Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
6. dec 2010

@blumka ale no??? Misku necham doma 😉

svetlankat
6. dec 2010

@blumka aha, ako moja svokra, tak to ta uplne chapem

blumka
6. dec 2010

@svetlankat nenechavaj, ja chcem vidiet ako chodi 😀 😀

blumka
6. dec 2010

@svetlankat ale ja nie som este tak velmi zdeformovana 😀 😀

svetlankat
6. dec 2010

@blumka tacka sa, ale je to len zopar krocikov, fakt to nie je chodza, ale ved uvidite a zhodnotite

svetlankat
6. dec 2010

@blumka verim ze nie, svokra je uz uplne

svetlankat
6. dec 2010

Idem si uz lahnut, drzte sa baby a peknu noc.

olifcek
6. dec 2010

@blumka saq spraavne.... @svetlankat aspon uveri, ked to i od Teba bude citat x;o)))

jasneeee, ja dojdem, dohodnem sa so @svetlankat, z ejak prideme, a nie je problem

@blumka i ja chcem cosi priniest, napis co je najlepsie, nech nedonesiem hlupost volajakuuuu

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek
@blumka tak tak napis co nech neprideme s prazdnymi rukami. co ma tete rada, moze cokoladu, alebo gumaky???

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat bru noc @svetlankat ...

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek 🙂 🙂 🙂 bru, nejak sa neviem odobrat

garonka
6. dec 2010

@blumka v stredu budem vedieť či prideme dame vedieť 😉

avaka
6. dec 2010

@blumka ,sikula Tete,no zlata musela byt....ja si to tiez neviem predstavit,ked uvidim prve predstavenie,urćite sa slzam neubranim..

@svetlankat ,tiez myslim,ze uz rataj,ze Miska chodi 😉
nasa je sice frajerka,akurat pozeram,ze mam napisane,ze 23.11 sa zacala stavat pri gauci a tiez uz sa ohyba,jednou rukou...druou tany tany...presne 2 tyzdne to je,ale na druhej strane vidim,ze je velmi opatrna...
a zacala som ju ucit zliezat z gauca tak uvidime,ako to pojde,sleduje,chce,ale nevie ako sa otocit 😅 ,uz niekto viete?

a este,ked sme boli v tom Oc a bol tam ten mikulas,taky chlapcek isiel prvy recitovat,dlho dlho nic a potom z neho vyslo:MIKULAS,CO MAS? a ta moderatorka ze:a dalej ?a chlapcek vravi:to bola taka kratka.... 😨 😀

blumka
6. dec 2010

@svetlankat @olifcek ale ja fakt neviem 😅 @svetlankat ak terezke tak radsej gumene ako cokoladu...alebo bananik 😉

blumka
6. dec 2010

@avaka 😀 😀 😀 dobreeee...to by zvladla aj Tete 😀

loginka
6. dec 2010

caute,
mam resty, prebehnem dozadu ako sa mate
Lauri ma 2 den teploty, len v noci , minulu az 39.7, tak som davala prvy raz zabaly, ale nejako to moc nepomahalo, dnes som bola u dr tak nejaka viroza asi, robila test CRP, ale ATB netreba

Pridavam mikulasske fotky na novom koberci 🙂

loginka
6. dec 2010

baby ake mate teplomery, nadavam lebo nemame taky expresny, zle sa mi v noci meralo, musela som do uska a trva to dlho a neviem ci presne a nechcela som malu rozbalovat a davat do zadocku ortutovy, musim zajtra kupit, aky je dobry celovy ci usny? aka znacka?

avaka
6. dec 2010

@loginka ,zlati su,smejkovia 🙂
a nech to Lauri rychlo prejde,aj my sme mali tak,len teploty a ine nic a crp jej robili na 3x,co im to neslo a tiez bez atb...
a o zabaloch mi nikto nepovedal ako,az som sama vycitala,ze ked su studene koncatiny,ze sa nesmu robit,lebo to je porucha obeh.systemu a E mala teda riadne ladove ruky aj nohy,az take mramorove... 😔

avaka
6. dec 2010

@loginka ,Rivatha nedavno rozoberala teplomery v sukr.teme,ja som vecer odmerala v ritke a v noci len celovym,ale nie je presny,je z lidlu,tak ked sa mi zdala moc horuca,alebo vela ukazal,tak som rozbalila...a ked sme mali 39,7 -to namerali na pohotovosti,dali cipok,ale to nam uz do dalsieho dna preslo,doma som este dala sirup potom uz v poho,ale mala to asi 4 dni

blumka
6. dec 2010

baby kuknite si adela show je tam radicova prezlecena za mikulasa 😀

zucana
6. dec 2010

@loginka Ja som kupila taky co dala hajdycka v teme darceky za 50 eurlebo ani jeden co si spomenula sa neosvedcil....
@svetlanka gratulujem k prvym krockom 😵
my uz nemame teplotu a snad ani nebudeme mat bo v stredu mame ist prec...

maculik
6. dec 2010

Ahojte kocky,
hlasim sa konecne z domu, som hotova 😝
Lietadlo meskalo 1h 20min, takze co som si myslela, ze o 8 uz budeme aj na byte a pomaly deti aj spat, tak sme dorazili 21,45.... Adelku som dala hned spat bez sprchy a mlieka, bola hotova, lebo spala len hodku cestou v aute do Viedne. Petrika som este umyla v umyvadle, lebo sa spotil, ako na mne v lietadle spal, a to uz pri obliekani do pyzama bol hotovy.
Ale cestu sme zvladli super, drobci boli uuuple zlati, vobec neplakali, len Petrik uz v taxiku z letiska. Lebo on zaspal pri odlete z Viedne a spal az do pristatia, asi to uz mal, chudacik, nocny spanok a ja som ho musela zobudit. Adelka si stale spievala, hrala sa, aj ked sme cakali tak dlho na ten odlet, tak mali obaja super naladu, vsetci sa tam na nich usmievali a chvalili, ake mam dobre deti (ja som len tak rastla od pychy 😀 😀
Fakt mi to pomohlo, ze boli taki dobri, lebo uz som bola unavena len z tej samotnej cesty a nie este keby boli uplakani.

Este som napisala mail mm, nech vie, ze sme v poriadku (tam je o 6 ci 7h menej, takze to este precita) a teraz idem preskumat chladnicku a mraznicku, ci mam zajtra z coho varit a hajde do postele, vybalim az zajtra.

Dobru noc a dakujem, ze ste na mna mysleli a @laxity a ostatne kocky, ja tiez dufam, ze sa toho 22.vidime, vlastne aj kvoli tomu ideme k nasim az 23. 🙂

loginka
6. dec 2010

@zucana a preco sa neovedcili?
@svetlankat, prve krocky? jeee gratulujem aj ja
@blumka recesistka 🙂
@avaka dik, a kedy vam to preslo? v akej sukr.teme? aj ja som vecer v ritke, dnes vecer mala len zvysenu, ale bojim sa na noc ze zase bude mat vysoku a este mi aj vracala z panadolu, takze ked bude treba dam Nurofen

loginka
6. dec 2010

baby este k auosedackam, tie ktore mate autosedacku maxi cosi priori XP, aky potah mate? kupovali ste aj vankusik a ine doplnky?

loginka
6. dec 2010

@maculik dobro dosli 🙂 a odkial ste prisli?

avaka
6. dec 2010

@loginka ,preslo jej to po 4 dnoch
v sukr.teme februarovky
aj ja som sa bala,ze sa v noci zvysi,ved to sa vie rychlo...tak som mal ten bezdotykovy teplomer a ked ukazal vela,dala som do ritky a dalsi den pohotovost,lebo neklesala a mal byt sviatok...ale ked uz mate len zvysenu bude uz snad dobre
idem,dobru nocku 🙂

avaka
6. dec 2010

este ma napadlo @maculik ako prisli? 🙂
a zoska,ako?inak v novom cisle diata je na titulke take babo v mik,ciapke a ma tam uska,ako ste1.x Nelke odfotili skriatkovske,take je zlate,som si na Vas spomenula 🙂
uz fakt idem

maculik
6. dec 2010

no, tak som si spravila cajik, musim sa nejako zrelaxovat po tej ceste, tak uz v pyzame a s umytymi zubmi tu popijam a letmo docitavam.

@loginka boli sme skoro 2t na Sk u nasich, lebo mm je do stredy na sluzobke, tak som tu nechcela byt s detmi sama.

@avaka vid vyssie 😀

maculik
6. dec 2010

a gratulujem k uspechom - prvym samost.krockom, prvemu postaveniu a dalsim, len pri tom rychlom citani to nestiham vsetko davat do pismenok 😉
a tiez k prvemu Terezkinmu vystupeniu 🙂
a fotky su nadherne, tie mi nedalo pozriet, prezrela som vsetky novopridane 🙂

kocky, napadlo mi, je tu este nejaky drobec, co sam nesedi? Leby Petrik stale nie. Ked sme teraz u nasich mali na zemi matrac (lebo Adelka spavala s mamou v spalni a tato v obyvke na matraci), tak ked bol oprety o kolienka on, tak sa z neho pekne posadil tym sikmym sedom, ale to bolo tym, ze ten matrac je vyssie, nez zem. Ale ked je na zemi, este sa len "steluje" na to posadenie, ale stale sa sam neposadi. Mame este cas? Viem, ze kazdy ma svoje tempo, aj Adelka bola lenivsia, ale v 10,5mes uz sediet vedela.
Lozit tiez este nelozi, ale to viem, ze bud preskoci alebo este stale moze zacat, A.zacala az koncom 11.mes.

Ale stavia sa vsade, aj chodi povedla gauca 🙂

maculik
6. dec 2010

a cajik dopity, idem buvat, dobru nocku vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre