Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. aug 2009

no ja som konecne dopiekla a kukame filmiq...x;O)

tak ak by som uz neprisla, tak bru nocku

zucana
29. aug 2009

cafte baby tak asi tu uz nik nie je ale hlasim navrat 🙂
bolo super kamoska super muz ze tolko nenarozpravam za cely rok ze teraz nebudem mat hlas a potom sme dali pizzu a na plazi bolo predstavenie stihaciek farby a tak tak si muzik prisiel na svoje on miluje lietadlaaa
no a na spiatocnej ceste strasna nehoda mrtvola na zemi a muz ze zakri si oci ale to telo som tam videla....potom uz zvysok nastastie nie...hroza baby davajte si na cestach pozor
inak my sme s muzikom 2,5 roka a tiez s amoc lubime
teraz je smutny lebo jeho ac milano prehrava 4:0 s interom a to je velmi velmi zle...chudatko moje potom budem celu noc utesovat...
dosli mi plysaky 😀 aj javorovy sirup (blumi to mozem nie?)
olif ked nezozenies saty napis velkost mozno nieco najdem ja mam vela....
jani a ty citis pohyby? a prska ma mrzia tvoje...ja som si moje tehu podprdy co mam 2 oprala a dnes mam na sebe taku co mi zakrije akurat tak bradavky 😒

zucana
29. aug 2009

baby a co robia vasi ze chudatka maju nocne?
ja neviem bez mojho zaspat a aj sa bojim ked je prec a v noci ked je mi zima (co teraz ale dlho nebolo lebo byva 35 stupnov) tak sa k nemu nalepim a je mi teplucko alebo ho musim len tak objat zo zadu 🙂

olifcek
29. aug 2009

zusi si skvelucka, ale..Ty si vzdy bola utle ziena, ze? x;o) ale dakujem, ak sa nepodari, urcite Ta poprosim o pomoc 😉

inak...viete, ze od 16tt nas uz babatka pocuju? x;o)

olifcek
29. aug 2009

zuci ja s drahym pozerame serialiq na notaciku, paq sprska a paq asi haji x;o)

alex
29. aug 2009

zuci, tak ste mali pekný dník.
Môj mužík je tlačiar, robí v nepretržitej prevádzke, takže aj sviatky, víkendy.Ale dá sa, lebo on robí 2 dni dennú, 2 dni nočnú a potom má 4 dni voľno.

Olif už od 16tt, jeeej, tak to som netušila.

zucana
29. aug 2009

olif ja som citala ze od 16teho sa tvoria zaklady a od 18teho pocuju ale to je asi vsade inak napisane 😉
proste od 16teho si davajme pozor co vravime 🙂
olif kazdopadne napis miery mozno aj mamina ma nieco 😉
ideme hajkat...hosaci prehrali takze smutok 😎
alex tak aspon ze tak 😉 tak si ho potom tie 4 dni uzi!
dobru zajtra

alex
29. aug 2009

dobrú, aj ja už idem do postele. Asi si pustím nejaké dvd.

olifcek
29. aug 2009

dobru noc zuci a alex..;o)

zuci velmi pekne dakujem...ked, tak napisem x;o)

blumka
30. aug 2009

ahojteeeee....ako ste spinkali? my vyyyborne...nasa terezka asi tusi ked je nedela alebo co, ale skoro kazdu nedelu spi dlhsie a vzdy akosi kludnejsie 😀
zuci, uff...ta havarka, asi by som sa rozrevala...my sme v piatok sli do obchodu a cez cestu sli dve male maciatka, soferi sli pomalicky aby im neublizili ale ja som sa v aute rozrevala, ze nech manzel zastavi, ze ich vezmem a vypustim u nas na luke...a to boli len zvierakta

mmaarrttiinnaa
30. aug 2009

ahojte ja som tu dnes len na skok idem nieco narychlo navarit potom do kotola a paq ideme na navatevu k mojej krsnej jej dcera ma take malinke mesacne babatko uz sa tesim

ink k tej vcerajsej teme my sme polu 10 rokov manzelia sme 9 mame pomali 9 rocnu dcerku tesime a na to male a mam pocit ze mame vsetko po com sme v zivote tuzili aspon ja takze tak som maximalne spokojna s tym co mam 🙂 uz len druhe zdrave babatko 😵

zucana
30. aug 2009

dobre ranko tak tu vcera vecer konecne trosku sprchla (rozumej 10 min) ale aspon neni tak sparno....kazdopadne sparno sa vrati v utorok ...
idem robit paprikas aj ked neviem ci mi to moj muzik spapa ale ja mam chut 😉
blumi zlate s tymi maciatkami...ja som mala tiez na male ale muzik ma potom celu cestu drzal za ruku...a bola to motorka tak som muzikovi povedala ze nechcem aby si nikdy kupil motorku lebo on vymysla...staci mi ked chodi na mopede...

zoska
30. aug 2009

Ahojte,
tak u nas dnes uz svieti slniecko ale je chladno celkom...asi uz fakt prichadza jesen...

Ja dnes nevarim 😝 ideme k nasim na obed, celkom sa tesim, lebo aj tak uz neviem coby som varila a ked sa spytam manzela tak mi povie, ze to je jedno...no mne uz pomaly dochadza fantazia....ale aj tak mame prazdnu mraznicku, ziadne maso ani ryby takze v najblizsej dobe bude treba ist na veeelky nakup 😅

olifcek
30. aug 2009

no my si dnes dame kapustu na kyslo, bravcovu krkovicku urobenu v rure a knedlik x;o)

loginka
30. aug 2009

cafte, my sme vcera pogrilovali s navstevou , nedali sme sa odradit ani dazdom 🙂 dnes je znova teplo, aj ked vzduch uz je trosku chladnejsi, takze prijemnejsie

blavacky, neviete ci je v BA dnes nejaka akcia, kde by sa dalo ist pozriet?

zucana
30. aug 2009

mnam olif to je supis jedlo hned by som si dala...uz neviem co varit :(
logi ja ti moc neporadim 😎

olifcek
30. aug 2009

zuci hech, drahy sice kupil bravcovu krkovicku, ale udenu, takze kusok mala zmena je, hehe...hned sa aj isiel obliekat, ze ide kupit surovu, ale povedala som, ze ved f poho, ze urobime taku 😎 pozrel na mna a opytal sa, ci sa ale nebudem hnevat, a ja, ze, no samozrejme, ze nieeee 😉

no nie je zlausik? x;O)

aj novu mysku mi kupil, lebo ta moja nevedela kliknut len raz, vzdy 2-3x kliklala x;O)

zuci ako bolo vcera pri mori?

olifcek
30. aug 2009

baby, ja ked budem doma a nebuden vediet, co varit,, budem sa inspirovat hotelmi, ci restikami, ktore varia obedy a maju jedalne listky i na nete, chi

zucana
30. aug 2009

olif aj udena je supis...ste si ju uvarili vo vode?
moj muzik tu zaspal pri formule...
pri mori bolo dobre len sa ochladilo tak sme sa nekupali, ale bolo to predstavenie stihaciek a my s kamoskou sme sa prechadzali po plazi a kecali...dala som jednu foto s muzikom na plazi s bruskom pribrata 😎

olifcek
30. aug 2009

zuci ee, robim ju v rure...ale vo vode x;O)

aj pridas foto? x;O)

loginka
30. aug 2009

zuci, to je Lido di Jesolo? Tam som bola s byvalym frajerom veeeeeeeeeelmi davno 🙂

zucana
30. aug 2009

ano logi 🙂 😉
dobre ta zobral...to je raj pre mladych disco a zabava 😎

loginka
30. aug 2009

boli sme tam niekedy v septembri v devatdesiatych rokoch, tiez bola dost kosa, ze som sa ani nekupala, mozno raz, byvali sme niekde v stanovom kempe, nevadilo - boli sme mladi 🙂

matka331
30. aug 2009

ahojte ,,,my sme boli na dlhej prechadzke 🙂 🙂 tak som utahanaa...

loginka
30. aug 2009

aj my sme sa boli prejst, na skvelej zmrzke 🙂

matka331
30. aug 2009

som rpidala fotku do albumu februarovky akvaamto nevadii 😉

komarik
30. aug 2009

ahojte, ja som sa akurát vrátila z chaty na Poľane. Taká som unavená že vás nevládzem ani prečítať. Len som vás chcela pozdraviť a zaželať pekný večer.

zucana
30. aug 2009

my sme sa boli tiez prejst v meste...a dala som si na veceru taky najlepsi taliansky zakusok nieco ako kremes ale bez cokiny...bol vynikos a uz nie som hladna takze dam len kiwi 🙂

zucana
30. aug 2009

matka pekne bruseno...a zajtra vymenim tu moju s tlstuckym ksichtikom za jednu bez ksichtiku 😀

miabmia
30. aug 2009

NESKUTOCNA DEPRESIA, PROSIM O RADU, POMOC!!!

Ahojte dievčatá, je večer a ja mám znova depresiu, som v 14tt a mávam neskutočné zmeny nálad, ale hlavne depresívne, nič ma nebaví robím všetko z donútenia, stále revem alebo mi je do revu. Môj partner je veľmi zlatý a stále mi pomáha a je milý len sme spolu neskoro večer a chvíľu ránu, veľa pracuje. Niekedy mám strach, že tieto stavy ani neskončia. Prosím Vás NAPISTE MI, či má aj niektorá z Vás niečo podobné alebo som nenormálna a ako tomu predchádzať???!!!! Dakujem za odpoved.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre