maju, i billa, ale neviem, ci i mensi obchodnici, ti pretlacaju pribinacika.. ale je faktom, ze ten je casto na vrchu plesnivy bez ohladu na dialku expiracie

olifcek
2. dec 2010

zajtra volam do incon... ludia, oni sa za dva dni neboli schopni ozvat a dohodnut termin na tie okna a balkonove dvere, ktore otvorit nejdu, lebo kluka nezabera, cosi tam podla mna vyskocilo....grrrr

zucana
2. dec 2010

baby docitam vecer v posteli alebo zajtra.citim sa nanic....
chalanisko kvoli bytu bol a v sobotu sa vyjadri....dalsie cakanie...
a volala mi ta 'kamoska' co ma 3mesacnu mariu sole a pyta sa ma ci este kojim....vravim ze ano a ona ze ale len 2krat nie? ja ze nie....aj 5krat....a ona ze co? ved 5krat davam mojej ...ale ze asi budem viac...ale ze ona kazde 3,5 hod.je cez den a potom od 22.00 do 6.00 rano spi....tak ja neviem ci tomu verim....ked mi este pred mesiacom svokra vravela ze mala nepribera....a cuduje sa ze ja este kojim a tolko a ze viki v noci vstava....a najlepsie bolo: nemam vobec cas....kazdy den nieco...doobeda bud nakupit, do lekarne a o 15.30 pre maleho do skolky ...a potom a ozaj mas facebook?lebo nemam co robit tak som sa prihlasila......
pekny vecer 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre