Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
10. dec 2010

@olifcek ja sa pridavam bolo fakt super, @blumka urobila super pohostenie a deturence, no tie su skratka skvele

blumka
10. dec 2010

no uz som aj ja tu... juli uz spi, zaspala pri flasi, to sa nestalo snad uz polrok, som zvedava kedy bude rano budicek 😅 ale asi do smiechu mi nebude 😀
a ja dakujem @olifcek @svetlankat za super den, naozaj som sa dobre citila, musime tak spravit castejsie 😉 a Miska jednoznacne CHODI, je uzasna jak taky maly opity trpaslicek 😀 a olivka malicka take zlate pritulne dietakto, si ma asi oblubila ci co, ale sa za mnou stale taha, uzasna je 😉
a mm tiez vravel ze ake zlate deticky mate 😉
tesim sa na buduce 😉

zoska
10. dec 2010

ahojte,
mm mi doniesol modem, takze sa konecne mozem plnohodnotne dostat k netu 😉
dakujem vsetkym, ze na mna myslite, je to strasne fajn pocit citit taku aj ked vzdialenu podporu...

Nelka vcera mala 2 suchariky a trosinku cajju, a dnes suchariky, piskoty, 2 banany a 300ml caju, som bola happyako mala, ze mi toko z hrnceka vypila, a oni ze to je malinko, este jej musime nechat infuzku...no na porazenie...

do nedele sme tu na stopro a kedze v nedelu s im prepustat nechce tak tu skysnem asi do pondelku 😒
dolezite je ze Neli posl. krat kakala dnes rano a odvtedy nie, dufam, ze som to nezariekla 🤐

kojit mi ju stale nedovolia, tak uvidime ako na tom budem s mlieckom ked dovolia

prepacte ze nereagujem na vase prispevky, ale mam malo casu byt na nete, takze ked ste ma spominali, tak som vam len chcela napist co je nove a necitala som prispevky..
drzte sa baby 🙂

svetlankat
10. dec 2010

@zoska drz sa

@blumka @olifcek dakujem za Misku, je to nas maly opilec.Inac od kedy sme nasadli do auta spinka. z auta som ju prelozila do kocika a z kocika do postielky, akurat pri prekladani si trosku cucla a spinka. Asi to bude az do rana, este ani v pyzamku nie je, ale to neriesim, ved jedna noc nevadi

olifcek
10. dec 2010

@dorotka2 kupili sme s blumkou tento stolik, kde nas jeden vysiel vratane posty 59eur
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28802456&tab=0

pozeram, ze dvihla cenu... inak oni dodavaju tovar i zo slovenska, co je super...

svetlankat
10. dec 2010

@olifcek dikes za maila

olifcek
10. dec 2010

@svetlankat 😉

svetlankat
10. dec 2010

@olifcek Misa este stale spinka, uz to je asi fakt do rana a vy ako?

olifcek
10. dec 2010

@svetlankat Oliv mi vybral z vajicka Martin, hajala, vzala som si ju, hajala... prisli sme domov, vyzula som si, hajala, polozila som ju na postel, zacala tenko plackat, task som chytro zhodila vetrovku a sveter, dala prso, pocuckala a hajala do 19.35 x;o)

bola oblecena, len ciapocku som jej dala dole a rozopla vetrovku i oteplovaky

svetlankat
10. dec 2010

@olifcek Mia hajala v kociari asi do siestej potom som ju vyzliekla cucla a spi az doteraz a dufam ze az do rana. ale sme ich zmorili

svetlankat
10. dec 2010

@olifcek mne sa vobec nechce spat, to bude tou fajnou kavou co sme vypili

loginka
10. dec 2010

cafte, len na skok, mozu papat deti uz aj lucinu? aj ked tam je tvaroh?
idem si aspon trosku pocitkat

svetlankat
10. dec 2010

@loginka baby tu minule pisali, ze budu davat od roka. lebo od roka sa moze syr a ta lucina je malo slana

loginka
10. dec 2010

http://www.albumsmejkov.sk/ vianocne albumy s Hami, poznate?

olifcek
10. dec 2010

@svetlankat moja Oliv nehaja spala asi 100minut 😉 joj, kava fakt super bola

dorotka2
10. dec 2010

@olifcek a mate to v slovenskom jazyku?

olifcek
10. dec 2010

@dorotka2 cesko anglicky x;o)

zucana
10. dec 2010

Baby ja som citala vela clankov dokonxa aj blumka co davala o mlieku ze taveny syr najvacsi sajrajt.... A jaze preco to' v taliansku nevyrabaju.... Dobru nocku

maculik
11. dec 2010

Prajem peknu sobotu 🙂
mm s Adelkou isli kupit par veci a ja som si naivne myslela, ze si lahnem s Petrikom, a figu, on vysmiaty pol hodku sa vykecaval v postielke a stal a vykrikoval, takze zo spanku nie je nic.
Noc bola otrasna, casto sa budil a potom o pol5 spustil velky rev a zobudil aj Adelku, ta zacala vymyslat, takze hodinu sme boli hore. Nakoniec som ho o 5,45 uspala a spali sme do pol9, takze prvy spanok som ho chcela dat teraz pred 11, no kedze nespi, tak to dnes vidim len na jeden spanok 😝 Dufam, ze aspon bude spat vtedy, ked Adelka, aby som mohla dospat.

a ozaaaj, vcera Petrik chvilu 4nozkoval, asi 1,5m presiel po kolenach 😵 a uz vie aj zliezat zo stoja dole, ale len ked sa mu chce. ale odvtedy uz zase len po bruchu sa plazi, no aspon vieme, ze vie aj lozit 🙂

maculik
11. dec 2010

jej a @svetlankat Miska je sikulka, ze uz chodi, hod potom video maleho opilceka 😵

svetlankat
11. dec 2010

@maculik na fb som dala, uz cez tyzden, ale nevidno dobre, skus kuk. Potom skusim natocit lepsie. Ale ja si stale myslim, ze to chodza este nie je, len take pokusy. ale dakujem @olifcek a @blumka

olifcek
11. dec 2010

@maculik super, tak uz i petrik ide vpred x;O) inak, Petrik este stale haja viac ako raz denne? wow... my len raz denne x;o)

olifcek
11. dec 2010

@svetlankat nehnevaj ma uz. Miska sama prejde i 5 krokov, sama stoji uplne v pohode a zase ide vpred... to uz chodza je. saq kuk video od @zucana, Viki robi menej a i to je uz chodza. toto su prve krociky 😵 zeeeeeeeeee @blumka ??? 😉

svetlankat
11. dec 2010

@maculik gratulujem teraz som si to precitala

@olifcek ok ok dakujeme, my tiez spime dva a niekedy aj tri krat za den, raz denne sa este nestalo, aj vcera vstala o pol siestej, potom mala prvy spanok od siedmej do pol deviatej a potom mi este vonku zaspinkala od pol jedenastej do pol dvanastej, no a od pol siestej tahala do pol siedmej rana, samo ze som asi dva tri krat kojila, ja to uz nejak neratam. Tak u nas spanok klop klop klop celkom fajn

zucana
11. dec 2010

@maculik super aspon ze vie 😉
@olifcek ja inak nehovorim ze uz chodi...iba ze robi prve krocky....
boli sme vcera na tej party vianocnej tak dam pak foto a super bolo a viki dostala vela darcekov az mi bolo luto (lebo ja som malemu kupila len jednu hracku sice peknu kvalitnu a knizku) ale uz aj na narodky dostala....no a super pohostenie bolo a maly ani tak neplackal a pekne sa hrajklali len viki bola mrtva a nezobrala som jej jedlo 😅 tak sme sli o 20.00 domov....

olifcek
11. dec 2010

@zucana viac ako jeden krok je uz chodza 😉

blumka
11. dec 2010

@svetlankat a ked toto nebolo chodenie tak co to bolo? sak robenie krokov sa vola chodenie....ci ako? su to prve krocky, prva chodza samostatne, bez opory 😉 dnes su to 4 kroky, zajtra 5 a o mesiac sa bude miska s terezkou nahanat 😀

olifcek
11. dec 2010

@blumka 😀 snad i s Juli a Oliv 😅

olifcek
11. dec 2010

@blumka Miska stoji bez opory, potom ide par krokov, potom stoji, paq zase ide a vraj to nie je chooodza... @svetlankat je skromnaaaaa

olifcek
11. dec 2010

my sme sli haji o pol jednej rano, Oliv vstala o 8.15, a odvtedy este nehajala, hech... 😅

olifcek
11. dec 2010

@svetlankat predstav si, ze drevena hojdacka stoji 9eur.. fiiiiha, to jak zadarmo.. nosnost to ma 50kg... len musim kuk, ci je k tomu okrem lana i tycka ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre