Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
6. dec 2010

@lienka2 ja sa predsa len opytam este mojej dr. Ved ked su deturence zababusene, nie su vystavovane vetru ako vo vytrinke. Ale uvidime, ked mi moja dr povie, ze mozeme chodit, tak my budeme, ja velmi verim mojej dr.
aledik za vycuc

garonka
6. dec 2010

@lienka2 my už budeme mať batoľata 😀 no ale ja idem von ak je tuho ale nie na cely deň
s kočíkom sa ti ako ide? ja som včera vytiahla ten prvy tak už sa mi šlo lepšie

lienka2
6. dec 2010

@svetlankat daj vediet co ti povie 🙂 podla mna nejde o to, ci su deti zababusene.. ale o ten chladny vzduch, ktory dychaju.. ved aj nam dospelym to trocha vadi ked to stipe v nose 🙂 vsak jasne ze asi nikto nepojde vonku na cely den do tej zimy.. myslim ze nejaka polhodinka im neublizi..

@garonka vcera sme boli vonku, no ale vsade samy lad takze ziadna sranda.. inak ked je iba sneh tak sa da, pokial nie je zamrznuty, to uz ma kocik problem prejst 😅

blumka
6. dec 2010

hu 😀
@olifcek jo pozyvala ale akosi sa nehlasite 😀

a ja si o zime myslim svoje. podla mna je ine ist do mrazu s babatkom ktore je zababusene v kociari tak ze ho ani nevidno a so skolkarom ktory beha a dycha ten ladovy vzduch. A dalsia vec ze ked je POD -10 tak neviem teda ci by sa mi chcelo ist vonku 😅 a jasne ze pri silnom vetre a metelici nepojdem von, ne? 😉 a nase deti uz nie su novorodenci...a este mi napadlo ze ci eskomaci maju potom iny filter na kozi alebo preco oni mozu chodit v kose vonku a nase deti nie...

olifcek
6. dec 2010

moja Oliv nevyse kym zaspinka cucka, cize nedycha chladny vzduch... a ked zaspinka, tak je stale tvarickou vo vnutri, cize celom na mne, na hrudniku, co ju isto hreje... x;o) zozadu ju hreje ten dekovy kryt... tak snad...

lienka2
6. dec 2010

@blumka super si to napisala 🙂 inak my ani nemame vonkajsi teplomer, takze ja sa riadim akurat svojim pocitom ked otvorim okno ci vyleziem na balkon 🙂

garonka
6. dec 2010

@lienka2 po snehu ide kočík pekne ale po ľade hruza ja som včera myslela, že kolieska si polamem tak som vytiahla ten prvy ale musim sa rozhodnuť ktory len budem mať no šak fusaky furt z kočíka do kočíka prekladať je psycho 😅

olifcek
6. dec 2010

@blumka @svetlanka @lienka2 v piatok u @blumka?

olifcek
6. dec 2010

vcera som hodila novy album... december2010.. boze, Oliv je taka zmenena uz x;o)

blumka
6. dec 2010

@lienka2 😀 ja teda osobne uz som tak spohodlnela ze pri vacsej kose sa mi nechce ist vonku 😀 ked sme u nasich tak vysupnem s detmi von mojho otca a ked sme doma tak mm 😀 ale fakt je to horsie napr. pre terezku ako pre juli, ktora sedi v kociku a trci jej len nos...Terezka ta by chcela behat, salit sa a nahlce sa toho vzduchu..tak je len tak co mi napadne pisem..no 😀

olifcek
6. dec 2010

Oliv mi konecne hajinka x;o) hajat sla klasika, o 1:00, vstala uz o 8.40, a teraz hajinka... po 6hodinach, uff... premyslam, ci sa presuniem s nou, nech vladzem do 1.0 byt hore abo kaslem na to 😀

lienka2
6. dec 2010

@garonka toho sa aj ja bojim, ze tie kolieska to nevydrzia.. akurat ze ked je lad tak ja vonku ani nejdem, sa bojim 😅

@blumka ja si po tieto dni tiez vyberam ci pojdeme alebo nie.. kedze mam schody z oboch stran bloku ked sa chcem dostat von.. a kocik nedvihnem 😖 vpredu zo 10 schodov, vzadu len tri ale lad vsade naokolo.. tak som vcera isla ale s mm.. vlastne on kocikoval celu cestu lebo vsade lad 😅

a so stretkom sa dohodnite kedy a dajte mi vediet, sa opytam mm 🙂

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 inak.. Tebe ide zo zastavky bus priamo ku @svetlankat

lienka2
6. dec 2010

@olifcek ano? ktory?

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 joj, zle som kukla x;o(((

ale tu mas moznespoje x;o)
http://www.imhd.zoznam.sk/ke/index.php?w=382524...

olifcek
6. dec 2010

krasne to vonku z okna vyzeraaaaa, jeeeej

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek u nas piatok ok, baby mam neskutocnu radost, Misa spravila uplne sama 5 krokov potom postala a urobila dalsie dva. Boze take to bolo chutne. Este som taku neskutocnu radost nemala

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek existuju take deky pred telku co maju zips a cvoky, mame doma, ale tie su dost hrube a velke, no mozno by sa dali vyuzit

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat jeeeeeeej, na to sa i ja tesiiiiiiiiiiiiiim x;o) Miska je sikulka velika...

mne, ked pediatricka Oliv chvalila, ze prekrasne pevne sedi, ze je krasne pevna a pod., cosi som jej povedala a ona s vaznou tvarou, ze ,,pani Říhová, Vy si ale uvedomte, ze Oliv Vam nezacala sediet v 8 mesiacoch, takmer v 9, a stat i stvornozkovat v 10mesiacoch. musite odratat 1,5mesiaca!,, ze itak ide krasne tabulkovo, ale, ze vsetko robi v predstihu x;o) tak ma neskutocne potesila 😵 😵 kazde babo ma svoje tempo, jasne, my v nicom nezaostavame, ale toto ma potesilo veeeeelmi x;o)

tak som naozaj zaala verit tomu, ze v januari budeme uz chodit, ako nam @blumka vesti

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat hmmm...

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek ved Oli ide neskutocne rychlo dopredu, tak uz vobec neporovnavaj a hladne neries, mas doma neskutocnu sikulu, a to je fakt. Ja som sa len chcela potesit, lebo nemam s kym a mala som neskutocnu radost,

olifcek
6. dec 2010

jeziiiiiiis, vonku je kraaasne... minuly rok som si velmi priala takyto december, aby sme s mm mohli ist do mesta na trhy, dat si pecene gastany a uzivat si zasnezene a vysvietene vianoce v meste...no nevyslo, tak snad tento rok, i ked uz pod dazdnikom, ak bude snezit 😵

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek a este chcem podotknut, Misa sa pustila len preto lebo som bola poblizku a vedela ze ked bude letiet tak ju zachytim.

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek bude to o to krajsie

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat neeee, mne len napadlo, co pediatricka vravela x;o) ja uz davno neporovnavam x;o) jedine, co ma mrzelo, ze bola Olivka velmi malicka, bala som sa o nu preto, ale uz sme za vodou, takze uz fakt neporovnavam x;o) a uz ked mi Olivku budu lekari chvalit, uz ich necham, nebudem komentovat x;o) vedvedia co vravia, no nie?

a z Misky mam velku radost x;o) je asi prvaaaaa... i Viki od @zucana uz sice robi krociky. sikovne babatka!!! 😵 😵

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat Miska sa pustala, teda sama stala uz pred tyzdnom predsa x;o) teda, co som ja videla, neviem kolko to uz robila i predtym x;o) a krasne chodila okolo nabytku, takzeeeee x;o) a je odvazna x;o)

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek no prva nie, to ma od chodze velmi daleko, je to neskutocne mile ako sa tackaju tie nase deturence

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat jj, a ta radost, ked mozu chodit a predviest da, nadhera!

ta deka...wow... len keby to tolko nestalo, sakra...

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat uz ked sa pusti a urobi krociky, uz toje chodza... prve krociky samostatne, jeeeej...

mne Oliv urobila 2 krociky, ked tu bola mamka, hehe, sa zabudla len, hehe... odvtedy uz ee, ale casto sa pusta, ze sa nedrzi ruckami... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre