Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. aug 2009

boze baby, manzel tu pozera nejaky film na digi film, nejaky cudak tam vrazdi deti...sak sa mi bude snivat ☹ ☹

alex
29. aug 2009

ja som mala 14 aj 5 mesiacov, ešte decko, ale na svoj vek som nevyzerala a ani sa tak nechovala, on mal 18 😅 ale naozaj sme sa našli. A nebola to láska na prvý pohľad a o to je to intenzívnejšie, lebo sme si vzťah budovali.

alex
29. aug 2009

blumi, tak to by som nezvládla pozerať, ja nemám rada horory a také brutál filmy.

zoska
29. aug 2009

blum na zbohom...ja neznasam horory a strasidelne filmy...to normaalne budim v noci manzela nech ide so mnou na wc- ze sa bojim 😀

inak ja som s nim 7 rokov , manzelia sme rok 😉

blumka
29. aug 2009

ja som prisla zo spalne, ze dobry film ide..akoze zacalo to fajn, jednej zene sa stratil syn a po niekolkych mesiacoch jej ho nasli, ale ona tvrdila ze to nie je on, tak este ju zavreli do blazinca...potom som prestala pozerat a teraz som tam len tak kukla a tam akurat ukazovali toho jak unasa deti... ☹ ☹ ..radsej to nejdem ani vnimat..nenavidim take filmy...a vraj je to pravdivy pribeh ☹

matka331
29. aug 2009

janielah.fuu od teba velmi daleko 😀 😀 😀 uplne na vychode pri michalovciach a kvies kde suu michalovce 😉

alex
29. aug 2009

ja mám ako podmaz Rokyho 🙂

blumka
29. aug 2009

alex tak to je isto lepsie ako toto tu 😒

zoska
29. aug 2009

ja pozeram nejaku romanticku komediu na hallmarku 😉

olifcek
29. aug 2009

blum na akom kanaliku to ide?

ja milujem horory, thrilery a mysteriozne filmy x;o)

janielah
29. aug 2009

🙂 blumi, ved to je dobryyy film, aj som vedala ako sa vola, hra tam angelina j. to je len chvilku ukazene, ako tych chlapcov uniesol ten psychos a ako ich tam niektorych zakopal. Fakt to neni take hrozne, ved aj ja som to zvladla kukat a dokonca sama... 🙂 ale je to trochu dlhe a ano toho svojho synceka nikdy nenajde (len to neprezrad muzovi🙂 a fakt to je podla skut.udalosti, to ja mam take rada-

Tak na babovku nejdem teda, a michalovce viem kde suuuu, tam pri olif niekde, vsak?

olifcek
29. aug 2009

matka takze do ke je to blizko? x;o)

blumka
29. aug 2009

olif digi film...
jani, hej dobry, ved ja netvrdim ze zly ale uz len myslienka ze tam dakto rozsekal 20 deti ...ufff

matka331
29. aug 2009

jani je to blizko.....
olif.....ved som ti pisala ze som do ke chodila na strednuuu 🙂 🙂

olifcek
29. aug 2009

blum jaaaaj, a ja, ze na digi TV kuka markizu abo co...sry x;o)

drahy tu vybera pescniky na svadbu, hehe...uz mame cez 1000 skladieb x;o)

olifcek
29. aug 2009

matka jaj jasne, prepac..ja niekedy trpim sklerozou, ale prosim, nikomu odtial to nepovedz, dobe? 😅

blumka
29. aug 2009

olif pssssssssssssst 😀 😀 nikto to nevie... 😀

olifcek
29. aug 2009

blum, ufff, dakujem, hned je mi lepsie 😀

matka331
29. aug 2009

olif..okbudeto nase tajomstvo 😀 😀 😀

tento kociik s ami velmi paci ...
http://www.poziadavka.sk/img_users/ponuky/full/...

olifcek
29. aug 2009

matka no, je pekny veru x;o) i ked mne sa cierne moc nelubia, no prevedenie je fajne ;o)

...a dakujem x;o)

zoska
29. aug 2009

matka nie je to nahodou implast bolder4? minule som davala tiez link na taky bezovo belasy, velmi sa podoba na tento tvoj 😉

alex
29. aug 2009

zoska je to implast 🙂 ja tiež stále obzerám kočíky, nie a nie sa rozhodnúť. Ale ešte je čas.

zoska
29. aug 2009

no som ja ale znalec hehe 🙂 no ale asi ib na implast...ten uz mam vyobzerany 😉
alex peknu fotku si si pridala, svedci vam to 🙂

matka331
29. aug 2009

olif ani aj nechcem cierny 😀 😀 ale takyy typkocika som myslela 😉

alex
29. aug 2009

ďakujem zosi 🙂

no ja už poznám kočíky odpredu, odzadu, ale na každom nájdem nejakú chybičku. Som zvedavá, pri ktorom nakoniec skončíme.

zoska
29. aug 2009

baby lučim sa s vami,
akosi mi blbne net a dolieha na mna unava...vcera sme sa z mesta vratili az o pol jednej v noci 😕

želám vám pekný večer na koniku a potom dobru noc 🙂

olifcek
29. aug 2009

zoska bru nocku

alex
29. aug 2009

dobrú nocku 🙂

janielah
29. aug 2009

zoska dobru...a vy ostatne tu budete este strasit??? 😀

alex
29. aug 2009

ja tu budem, spať sa mi nechce, tak idem čítať nejaké témy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre