Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
3. dec 2010

@lienka2 praveze s tym pure mi to šlo celkom v pohode zaklikla som predne kolieska a šlo, najprv ťažko ale da sa a netrepalo tak s tobim ako s tym camarelom

garonka
3. dec 2010

@lucia411 a to ako? 😀 tu dažď a ak je take škarede počasie aj dieťa mi krasne spi, dnes dal 2,5 hodinky 😵

zucana
3. dec 2010

tak my prosim pekne posuvame vsetko co nam pride pod ruky a ideme dopredu ....od stolicky po hopsadlo...uz nech pridu vianoce a dostane kociarik a auto....

olifcek
3. dec 2010

uz sa pustame, snazime sa stat bez drzania, uff... bola tu moja mamka, tak mala zabudla, ze nevie chodit a chcela ist vpred, za nou, bez drzania sa, hehe, aj urpbila asi dva krociky, paq som ju uz chytala 😀 😀

@zucana tiez sa uz tesim na vianoce a na to, ze dostane auticko a bude si chodit, i stolik a bude sa hrat a tancovat si pri nom 😵

olifcek
3. dec 2010

@svetlankat ako otec?

selyma
3. dec 2010

@garonka suhlasim, madlo otrasne namontovane, este sme ho nepouzivali, je velmi dalleko a je neprakticke, v snehu sa mi islo strasne, asi beriem novy, aspon je lahsi. Ale som trosku z neho sklamana, lebo strieska je nejako vysoko a nic neochrani pred vetrom. V tom camarelo bolo dobre

selyma
3. dec 2010

@garonka a kolko vazi ten vas pure? Moj novy zopa 8. Mohlo byt aj menej, ale vzdy lepsie ako camarelo dohromady 14,5 kg

zoska
3. dec 2010

ahojte, nestiham citat... mm kupe malu tak mam chvilku
vcera a v noci som dostala teploty skoro 40 a mala pokasliavala, takze dnes som nabehl k dr., mm isiel s malou k jej dr. a sme obe na antibiotikach...
mm ostal doma, tiez mu zacina byt zle, segra prisla postrazit aby som mohla lezat, vcera som totiz odpadl, co sa mi hlava zakrutila, nastastie som sa prebrala sama asi za par sekund, hned som volala mame nech pride, lebo mm by to zo ZA trvalo hodiny v tomto pocasi...

takze sa teplo obliekajte nech takto nedopadnete, idem si zasa lahnut
pa

lenica81
3. dec 2010

@zoska boze, liecte sa... celu rodinku to chytlo poriadne, zda sa... 😔

olifcek
3. dec 2010

@zoska

garonka
3. dec 2010

@selyma no pure ze ma aj s kolesami 11kg ale camarelo bez kolies ma 14,5 a aj tak sa mi s nim ide dosť zle, ale asi len u mamky na dedine ho nejak využijem aby som netrepala fusak stale z kočiara do kočiara tak maly bude v overale, deka a nanožnik
vyskušaj aj s novym ako sa ti pôjde po snehu

garonka
3. dec 2010

@zoska veľa veľa zdravička a liečte sa ☹

lucia411
3. dec 2010

@garonka KK je pod tatrami tak to preto u nas sneh 😅 a ze 2,5 hodinky si Tobi pospinkal...wauuuuu

lucia411
3. dec 2010

@zoska opatrujte sa a liecte pekne....

lolka
3. dec 2010

cafte baby, po tyzdnove chorobe sa ozyvam....s Viki som bola dnes na kontrole, uz je to lepsie, ale stale kasle. zajtra doberie antibiotika, tak bude snad coskoro zdrava. vcera jej este tieklo z nosa, ale uz aj to prechadza. ja idem so sebou na kontrolu v utorok, ale este riadne kaslem, dufam, ze mi neda dalsie atb. 😒 doktorka bola dobra.....ze lezat doma a liecit sa 😅 Ako sa to da pri lezunovi ? Viki zacala stvornozkovat, pekne si sama sadne, pomaly sa aj zdviha, takze furt v akcii 😀 ked sa citila horsie, tak len ma-ma a na ruky.....
@zoska liecte sa, za par dni uz bude lepsie 😉

baby, co hovorite na toto choditko ? 😕
http://www.chicco.sk/index.php?page=shop.produc...

olifcek
3. dec 2010

@lolka za tu cenu mozes mat take ako ja, ci zucana... je to choditko, da sa na tom hojdat, mozes malicku v tom i tlacit, ona si bude hopkat, a potom to sluzi ako odrazadlo x;o) hmmm? co tak mat za tu cenu 4v1? a tirz chicco

lolka
3. dec 2010

@olifcek jeeej, tak sup sem s nim 😉 hod link, dakujem. chce to kupit moja mamina malej a samozrejme chcem aby sa to co najviac vyuzilo a malej sa pacilo.

maculik
3. dec 2010

ahojte,
nestiham dnes, akosi som od rana v jednom kole, najprv o pol 8 rano Adelke pre pas, to som isla v -6st mraze asi 1km od vlaku pesi, aby som sa na policajtoch dozvedele, ze bude az poobede hotovy, skoro ma porazilo. Tak som isla asi 2km pesi naspat do mesta na bus, lebo Policajti su s prepacenim kdesi v ri.i, kam ani bus nechodi, a ked som o pol9 nastupovala do busu, tak mi prisla sms, ze pas si mozem vydzvihnut. Tak som pekne poobede pred tym, nez som isla na masaz, znovu absolvovala asi 4km prechadzku v hustom snezeni, na masaz som dosla uplne hotova, najradsej by som mu tam pod rukami zaspala 😀

a potom som bola pozriet kamaratku s 2t babom, kocky, on je taky malinky, nema ani 3kg, taky strateny bol v tej postielke, ja nic take nepoznam, moji mali 3,6 a 3,7kg, takze Martinko je oproti nim taky chrustik malinky 😵 Skoda, ze buval, som ho chcela aj na ruky, ale tak aspon sme zase pokecali s tou kamaratkou.

juj, @zoska ☹ oddychuj a liecte sa, mas toho teraz vela, este stastie, ze si sa sama prebrala a nestalo sa nic zle. Mozno by si mala ist k dr, nech ti da nejake infuzky na posilnenie 😒

a ako chori drobci aj maminy, uz je lepsie?

olifcek
3. dec 2010

@lolka

take ma @zucana
http://www.terulka.cz/terulka/eshop/18-1-CHODIT...
maju to i ruzove

mne sa take nepodarilo kupit, mam taketo
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8881083&tab=1

len vo farebnej kombinacii tejto /to uplne vpravo z tych troch/
http://www.babygoods.sk/hracky/odrazadla-a-chod...

olifcek
3. dec 2010

@lolka obe ale kupis za 60eur... ja to mam za tu cenu z dracika 😉

lolka
3. dec 2010

@olifcek dakujem za tip 😉 pokukam a hodim rec s "jeziskom" 😀

lolka
3. dec 2010

@olifcek mam moznost kupit toto za vyhodnu cenu, len to neni aj odrazadlo....alebo ....
http://www.chicco.sk/index.php?page=shop.produc...

olifcek
3. dec 2010

@lolka neviem, opytaj sa @zucana, pockaj, pokukam na nete, ci to, co ma, je i odrazadlo... ale myslim, ze je... idem overit... 🙂

lolka
3. dec 2010

@olifcek to co ma @zucana co si davala ten link, tam to je aj odrazadlo, len to moje nee 😖

olifcek
3. dec 2010

@lolka jasne, je to i odrazadlooo

Perfektné vozítko Chicco pre deti od 9 do 36 mesiacov.

Odstrkávadlo Chicco Quattro ponúka 4 hracie módy, ktoré sledujú rast dieťaťa:
• rocker: vhodné aj pre malé deti (9-12m) vďaka svojej stabilnej hojdacej základni, bezpečnostným oporám a pásom
• push ´n´ Go: (9-18m) odstrániteľná základňa, bezpečnostné pásy a praktická rúčka pre mamu, aby dieťa vo vozítku tlačila
• push ´n´ Walk: (12-18m) praktická rúčka napomáha pri prvých krokoch
• sit ´n´ Ride: (18-36m) odrážadlo pre samostatný pohyb detí
• hračka je tiež vybavená odnímateľným elektronickým aktivity centrom a úschovným priestorom pod sedákom

inak ja som chcela toto, co ma @zucana, no nebola moznost vidiet to nazivo, paq som kupila to deluxe, co je to iste, funkcnostou, paq mi @svetlankat pisala, ze to, co som chcela povodne, mali v kike, ale podla slov, co pisala, som bola rada, ze mam to, ktore som kupila nakoniec 😉

v podstate je jedno, ktore kupis, funkcie rovnakeeee 😉 len vraj to, co mam je novsi model, no neviem, ci to pravda, myslim, ze len iny model 😀

olifcek
3. dec 2010

@lolka tak link, co si poslala, je na to, co ma @zucana... ci/

ci myslis ten povodny link? je to en odrazadlo a za 55eur, draheee, odrazadla idu po 30eur , za kolko mas moznost kupit?

zucana
3. dec 2010

@lolka Take som ja kupila ;)
ja konecne trochu dycham Ale mi steka vsetko do hrdla a kaslem z toho :(
Ale zato SME urobili prve kroky az 2krat same. Drzala hracku a sla smerom k tatovi 😵
@zoska @lolka sucitim a ty @maculik snad neprechladla si
a viki to' snas odo mna nechyti.... Mala vecerc37,5 ale uplne studena bola a nic jej INE nebolo...

lolka
3. dec 2010

@olifcek myslela som http://www.chicco.sk/index.php?page=shop.produc... ale asi to je aj odrazadlo, ked na to pozeram. no, najlepsie by bolo to osobne kuknut, pojdem pozriet do obchodu 😉 a zlava cca 40% 😉

zucana
3. dec 2010

@lolka Je to' aj odrazadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre