• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana a nezobudí sa ti?, tak môžeš.
15. dec 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska matkina som precitala teraz ako som bola v ZA :slight_smile: celkom dobre to bolo, precitala som to za par hodin :slight_smile:
15. dec 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 tu nejde ze by bola zla ale ona si neda nic do nosa dat...ani kvapky taku silu ma a tak sa myka a dava ma prec
15. dec 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ked je to tak lahko napisane, ako ostatne, tak to musi byt fukotom precitane...
15. dec 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana v hainburgu maju bio masko ked by si chcela...
@zoska boli ste uz kuknut ten aupark a mirage? ja som bola, mirage velmi pekny, taky honosny, ale viacej mi je sympaticky aupark...
15. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana hej to poznam, mato reve ako pavian, ked mu sopliky vyberam, trha, kmase so sebou...nech ti mm pomoze...isto sa jej bude lepse dychat...
15. dec 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ten pocit z odstavenia poznam, vyrovnavala som sa s tym asi mesiac...myslim si ze tekutiny zacne nelka prijimat sama...
15. dec 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl helicobakter sa neprenasa kojenim
@andrea2603 ja samozrejme s tym Tvojim nazorom na koniec kojenia nesuhlasim. moja Oliv sa ukludnuje na prse, ale v noci casto i papa mm. su v nom dolezite enzymy, tak preco prestat, ze jo?

@matesl so syrom pockaj do roka, hm? kam sa ponahlat?
15. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Oliv dovoli dat kvapky do nosteka i odsat, len musim najprv akoze sebe :grinning:
15. dec 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska hlavne jej ponukaj casto pit, ona sa chyti, aj mne matko robil problemy s mlieckom, nechcel nutrilon, aptamil vobec pit a nakoniec sa chytil na sunar...skusala si ?? vodicku alebo cajik jej stale ponukaj, neboj bude pit..
15. dec 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek sikovna, dobre si si ju naucila :wink:
15. dec 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked si nechce nechat odsat, dam prso, chytim rucku, nech nechyta odsavku a odsajem :sweat_smile:
15. dec 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze Oliv hajala 105minut, ja pol hodku? :sweat_smile: oliv hajala pol hodku, ak nie ui viac, kym som sa konecne presunula, potom domna pol hodku kopala, tak som sla na mm stranu postele, a kym som zaspala, mala som uz len pol hodku, kym dosiel mm a Oliv sa zobudila, ona vzdy vytusi, ked mm dojde x;o)
15. dec 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 a ako si odstavila?
15. dec 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale vraj sa nevyhnes blizkemu kontaktu, co je pravda, ked je na rukach, amni neviem ako a hned si vopcha do mojich ust ruky, tazko to ustriehnes :confounded:
pobozkam ho, co sa neda odolat, no :((
15. dec 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ale kde presne?to maso....
15. dec 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem ci sa zobudi este som neskusala :sweat_smile: horsie je ze mm neznasa viku drzat ked ju ma vidiet plakat....a pride az o 10tej zo sluzobky :pensive:
15. dec 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana vo vsetkych obchodoch maju oni bio masko, penny market,hofer, spar, pennymarket, billa..vsade, najlacnejsie asi bude v hofri...rakusania su riadne bio :slight_smile:
15. dec 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a este ma napadlo, tie co idete na to stretko a nekojite, a papate nutrilon, tak mi dajte vediet, by som vam priniesla a darovala :slight_smile: mam jeden Nutrilon 3.
15. dec 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl pozri, ked vyter ukaze, ze ho nema, tak kludne mozes pokracovat, ak ukaze, ze ho ma, preliecite sa obaja a uz bude dobre... x;o)
15. dec 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 dik poslem maminu kupit predtym jak pre nas pridu lebo my prideme az o 20.30 vecer.....
15. dec 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, akosi vas v poslednom obdobi nestiham :(
15. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik pisala si mi na FB, ale nechtiac som to zavrela bez precitania.... :(
15. dec 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka veru, Teba tu uz takmer nevidiac
15. dec 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka akurat som ta dnes spominala...ako? na stretko dojdes???
15. dec 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby..tak my uz hajame od 19.00, dnes Celi spinkala len cca 50 min za cely den, tak uz sa zmierujem s tym ze mame uz len jeden spanok denne...ale noci su fajn...vela ste toho dnes babule popisali :sweat_smile: my ked sme odstavili od kojenia, tak Celi nemala ziaden problem s UM....chytila sa raz dva a aj ked som ju kojila tych 6 mes, tak som jej davala aj vodu, aj cajik...aby potom nemala problem s flasou...takze preto to slo tak lahko :sweat_smile:
15. dec 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ano ja uz syr davam od 9 mes
15. dec 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja odsavam juli sople sama, sadnem si do tureckeho sedu, juli si dam ku sebe chrbtom tak ze je trosku zboku, jednu ruku jej dam pod moju pazuchu a dozadu a mojou rukou ju oblapim okolo pliec, takze maximalne moze hlavu zaborit pod moju pazuchu ale to tiez tazko..no a druhou volnou rukou jej odsavam...ryci ako tur, akokeby ju tyrali, ale je to lepsie ako keby jej tie soople mali ostat vnutri pripadne stiect na priedusky. Skusali sme to aj tak ze dvaja ze ja som odsavala a mm jej drzal ruky ale ona myka hlavou a ma taku silu ze sa dokaze prevratit bez toho zeby pouzila ruky alebo nohy, proste len telom, takze takto to je najlepsie :wink:
15. dec 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tesim bo my uz trosicku vodicku pijeme a ked viac si na tom brusi tie 2 zuby.... :grinning:
a neviete co sa stalo vcera v panelaku bo nejde im stranka a nevidela som ....
15. dec 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok