• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat sosovicka bola uz davnejsie..
a si uz viem lukyho predstavit ked sa pusti tak to bude stale skusat znova a znova :sweat_smile:
14. dec 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat my sme uz mali sosovicku, taku cervenu, osupenu, v dmku ju predavaju, znacka alnature. matko to ma rad. inak miska riadna sikovnica, my sa este ani na nohy nepostavime....
14. dec 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat gratulujem malej Miske...sikovnica je to! :wink: aj my papame sosovicku uz....chcela som sa opytat baby si ste poculi o tych puzzle kobercekoch co mame aj my napr doma, na com sa Celi dennodenne hra, ze obsahuju nejake rakovino tvorne latky?davali to u nas v spravach a vo Francuzsku ich chcu stiahnut z trhu.. :confused: ide hlavne o puzzle vyrobene v Cine...
14. dec 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ahojte som sa zabudla pozdravit :wink:
14. dec 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 my mame ceske. aspon myslim preto boli drahsie
14. dec 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jej vianocny darcek, to je super, budes mat prekvapenie
14. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja som kupila nasej tu vo Swiss, ale neviem aky bol vyrobca :rolling_eyes:
14. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 ,aj nam dr.vravela,ze asi vela spali,ked je tak ziva,ale napriek tomu stresuje :confounded: a sice teraz pozeram,ze za 2mes.pribrala cca 500g,ale aj napriek tomu ma len cca 7,5 kg,ale vobec to teda nevadi,mam co robit,kym ju ponahanam po posteli pri prebalovani,som cela zmorena... :sweat_smile: tak neboj,urcite budu vysledky dobre :wink:

@svetlankat ,Miska je teda sikulka a tie zubky.. :confused: :dizzy_face: ,riadne tempo,my mame stale len 2 :slight_smile:

@andrea2603 ,skore uzdravenie :slight_smile:

@loginka ,jej,mat viac miesta,tiez ho asi nafukam...uz si dnes druha,co ho chvali :wink:
@blumka ,tak bral Juli,aby to mal v kociku ako zamaskovat.. :grinning:
14. dec 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka no on musel brat jednu z nich, lebo neviem nakupovat s dvomi detmi jedno v kosiku a druhe tlacit v kociku to sa ani neda :sweat_smile: tak si bral juli a teda isto aj kvoli tomu aby to mal kde dat :grinning:
14. dec 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz nepamatam vyrobcu, ale asi ceske, idem pisat predavajucej x;o)
14. dec 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat bolo super x;o)
14. dec 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak takto sme sa dnes doudierali, boze mam strach co este bude
14. dec 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne sa zda ze ceske aj preto boli take drahe
14. dec 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jj i ceska to predava, takze veriiiiim... a veru, boli drahsie x;o) uz chapem, preco su niektore tak lacne

fiha, Miska iny masaker..
14. dec 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 jezin luci si ma nastrasila s tymkobercom, lebo nasi to riadne ohlodavaju :astonished:
14. dec 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat chudatko male :pensive: ale je to riadna atletka :slight_smile:
14. dec 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jooo, ja mam odtialto a veru, je to genius, cize som v suchu, uff x;o)

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2241367&tab=11
14. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz si nepamatam,odkial ma koberec :unamused: ,ale bolo tam pisane,ze nezavadne...
14. dec 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka to je i na cinskych vyrobkoch..
14. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem,odtialto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
http://www.peknehracky.sk/sk/produkty/penove-hracky/,lebo aj ozdoby na stenu mam odtial,len ich nemal este kto prilepit... :sweat_smile:
14. dec 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka
@olifcek mame rovnake myslim, su ceske. ja osobne tie cinske nemam rada aj ked,..., vsimli sme na hrackach od fisher ze made in china
14. dec 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ,super, ale cena nie je cinska..
14. dec 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat made in china nevadi, ak to robia pre dobre frmy, lebo tie daju i dost penazi a baziruju na kvalite materialu, nez ti, ktori chcu len za malo at robit napodobeniny a predavat skoro ako originaly
14. dec 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka daj si profilovkuuu
14. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, Oliv mi zaspala... teraz dilema.. premiestnit sa, ci nepremiestnit sa? niekedy sa pri presune zobudi a uz nezaspiiii, aaaaaaaaaaaaaaa
14. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes penove puzzle pekne odlozila a vytiahnem ho pre tretie dietatko :grinning: juli sa dnes totiz rozhodla ze musi kazde jedno oddelit a pekne porozhadzovat no a ja na to nemam nervy stale to ukladat :sweat_smile:
14. dec 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som tiez nastrasena, ale dufam, ze tie nase neboli ze made in China, lebo tiez boli pekne drahe...a objednala som ich zo Zenevy cez net z jednej hrackarne, ale nemam ziaden papier, krabicu som zahodila :confused:
14. dec 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: ,nasa zase na puzzle vela casu netravi,sme skor v kuchyni :slight_smile:

@olifcek :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
a premiestni,mozno sa nezobudi
:slight_smile:
14. dec 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok