Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. dec 2010

@zucana Oliv si nejak oblubila telku, preto uz ju i malo kukam, radsej x;)

zoska
13. dec 2010

cafte,
nas maju ockovat 21.12, no ale zajtra idem k nesej dr 🙄 s prepustacou spravou a poviem jej ze ockovat sa nebude 😝

olifcek
13. dec 2010

@garonka @zucana no mne kazdy jeden lekar, vratane @annag, co je macher na kojenie, nakolko je to laktacna poradkyna, tvrdia, ze vodu netreba, pokial je dos tpocikanych plienok a kym je babo spokojne. @garonka Tebe kazali kvoli oblickam, nie? aby sa precistili rychlejsie... ci?

lucia411
13. dec 2010

dievcata velke dakujem za blahozelania....my uz spinkame, od 19.00 lebo dnes Celi spinkala za cely den nejakych 40 min, tak zaspinkala raz dva...nasa TV vobec nepozera lebo ani ja nepozeram cez den, len vtedy si pustim ak mala spinka ked nie sme von v kociku 😅 radsej pustim pesnicky od Podhradskej alebo nejake SK radio...

zoska
13. dec 2010

@olifcek kolko pocikanych plienok mte za den?
ja tak ako @laxity prebalujem len kazde 3-4hodiny a v noci vobec...cize mame 3-4 plienky pocikane, staci?

svetlankat
13. dec 2010

baby dávam na fb Miškyme krociky

raa2
13. dec 2010

@maculik , super,tak prideme, ved od stredy budem viacej online a budem informovana. rada vas uvidim na zivo. inak vysledok poradne je 8960, od poslednej poradne sme pribrali 660 g.
@zoska doktorka mi povedala ze staci ked vypije 150 ml, potom ma tu kasu co je tiez 150 ml a aj jogurt, tak ze to je v pohode. a cajiku tiez 250 ml staci, ked mu to staci.

olifcek
13. dec 2010

@zoska kazda plienka, koru prebalujem, je tazka od cikanice... prebalujem asi 4x za den ibAa, ale ako som pisala, plienky su velmi tazke, v noci neprebalujem,prebalim naposledy o polnoci a rano je plienka niekedy i takmer pol kilova 😅

zoska
13. dec 2010

@raa2 dakujem si ma teraz ukludnila velmi...tiez si myslim ze ked nieje smadna tak nebude pit...doobeda mi vypila 150ml stavy s vodou na jedenkrat a poobede este pocuckala a potom uz nechcela tak dufam ze staci...

inak ona je este taka otapena ☹ suzon mi pisala ze jej mala sa po hnacke zotvuje aj 3 tyzdne, tak ma tiez ukludnila, lebo je to zvlastne vidiet takto zlaticko moje, akoby jej tie baterky niekto vybral 😔

zoska
13. dec 2010

@olifcek dik 😉 aj ked vy ste prisavnicky takze vas musim brat s rezervou 🙂

blumka
13. dec 2010

huhuuuuu 😀
@garonka...ty mas nejaku cudnu pediatricku 😕 sorry, akoze nie som lekar ale v 10. mesiacoch dat tretiu ockovaciu, co sa dava v roku, a to co sa dava v 15. mesiacoch dat v roku a na zuby nieco davat....ziadnym inym detom sa to nedava a vas tobi to potrebuje? no ja neviem ale mne sa to zda ze zbytocne do neho trepu nieco co ani nemusia. Ja by som sa asi o tom vsetkom poradila aj s niekym inym, to je divny postup, podla mna 😕

a o tej vode si kazdy bude hovorit svoje, no pravda je, ze darmo si tu mi budeme vyratavat ze musi vypit tolko a tolko, jednoducho ked nechce tak nevypije...a druha vec prilis vela tekutin zatazuje oblicky, a u kojenych detoch sa nevie kolko tych tekutin vypiju, tak naco do nich trepat etse viac ze pre istotu, ked to vobec nemusi byt dobre...

svetlankat
13. dec 2010

@zoska ked jeplienka tazka pocikana, aj u nas je to tak 4-5 a rano velmi. Mne dr povedala, ze vobec nemam riesit vodu ked Misa nechce, ze u kojenych deti je to uplne normalne, tak neriesim, ako som pisala, napr dnes vypila 50 ml za cely den. Pocikane plienky mame, nic ine ma nezaujima. Ved mm mlieko je v podstate voda.

svetlankat
13. dec 2010

@blumka palec hore

blumka
13. dec 2010

@lienka2 este k tej vetrovke...ja sa do mesta dostanem raz za uhorsky rok, tak som to riskla...a za 5 eur sa mi oplatilo aj keby nebola pekna alebo poskodena tak by ma to az tak nemrzelo 😀 a julinke som napr. takto kupila uzasny kozustek za 6 eur. ved ked si vezmes po takom malom dietati nemozu byt veci ani nejak extra zodrate..teda ked su po jednom 😉

blumka
13. dec 2010

@zoska ja prebalujem 4-5x denne, niekedy viac ked moc kaka ale vacinou tych 4-5x a plienky su teda plne...a ta ranna ani nehovorim 😉

svetlankat
13. dec 2010

Neda sa mi natiahnut video na fb, fnuk

blumka
13. dec 2010

@svetlankat rano sa lepsie natahuje...asi je tam menej ludi alebo neviem preco ale mne vecer skoro nikdy nenatiahne

zoska
13. dec 2010

@blumka aj Nelku chce nasa dr. ockovat buduci tyzden, ale zajtra jej vysvetlim situaciu...a tie tabletky natrium co @garonka pisala my mame uz od 6mesiacov...podporuju vyvoj zdraveho uz trvaleho chrupu, je to fluorid

svetlankat
13. dec 2010

@blumka kaslem na to skusim rano, kukla si ip?

garonka
13. dec 2010

@blumka začala niečo počítať a zrazu len sestrička injekcie v ruke a pichli, a v preukaze čítam, že na rok dostane tu čo v 15 mesiacoch nedovolím !!!! jaj sorry za vykričníky
teplotu nemame, ani obklady netrebalo
ten natrium čo aj @zoska ma mame oddnes a dala ho preto lebo tobi ma na prednych zubkoch take jemne žlte škvrnky nevidieť ich ale su tam 😠 tak aby tie ostatne zubky take nerastli

olifcek
13. dec 2010

@zoska jo, to je fakt, Oliv je prisavnicka ;)

olifcek
13. dec 2010

@blumka s tou vodou tiez palec hore! 😵
@zoska nas chceli terax ockovat, tu tretiu, ze mame rok, no nemohla, nakolko ja som to posuvala, v mesiac operacie ockovat nesmeli, ani mesiac po, cize ockovana bola na konci augusta a najblizsie sa smie az po 6 mesiacoch, takze ideme zaciatkom marca 😉 a tri mesiace po tretej sa dava ta mmr, no ja sa ju pokusim nejako posunut aspon o mesiac este x;oD

garonka
13. dec 2010

@blumka maš pravdu moja pediatrička je stara koza 😖

olifcek
13. dec 2010

@svetlankat tu ip si poslala mne chi, blumke ee

svetlankat
13. dec 2010

@olifcek jak tebe

olifcek
13. dec 2010

@svetlankat no, ja Ti na to i odpisala 😀

lucia411
13. dec 2010

@garonka gari ty si Lucka????tak vsetko najlepsie ti zelam

garonka
13. dec 2010

@lucia411 ano ano 😉 napodobne 🙂

lucia411
13. dec 2010

@garonka ja som vobec netusila ze ty si tiez Lucka....az kym som nekukla na tvoju novu foto a tam ze Lucka 😅

lucia411
13. dec 2010

@garonka a dakujem

garonka
13. dec 2010

@lucia411 aj ja 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre