Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. dec 2010

@garonka ja mam z domaja 3rolaciky x;o) ked, tak dokupim viac.. x;o)

olifcek
8. dec 2010

@garonka no a co teda? v piatok ides k @blumka? mne si n IP neodpisala, tak opoved asi poznam 😒

teuska
8. dec 2010

caute babulky.
Maly prave chvilku zaspinkal. tak mam trosku casu. V poslednej dobe je stale na mne nalepeny, nemozem nic urobit, je neposedny a sam sa nezahra ani chvilocku. Je to docasny stav? Robia to aj vase deturence? Da sa ho naucit troska samostatnosti, alebo sa treba s tym zmierit? Ja uz varievam po veceroch a aj som zacala piect na vianoce. Rozhodla som sa, ze tento rok, ziadne velke upratovanie robit nebudem, lebo som normalne grogy. Ale aj tak ho velmi lubim. 🙂

andrea2603
8. dec 2010

ahojte,
tak som si len tak rýchlo prebehla posledné strany a som normálne zosmutnela, že Nelka so @zoska sú v nemocnici, ale snáď je už lepšie.
U nás zhon, ani niekedy neviem, čo skôr, v pondelok so synom u lekárky, má také pluzgiere na prstoch a že asi alergia na chlad, prípadne nejaky reyno. /neviem presne/ syndróm, tak máme ísť na cievnu chirurgiu ☹ . Dnes s Liv u MUDr. na krv, znovu nevedela odobrať, až na 3.krát, po 15 minútach trápenia 😠 , tak uvidíme aké budú tie pečeňové výsledky a chudokrvnosť, ale zato krásne pribrala, za mesiac 400 gramov, tak super. A teraz si tlčiem hlavu o múr, že načo som sa 2 mesiace trápila, keď mi nejedla a stačilo ísť skôr sa posťažovať MUDr. a boli by sme skôr zistili, že jej nechutí z chudokrvnosti.

@loginka Liv mala 6.chorobu pred 5 týždňami, 3 teplota, potom sa vysypala, nič som jej nedávala, len teplotu som hlavne večer paralenom zrazila.

@teuska Liv je nalepená na mne stále, niekedy som z nej úplne zúfalá a schovávam sa pred ňou 😅 , keď nie som doma tak sa úplne perfektne hrá sama alebo s deťmi.

Príde kolegyňa na kávu, tak snáď vás potom ešte kuknem, len ešte adventný veniec chcem urobiť, síce troška neskôr, ale nevadí 😉 😅

blumka
8. dec 2010

@loginka aj juli uz ma za sebou 6.chorobu, tiez som davala len nieco na zrazanie teploty a fenistil aby ju nesvrbelo ked sa po troch dnoch vyhadzala..Terezka to mala uz tiez a tak isto som robila
@olifcek oki..dajte predtym vediet...budem mat doma aj Terezku, lebo mm ide do polska tak by nemal po nu kto ist do skolky o dvanastej tak bude nam robit spolocnost 😀

olifcek
8. dec 2010

@blumka a prinesie original krowky? 😀

svetlankat
8. dec 2010

caute baby tak aj ja som sa tu trosku dostala, skusim docitat neskor, @zoska sa neozvala? ako sa maju? a ako vysledky?
@blumka jej tak nam bude veselo

@olifcek ja som robila vcera krovky, myslela som ze muza zabijem, prisiel z roboty zo super receptom len mi nejak zabudol povedat ze doba pripravy dve hodky, tak po hodine a pol som to vzdala a samozrejme ze moje krovky nestuhli, tak ich vyjedam z plechu lyzickou

svetlankat
8. dec 2010

@blumka aky to ide k vam autobus a kde nam to treba vystupit?

jaja32
8. dec 2010

ahojte, my nebudeme doma tak predcasne blahozelam k 10. mesiacikom @blumka Julinke a @andrea2603 Liv a samozrejme aj nasej Natalke 🙂 a vsetkym oslavencom 🙂

jaja32
8. dec 2010

@maculik ja som tiez kupila take cudo na krk. Jeden mame rolakovy a druhy len taky stojacik a som maximalne spokojna

lenica81
8. dec 2010

@jaja32 ja sa musim niekde popytat na take cudo... 😕

jaja32
8. dec 2010

@lenica81 ja som kupila v obchode hm - cudol ralacikove 🙂 , len som sa bala, ze malej bude rolacik vadit, tak som zohnala este cudo stojacikove 🙂 . Rolacikove je super.

maculik
8. dec 2010

@lenica81 ak by si nezohnala, mozem pozriet v H&M, ci to este maju a ak hej, kupila by som ti, ak by si chcela.

ja uz mam doma manzela, tak sa idem venovat, teraz este sa sprchuju s Adelkou a ide ju dat spat, tak som to vyuzila a prisla vam zazelat dobru noc 🙂
@teuska u nas je to presne tak isto. A ked sme teraz boli na Sk u nasich a ostal s mamou, tak bol lepsi, nez ked som bola doma ja. No teraz si to zase uzijem naplno 😀

tak dobru noc a pekne sny 😎

lenica81
8. dec 2010

@maculik @jaja32 tak to musim do avionu... 🙄 ale co uz... skocim...

@maculik... tak prijemnu noc... 😉

blumka
8. dec 2010

@svetlankat 28 tu ide ale chodi to raz za hodinu a vystupit treba pri Motoreste.
@olifcek vidis, mohol by doniest, ne? 😀

svetlankat
8. dec 2010

@blumka autobus ide az 13.42

svetlankat
8. dec 2010

@blumka ako inak sa k vam da dostat???, prosim ta napis mi aka ste to ulica kuknem na googli

blumka
8. dec 2010

@svetlankat ide este 13 a 52 pri oboch treba vystupit na Lackovej a potom ist pesi, ale je to trosku daleko ☹ nechces ist autom?

svetlankat
8. dec 2010

@blumka napis mi ulicu skusim kuk na googli

svetlankat
8. dec 2010

baby pomozte chcela by som kupit takuto vonavku a neviem zohnat, neviete mi nahodou pomoct? http://www.latuaprofumeria.com/catalogo.asp?mar...

svetlankat
8. dec 2010

@blumka google mi ukazal ze zo zastavky je to este 1 km??? to by som sla stale po hlavnej?

blumka
8. dec 2010

@svetlankat nie po hlavnej, da sa prejst aj pomedzi domy pararelne s hlavnou.

svetlankat
8. dec 2010

@blumka ale asi lepsie po hlavnej ci???

svetlankat
8. dec 2010

napis mi do ip cestu ked pojdem autom, pojdem stale po hlavnej na hutku a kde potom odbocit, alebo ako vyzera vas dom? a ako je to s parkovanim?

loginka
8. dec 2010

cafte,
ako vasi spavaju cez den? Ja som ich dnes musela 2x budit, co spali od pol 11 do pol 1 a potom od pol stvrtej do pol piatej. Nerada ich budim, ale nechcem aby sa mi to na vecer natahovalo.
Piju vam deti z tych avent poharikov? Nasim to moc neide, popradve som im to ani moc nedavala, mala som problem pri Dominikovi aby mi chcel aj z flasky pit vodu ci caj. S flaskami sa aj radi hraju. Tak neviem ci to silit na tie pohariky, alebo sa vykaslat a pit z flasticiek. Potom by mohli pit z tych slamkovych, ze?

svetlankat
8. dec 2010

@loginka my pijeme len zo slamkovej a ide to uz dobre, Miska teraz asi tyzden vstava o 6.00 potom spinka od 7.30 do 8.15-8.30 ako kedy potom my opat zaspala v kociari vonku o 10.30 do 12.30 a potom opat v kociari vonku 15.00 do 16.30. Spinkat chodi o 20.00, tobolo dnes inac zvykne spat od 7.30- 9.00 a potom od 14.00 do 16.30 alebo od 13.00 do 15.30 ako kedy u nas je to velmi rozne

blumka
8. dec 2010

@loginka juli vstava o siedmej, spat ide o deviatej, pol desiatej a spi rozne od 40 minut po hodinu a pol a potom ide spat okolo pol druhej-druhej a spi do tretej, pol stvrtej, vecer o siedmej ideme do postele a zaspi okolo osmej...niekedy skor, niekedy neskor
a pije z flase, avent poharik mi nechce ale skusa to so slamky...kradne terezkin poharik 😀

olifcek
8. dec 2010

Oliv nam cez den nespinkala.. zaspinkala mi na rukach po kupkani o 19.00... sli sme do spalne... no prebudila sa o 21:45, tak som zvedava, ci zalahne o jednej ako obvykle, ci az neskor, uff...

loginka
8. dec 2010

@blumka my sme tak mali spanie donedavna, teraz sa to posunulo, vstavaju Domi o 7 a Lauri vacsinou budim o pol 8 a spat idu neskor, po 10 a tahaju cez 2 hodky, predtym to prve spanie sa budili po 40 min tiez
cez den uspavas v kociku? mne zacala Lauri protestovat do kocika, neviem ci jeto chorobou, ale riadne sa buri, neviem co budem robit potom, ako ich uspim
@svetlankat super,no musim zakupit, take slamkove sa mi pozdavaju

olifcek
8. dec 2010

@loginka m,y pijeme mm ale asi raz za mesiac i stavicku a tu mi Oliv pije z Doidy poharika 😉 my hajame raz za den. zvycajne od 14.00, ci od 15.00 no dnes ako som pisala a hajame len raz uz...
@svetlankat ten so slamkou asi i ja kupim...x;o) ale neskor, teraz krasne pije z doidy, takze nebudeme menit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre