Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
4. dec 2010

@olifcek dakujem

blumka
4. dec 2010

ahojte
@laxity u nas bude mikulas urcite aj pre juli aj pre terezku..len neviem do coho dam juli, asi do capacky, ked ona este ani papuce nema ani topanocky 😀 Terezke som pred dvoma rokmi na jej prveho mikulasa narvala do papucky jablkovu vyzivu 😀 odfotila som to a mame pamiatku 😀 juli tiez dostane nejaku vyzivku, chrumky a tak...no a terezka trosku sladkosti ale idem zaviest novu tradiciu, do vrecuska dam aj pastelky a nieco co sa neda zjest..momentalne u nas velmi letie nalepky, tak dostane nalepky. Sladkosti ma dost aj inokedy a uz ju vidim ako by to chcela vsetko zjest naraz...

uz mate darceky vsetky kupene?

olifcek
4. dec 2010

@svetlankat kupili sme Olivke tie makke clemmy x;o) dali sme jej to, takze aby na narodeniny i cosi rozbalovala, zabalime jej to i zirafu, hehe, obe hracky, ktore mala dostat az na narodky 😀 kupili sme posledne vo vedierku, este tam su potom tie bez vedierka, co stoja len 7eur, v alltoys, tak tie mozno neskor dokupime x;o)

mm som chcela ukazat ako funguje ten CD prehravac, aby videl, co sa Olivke paci, no nefungovali im, asi neboli baterky uz... skoda...

olifcek
4. dec 2010

@blumka akurat sme sa s mm dohodli, ze dame Olivke mikulasa do topanocky, hehe, nech ma pamiatku, a paq ho zjeeeeeeeem a mozno i mm ponuknem 😀

olifcek
4. dec 2010

joj a mm v praci dostal pre malu mikulasa, hracky, i par sladkosti, tak to, co som este nezjedla, dame okolo topanocky x;o)) vratane hraciek, chi

blumka
4. dec 2010

@olifcek ved mozte dat olivke to co moze zjest aj ona 😉

zucana
4. dec 2010

aj ja dam mikulasa aj ked tu sa neoslavuje....dam vyzivku a banan a taku mickey mousku co sa s nou fotila 😅
a tesila soms a ze mi presiel herpes a asi sa ukazuje novy na hornej pere takze fasa....
a vika ma novu zabavku.za mreze na schody si fava misku a potom ju vybera uz 15 minut.cakam kedy ju to prejde......

jja
4. dec 2010

aj u nas bude mikulas...ale v TN je tradicia, ze vecer pred mikulasom chodi sv. Mikulas s certom a ten rozdava darceky..takze babka bude mikulas a barca cert...som strasne zvedava a ko bude Kajka reagovat...a kupila som jej vyzivku a chrumky a jednu kasu...sice neviem ci jej budem davat,ale kupila som 🙂)))a samozrejeme jej oblubene jablcka 🙂 a Barca koooopec sladkosti, ovocia a samozrejme varesku 🙂 to je zvyk od nas 🙂

olifcek
4. dec 2010

@blumka jo, i take bude 😵 ale je super, ze je i take, co nemoze, lebo ja teda moooozem 😀 😀 😀

Oliv stale nepresla zabavka chytit sa ma za nohy zozadu a chodime tak spolu, hehe... aaaa, najnovsie si jazyckom chyta spodne zubky, podarene to vyzera 😀 😀

olifcek
4. dec 2010

a to som fakt tohoto roku milulasa nechcela riesit, ale paq som si povedala, ze saq aspon nech na fotke Oliv ma cosi x;O) a paq som citala podobne nazory 😀 😀

avaka
4. dec 2010

cafte 🙂
aj my dame mikulasa,ako vravite,uz len pre tu malu topanocku v okne... 🙂 a dame vyzivku,ovocie,bio keksiky.. 🙂 noa naozajstne maskrty dostanem dufam ja.. 😀

@maculik ,no aspon medovine,ze ste stihli 😎 a taku ciapocku som aj ja zhanala s kozusinkou,jednu mame zimnu,ale este by sa zisla...a pekne aj Ty nos,ved je zima,ja chodim uzimena domov,nohy premrznute,ja musim zase riadne teple topanky kupit..
@laxity ,krasne aj vy napredujete,zlata natalka 🙂 no mame fakt sikovne deticky vsetky 😵 na cele s uz chodiacimi
@zoska,skore uzdravenie
my sme dnes fotili,len tak doma,ale kym sme zacali,uz sa malej hcelo spat,ale aj tak sa cosi vyberie......len taka je teraz,ked nema naladu,strasne krici a ked jej poviem,prestan,bolia ma usi,,tak kukne a chytisa za usi 😀 a zabavka najvacsia teraz zatahovat zaluzie..
@zucana,vidis,ako si Viki sama najde zabavku 😵

olifcek
4. dec 2010

@avaka my zapalujeme a zhasiname svetlo 😀 😀 😀 zaluzie ani ja nezatahujem, tak mi nenapadlo ucit, hehehe

@laxity super malicka x;o)

avaka
4. dec 2010

@olifcek ,ja som neucila,to sama 😀 ,ale len spodne na balkone,to jej staci potiahnut a uz kuka,ci ukazujem no no no 😀

olifcek
4. dec 2010

@avaka jj, OLiv nam tiez rada ukazuje no no no, a to este skor, nez jej povieme my, staci, ze sa len nadychneme, a uz ukazuje ruckoy no no no a aj to vravi 😀 😀 my Oliv nepustame do spalne ku balkonovym dveram, zistili sme, ze zospodu kusok fuka, musime tam dat penu a konecne poriesit i prah, lebo sme este neriesili x;o)

lolka
4. dec 2010

cafte, rozoberate mikulasa....aj u nas bude chodit aj pre Viki 😉 dostane vyzivku a chcem jej este kupit CD Pesnicky pre deticky od Canaka a Podhradskej. mate to niektora ? my sme dali uz minuly rok Mikulasa pre malinku, mali sme pre nu male tenisky + hracku 😉 takze pokracujeme v tradicii 🙂
dnes bolo krasne vonku, tak sme to vyuzili a urobili par fotiek v overale na snieziku. taka bola naobliekana, ze sa ani nepohla, len ocami klipkala a skerila sa 😉

@svetlankat dik za info, dnes som narychlo vbehla do Draciku a bolo tam nejake auticko Chicco za 60,- eur....mam pocit, ze to bolo len auto bez odrazadla.

olifcek
4. dec 2010

@lolka uz vcera mi bolo viacmenej jasne, ze nevies, co je odrazadlo x;o))) auticko, na ktore si babo sadne, je odrazadlom, nakolko sa odraza nozickami zeme posediacky a tak posuva vpred. skus sa ich popytat na auticko 4v1, oni uz budu vediet 😵

olifcek
4. dec 2010

Oliv mi zaspala, tak sa skusime presunut... snad sa neprebudi, lebo to zas do jednej hore budeme

lolka
4. dec 2010

@olifcek jo, zle som sa vyjadrila. ja som furt myslela choditko (co babo tlaci pred sebou) ale hovorila som tomu odrazadlo 😅

olifcek
4. dec 2010

@lolka 😀

popytaj sa ich na auticko 4v1 x;o) mozno to i bolo to, len to bolo rozlozene x;o) tlacit pred sebou to auticko, co mam, moze Oliv, ked sa chyti vzadu opierky sedadla, alebo ked ho povytiahnem x;o)

lolka
4. dec 2010

@olifcek dobru noc, kedy si Olivka dobija baterky ? 😵
my este pozerame Particku a potom sa presunieme k Viki 😉

zucana
4. dec 2010

@lolka Ved to' auto je aj choditko 😉
vika nie a nie zaspat.... Si vybera dudel a akoby mi spievala 😀
my mame zaluzie elektricke Ale svetlo fici aj u NAS a nono u NAS nehrozi ona sa na nono rehoce

olifcek
4. dec 2010

@lolka no, okolo jedne zaspava a vstava paq okolo jedenastej... s cucaniami, ale aspon pospi x;o) len je to divy den, najma v zime, ale co uz x;oD

@lolka
@zucana
to auto praveze nemusi byt i choditko, lebo maju taky typ, co mame my aj ako cisto len odrazadlo, a ani ako choditko sa moc neda, lebo nemaju tu opierku... ale tie stoja okolo 30eur, no dnes som v draciku videla i ja cisto len odrazadlo za 59,90eur, blazni

blumka
4. dec 2010

uff...tak ja som dozdobila trosku krb, eset nejake ozdobky musim dorobit 😉
@lolka ja mam doma par cd od canakyho a podhradskej..momentalne fici u nas ich vianocne CD 😉

lolka
4. dec 2010

@zucana aj u nas sa na NONO a vztyceny ukazovak Viki rehoce 😀 najskor tak skumavo pozrie ci to myslim vazne a potom sa zacne smiat 😵

olifcek
4. dec 2010

@zucana Oliv sa zatvari vazne, a urobi no no no slovom i ruckou, paq rehot, hech.. x;o)

a dva dni sa mi na posteli pred spanim hrala s prsom... akoze ide pit, paq zatvori pred bradavkou pusu a rehot, potom mi bradavku len naslini jazyckom v puse a paq chyta prstekmi a sleduje reakciu, hech...

no este dokukam particku a hned paq zdrham do spalne x;o)

zucana
4. dec 2010

@olifcek To aj viki a najnovsie zoberie bradavky mezzi zuby a caka kym zakvilim od bolesti a pak rehot
a ked nieco nemoze alebo ide kam nemoze kuka ci ideme a ked ano tak sa rozbehne a rehli

olifcek
4. dec 2010

@zucana nastastie ma neskusa hryzt, uff, snad ani nebude... x;o) su uzasne tie deticky, velki vymyselnici uz x;o) ja uz na Olivke vidim, ze je vacsia a starsia i rozumnejsia x;o)

olifcek
4. dec 2010

skoncilo to, papa, presuvam saaaaaa x;o)

olifcek
5. dec 2010

vcera nam zaspinkala okolo 22.00, a vstala o 7,30 x;lo) jasne, ze nespinkala vkuse, cuckala, ale menej, takze pohoda.. i ked plienocku mala neskutocne mokru a tazku... ja som sla spat az okolo pol druhej, takze som sa nevyspala moc 😅 tak ale moha chyba 😅

olifcek
5. dec 2010

teplomer nam ukazuje -8, wow.. ale co mam na pc merace z letiska, tak tam mi ukazuje -5... tak si vyberte 😀 ideme do tesca dnes x;o) tesiiiiim uz sa vari karfiol s brokolicou, paq uvarime este zemiacky a dame spolu zapiect, mnam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre