Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek daju sa kupit aj lacnejsie, aj u cinaka, skus kuk, keby ste vyuzili, to som len tak hodila link aby si videla

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat jj super je ta deka.. ja som mamke chcela na vianoce cosi take... len s vyhrevom.. cinana ja nemusim, mne tie veci smrdia za plastom, ci co 😖 ked kupim, tak dasej z obchodu... x;o)

olifcek
6. dec 2010

kedy to mala @maculik dorazit?

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek o osmej

olifcek
6. dec 2010

uvazujem, ci kupit sane... alebo boby aspon pre Oliv..

lenica81
6. dec 2010

@olifcek mala je zlatucka, riadne sa ti zaoblila... tie liciska... 😵

olifcek
6. dec 2010

@lenica81 vsaaak? tych 9080g na 72,5cm pekne vidiet 😵 😵 dakujem za nahliadnutie do albumika 😵
@svetlankat dakujem

lenica81
6. dec 2010

@olifcek nedavno v damskom magazine sa bavili o sankach... tak ze boby, az ked je dieta starsie, lebo sa nevie tak udrzat, ja viem, ze ju budes len tahat, ale sanky by boli podla mna super, lebo aj s tebou alebo tatkom sa moze zviest... len je tam limit hmotnostny, lebo som minule bola u kamosky a sane do 90, a jej mm ma skoro 1OO... 😀

olifcek
6. dec 2010

@lenica81 takze sane s opierkou...skoda, ze nemam z detstva... budeme musiet kupit... dakujem.. inak aj mm vravel, ze boby radsej nie, ze tam by sa vkuse musela silno drzat... rozmyslam, ze kebyby sa na saniach Olivke pacilo, tak ja by som sa mohla zapnuuut do vetrovky 😀

olifcek
6. dec 2010
olifcek
6. dec 2010

@lenica81 fiha, saq to okolo 2000sk drevene sane i s opierkou... kebyze mam stotu, ze sa Oliv bude chciet vozit kupim hned, ale .. musim to nejak vyskusat najprv...

lenica81
6. dec 2010

@olifcek no, nie je to lacna zalezitost... ale zas take drevene by mali vydrzat, teda podla toho kto a akym stylom sa budu pouzivat... 😨

olifcek
6. dec 2010

@lenica81 jj, ja len, ci kupovat teraz, ci o rok malej na vianoce 😉

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat pojdeme ku @blumka v piatok spolu od Teba?

zucana
6. dec 2010

tak som dala cipok...mala 38,7 bez odcitania....
teraz spinka snad zaberie
bohvie ako sa maju @zoska 😒

lucia411
6. dec 2010

ahojte dievcata, na Sk vela snehu u nas leje cely den a je taka cabravina ze eeee 😝 ja som uz urobila tiez vianocnu vyzdobu, nieco na dvere,adventny veniec a upratujeme postupne so Celi......inac sa mame fajn, idu nam spodne zubky, tak viac kakame, ale inac pohodka...chcem Vám ukazat Celi ako sme ju vyfotili na pozdravy, ale nejako mi tie foto nenatahuje, alebo nechce natahat...skusim este raz 😅

lucia411
6. dec 2010
lucia411
6. dec 2010

tak a natahalo tooo huraaaa....tu je nasa bambulka 🙂

svetlankat
6. dec 2010

@lucia411 jej ake nadherne,

@olifcek mozme

raa2
6. dec 2010

Dobry vecer, my sme boli na mikulasovi, bolo dobre, matik sa tesil, az kym ho nezacala zmahat unava, ked dosiel mikulas, tak zacal uz pomrnkavat, tak sme to zabalili a isli domov. boli sme aj u mna v praci, tam sa vyskieral o sto o sem, zlatucky bol, tak som rada ze to takto dopadlo. brr v robote som normalne znervoznela, ked som tam videla kolegovcov, este by som sa nechcela vratit 😀 este mame cas.
my sme boli vonku tiez ked bolo - 12, ale iba na 15 minut, takze uz nabuduce nepojdeme ak to nebude treba.
@kleopatris ja som este neprala, ale normalne supnem na 30tku ked bude spinava, ved tam je napisane ze na 30tke mozes prat 😉

raa2
6. dec 2010

@lucia411 krasne fotky!!!

lucia411
6. dec 2010

@svetlankat dakuuuujem
@raa2 dakujem taky tak.....ja som Celi urobila mikulaska do tej ciapocky co ma na hlavicke, dala som jej ovocie a vyzivku 🙂 plus adventny kalendar a cokoladoveho mikulaska, ale to uz sme zbastili my s mm 😀 pekne, ze ste boli na velkeho mikiho pozriet, verim, ze aj nasa Celi o rok bude vidiet nazivo mikulasa

raa2
6. dec 2010

@lucia411 aj matko dostal mikulasa od nas, ale praskol ho o zem len taky fukot 😀

lucia411
6. dec 2010

@raa2 nasa zase prevratila ciapku hore nohami a trepala po kalendari a zacala ho hned okusovat vsak papiere ona miluje 😀

raa2
6. dec 2010

@lucia411 noviny, papiere to aj u nas fici 🙂 co najviac a na najmensie kusky dotrhat 😀

lucia411
6. dec 2010

@raa2 😀 😀 😀 presne, a ked donesiem postu hore a pridu letaky tak Celi ako najväcsia nakupnicka, vsetko prelistuje a trha o dusu 😀 a tie najmensie kusky sup do pusy a ja len vyberam...stale sedim pri nej ked ma nieco ine v ruke co nie je dobre pre nu

raa2
6. dec 2010

@lucia411 ako keby som Matka videla 😀

lenica81
6. dec 2010

@lucia411 kraaaaaaaaaaaaaaaasa... 😵

lucia411
6. dec 2010

@raa2 no je to fakt podarene a terza co sa jej zacalo pacit...no zachodova misa...postavi sa ku zachodu a ruky skusa davat do vody...nezbednicka jedna...vsetko musi preskumat..ale je to zlatunke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre