Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
8. dec 2010

@loginka ja som Misu nikdy nebudila, iba v pripadoch ked sme sli plavat alebo k dr, inac nikdy, vzdy som to nechala na nu. mozno aj preto to spanie nemame vzdy rovnake cez den. V kociku spinka len ked ideme von, inac spinka aj cez den v postielke.

loginka
8. dec 2010

olif, a to je podobny princip ako avent poharik?

zoska
9. dec 2010

ahojte, len narychlo
mala po 2 dnoch uplne bez jedla a tekutin stale kaka zelenu vodu, dnes spapala suchar s cajom, tak uvidime co na to creva...od zaciatku je na infuzkach, uz jej ide 7ma...
drzte palce, ak vyjde cas a pripojenie opat nezlyha ozvem sa

lenica81
9. dec 2010

@zoska drzte sa... 😔

lenica81
9. dec 2010

hali halo... dnes to tu zamrzlo... kosicanky, boli ste u @blumka...

Vilko sa zacina stverat do stoja, kasle na sedenie, i ked dnes si aj sadol z toho kvazi stoja... 😅 tolko u nas... ale v noci to bola tragedy... 🙄 medzi 1 a 3 bol hore skoro kazdych 15 min, tak hadam sa to dnes nezopakuje, lebo cez den sa mi nedalo spat, resp. spal na kratke etapy, kedy som ho pomedzi musela ucicikat, takze som z toho nic nemala... zajtra idem na vianocny vecierok z fy, tak sa tesim... 😵 moj mm to urcite zvladne... 😉

zucana
9. dec 2010

@zoska juuuj peti drzte sa.....a uz vam potvrdili ci je to z tych atb alebo z niecoho ineho?myslim na vas 😵

zucana
9. dec 2010

@lenica81 az zajtra idu 😉
inak my posledne 2 noci hroza....zaspi o 22.00 do 23.30 spi a potom to zacne plac od bolesti a nedokaze spat...zaspi a zobudi sa s placom...spime nacapene na sebe a mm spal tuto noc dole....aby sa aspon on vyspal....rano to potiahla do 10tej tak aspon nieco....zeby ziby?ale nic nevidno ani nahmat nic...

blumka
9. dec 2010

@lenica81 az jutre, teda dufam, ze dojdu aj ked je take otrasne pocasie 😕 😉 dnes mal kon odstavku asi az do druhej poobede, tak preto je tu take ticho 😠 😅

laxity
9. dec 2010

Ahojte

ešte, že to dnes vypadlo, inak by bolo asi čítania veľa 😀 vôbec vás nestíham čítať...dúfam, že je všetko v poriadku a všetci sa tešíte na prvé Vianoce s našimi ratolesťami 😵

@zoska 😔 ani neviem čo na to napísať, drž sa a nech to Nelke čo najskôr prejde a nech ste domena celá rodinka, myslím na vás 😔

@zucana aj vy sa držte a nech Viki má lepšie tie noci 😔

ak máme nejakých dnešných oslávencov, tak prajem všetko najlepšie a veľa veľa zdravíčka a veľa veľa darčekov 😵

lenica81
9. dec 2010

@zucana sak aj my hmatame, a nikde nic... 🙄

@blumka tu pocko blbe, ale nesnezi, i ked rano bola nejaka metelica... ale jemne padalo... ja som dnes von nebola, lebo som sa snazila spat, ale nic z toho...

tak si to zajtra uzite... joj, aj ja sa uz tesim na stretko 22... 😵 hadam nebude kalamita... 😖

lenica81
9. dec 2010

@laxity ved @blumka ma oslavencov minimalne, ci... 😕 😀 vsetko dobre oslavencom!

blumka
9. dec 2010

@lenica81 tu je aprilove pocasie..dnes aj snezilo aj prsalo aj vetrisko otrasne fucalo...dufam, ze zajtra bude lepsie..

a ozi, som chcela, juli dnes spravila prve krocky popri levovi...ona inak za nim ide pokolenacky, tlaci si ho pred sebou ale dnes sa odvazila postavit a spravila asi take 3-4 kroky a potom jej to velmi zacalo utekat tak sla na kolena 😵

blumka
9. dec 2010

@lenica81 vies co, ja som aj zabudla ze dnes maju baby vymesacniny..len mamina moja mi pripomenula 😀 nejako to rychlo ide 😕

lenica81
9. dec 2010

inak, uz 2 dni mame stromcek... pripajam foto pri svetle a bez... 😉

lenica81
9. dec 2010

a fotky som nepripla... 🙄

blumka
9. dec 2010

@lenica81 sak kukam ze ci ho tak osvetlilo ze az nic nevidno 😀 😀

lenica81
9. dec 2010

nejde to... tak nic... dam neskor...

inak, dnes som skusala fotit Vilka vo vianocnom s vianocnymi dekoraciami, ale tragedia, som sa vynervila a zapotila, a poriadna foto chyba... 😠 😀

laxity
9. dec 2010

@lenica81 😀

@blumka ja mám pocit, že sa Naty levíka bojí 😅

laxity
9. dec 2010

@svetlankat aj my máme prvý spánok ako vy...tiež vstávame okolo šiestej potom zalomí okolo 7.30 do 9.00, tú hodinu a pol vždy a potom okolo jednej vždy tiež tak na hoďku a pol a potom nočný spánok medzi 18. - 19.30 🙂 celkom fajn 🙂

laxity
9. dec 2010

a tiež máme slamkový pohárik, ale moja Naty sa nechytá na nič 😅

lenica81
9. dec 2010

tak opat...

laxity
9. dec 2010

@lenica81 to fakt takto naopak? 😕

lenica81
9. dec 2010

@laxity veru, veru... 😎

laxity
9. dec 2010

akurát pozerám, že 22.12. máme poradňu o 12.15, tak dúfam, že prídeme...len nech to nie je neskoro @maculik a ostatné ak sa dá, tak by sme to mohli dať aj na nejakú 14.00 hodinu 😕

lenica81
9. dec 2010

@laxity mne to tiez skor vyhovuje na skor to dat...
my mame poradnu uz 15... som zvedava, kolko meriame a vazime... 😅

blumka
9. dec 2010

@lenica81 ja som si myslela ze si dala fotky naopak 😀 a to preco ste dali takto?

laxity
9. dec 2010

@lenica81 ja som tiež zvedavá na našu hlavne váhu 😕 , tak snáď sa baby vyjadria kedy...bo o 15.00 už je neskoro, predsa sa tam človek zdrží a my ešte kým sa dotrepeme domov 😅

lenica81
9. dec 2010

@blumka neni miesta... a aby kable ostali cele... 😀

laxity
9. dec 2010

@lenica81 my dáme normálne stromček, tak som zvedavá 😕

lenica81
9. dec 2010

@laxity ved aj tma a zima, a tych ludi tam bude jak nas... 😅 2 dni pred vianocami... 😖

lenica81
9. dec 2010

idem ja... dobru noc... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre