Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
30. aug 2009

zuzija som nevedela ci mam dat s kichtikom alebo bez ....tak som dala bez aby ste sa nezlakli 😀 😀 😀

zucana
30. aug 2009

mia to ma mrzi...je to normalne aj ked u teba trochu viac...skus mysliet na pekne veci citaj vela kniziek a skus sa prekonavat ked si to tak uvedomujes....kazdopadne to vydrz a neboj bude lepsie 😉

zucana
30. aug 2009

matiiiiiiiii 😀 😝

miabmia
30. aug 2009

Ahoj zuci,
naozaj ti veľmi pekne dakujem za podporu, fakt je to dosť ťažké a hlavne nechcem príliš znechucovať okolie aj ked nie vždy sa to dá. čitala som si predchádzajúce "príbehy" a je naozaj fajn, že ste tu také milé baby. Ja chodím na túto stránku pravidelne, ale nepravidelne a málo prispievam, prevažne som len čitateľ, ked to na mňa príde, tak ja prispejem ☹ .

miabmia
30. aug 2009

Dnes už asi pôjdem k TV niečo pozrieť a zajtra sa zastavím pozrieť, čo máte nové, tak pekný večer a zajtra pekný deň 🙂 .

matka331
30. aug 2009

mia.....hore hlavu ..musis mysliet na nieco peknee napr:nato ze o chvilocku uz nebudes sama ale budes mat nadherne babo 🙂

blumka
30. aug 2009

mia, skus sa niecim zamestnat...co rada robis? ja som v prvom tehu bola tiez vela sama, bola som v cudzej krajine, nikto z mojich blizkych pri mne nebol, tak som zacala vysivat...tak som tomu prepadla, ze ma to drzi dodnes...alebo chod von, prechadzaj sa, prihlas sa na nejake kurzy pre tehotne, nieco kde su ludia, mozno ta to rozptyli...a ked sa ti bude zdat ze ti to uz prerasta cez hlavu, zeje toho na teba vela, porad sa so svojim gynekologom...povedz mu o svojich stavoch...v tehotenstve su sice urcite zmeny nalad normalne, ale treba aj davat pozor aby nevznikla skutocna depresia, to uz treba zajst za odbornikom...netreba sa za to hanbit...ja som si tym presla a som rada ze uz mi je lepsie...ale bez odbornej pomoci, bohvie kde by som bola 😉

merrykatrin
30. aug 2009

ahojte mozem sa k vam pridat

blumka
30. aug 2009

ahoooj merrykatrin 😉 kde si sa doteraz tulala? 😉

zucana
30. aug 2009

cafte baby vitam nove tehulky...
pocujte ja dnes citim take akoby pichanie resp. tahanie resp.talcenie po pupkom potom nalavo napravo aj nizsie a teraz uz dlhsie tak sem tam nalavo...myslite ze aj toto uz moze byt male? kopanec to nieje ani motylikovaie 🙄

blumka
30. aug 2009

zuci,ja ti asi velmi neporadim,aj pri Tete teraz som citila take slabunke kopanceky ako bublinkovanie . Ale mozno tvoje babo kope tak,ze ta to az tlaci apicha ako opisujes

matka331
30. aug 2009

ahooj merrykatrin 😉
zuuzi ale citis to ked stojis sediis alebo ked lezis na chrbatiku?

olifcek
30. aug 2009

zuci presne toto citim ja. ale velmi to miestami pichne vlavo dolu, az si to miesto musim chytit a na chvilku nic nerobit a mierne a prikrcit...snad ma mala nechce trenovat x;o)

merry vitaj

mia hlavne, ked je Ti depresivne, a nemas sa nahodou komu vyrozpravat, pis sem, to pomoze...

matka331
30. aug 2009

ja ked lezim na chrbatiku tak citim ako by mi dole pod pupkom tahalo nieco take tazkee....inaac to neviem vysvetlit ale viem ze jeto babo 😉

olifcek
30. aug 2009

mati mna to pichne ked stojim...ale uz sa stalo, ze i ked som sedela....

vlastne..i ked lezim, tak to niekedy tak pichne...brr

olifcek
30. aug 2009

matka no ved, nase baba uz maju okolo 250g, hech, a takmer 20 cm 😉

matka331
30. aug 2009

a ked lezite na chrbatiku a kedsi polozite rucku dolepod bruko necitite takuu mensiu cast velmi tvrduu avsetko okolo takee mekkuckee?
olif aleaj mna niekedy tak pichne a niekedy aj 2-3krat za sebou

olifcek
30. aug 2009

mati neviem, ja si zatial nejak brusko nechytam, lebo, ked to v lahu urobim, mam pocit tlaku...x;o)

ale skusim pod bruskom chytit dnes...ci nieco pocitim, chi

matka331
30. aug 2009

olif skus ....je to super pocit kedsi nahmataas neakuu cast malickej 🙂 ja si tonahmatam niekedy uplnepod bruskom raz na lavej a raz na pravej stranne kedy ako sa malickemu alebo malickej 😉 chce

matka331
30. aug 2009

olif preco nemas fotecku bruska v albume februarovky?

olifcek
30. aug 2009

mati no ja na take niesom. ja si rada pozriem, ale nerada seba vystavujem x;o)

matka331
30. aug 2009

jaaj...ale 🙂 aj tak si si mohla odfotit brusko heh

matka331
30. aug 2009

idem ja spinkat .....dobuuuuu 🙂 🙂

olifcek
30. aug 2009

jo, idem i ja hajat 😉 sladke snenie...
\
zajtra dlhyyy den...i ked mame s drahym dovolenku, musime vstavat, lebo o 8.30 mame byt v banke, podpiseme posledne papiere na prevod bytu, paq realitak povie, co dalsie nas caka, paq cosi vybavit, potom na opacny koniec mesta za kamoskou skusit saty na redovy, paq obedik, paq zas na iny koniec mesta za druhou kamoskou skusit saty i topanky na redovy...chi...a paq snad dom...a snad i haji...x;o)

tak paaaa

loginka
31. aug 2009

caute kocky! 🙂
miab IP 😉 drzim palce!

maculik
31. aug 2009

Dobre ranko, kde ste kto?
Ako vikend?
My pohodovy, v sobotu som odviezla manzela na letisko, pride az bud.nedelu, takze hospodarim sama s Adelkou a Tinkou, ktora mi prisla pomoct.
Len noci su otrasne, mala strasne zle spi, takze som ako mechom udreta, no ale co uz, hadam to prejde...

Idem vas docitat, co nove, potom pridam brusko do februaroviek 🙂

janielah
31. aug 2009

dobre rano dievky.
zuzi, ja som sa bala, ze si odisla na dlho...fuu, ja mam take iste tlaky ako ty v bruchu, vies, my mame rovnake bruska 😀 akurat v sobotu vecer, ked som lezala na chrbte, tak mi tam nieco skvrkalo, lenze bolo to aj pocut nahlas, tak neviem, ci to mohlo byt ono...ale islo to za sebou tak styry krat....no neviem...
olif, ja som myslela, ze ta to hanbenie preslo a ty zasa nic.... 🙄 to akoze neuvidime ani fotky zo svadby????
mia, ja som napriklad plakala aj dve hodiny, vlastne z nicoho nic, ale potom vzdy ako to prislo, tak to odislo...a hlavne manzel bol vzdy pri mne, to velmi pomaha, i ked niekedy som sa aj na neho riadne jedovala...ale to casom prejde si myslim, alebo skor ti to zelam, nakolko u mna to bolo tak naozaj len tie prve mesiace..

zoska
31. aug 2009

ahojky 🙂
kočky boievaju vás bedrá? mna v poslednom case dost...hlavne vecer a v noci...ja to taky pocit ako ked vam niekedy pukne v klbe - napr. v lakti alebo v kolene, alebo ked vam popukaju krcne stavce-tak ten pocit predtym- take napatie a potom to pukne a uvolni sa to... snad ma chapete 😅

uz som skusila aj kadejake cviky, ale nic nepomaha, je to dost neprijemne 😒
neviete niekto co sa s tym da robiť?

janielah
31. aug 2009

matka, jeeej, kukala som tvoje brusko, vitaj do partie 🙂 ja, zucana a ty ich mame take vyssie a gulate 😀 -chlapcekovia su v nich 😎

nedockava4
31. aug 2009

ahojte, tehulky....tak ja este pohyby necitim....zeby sa vo mne skryvalo dievcatko?....ja mam brusko tak nizsie a take rozliate :o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre