Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. dec 2010

@lucia411 jeeemine, cibulaaa, uz aj pisem mm na zajtra do nakupu x;o))

lucia411
18. dec 2010

@maculik ja som sa uz nasej lekarky aj pytala kedy mozu deticky medik, takze od 1 roka, tiez ked budem celi nedajboze chorucka tak budeme fungovat na starych dobrych receptoch

lucia411
18. dec 2010

@olifcek ahojcek...ides nieco varit???ako ste natom s pripravami na olivkine 1 narodeniny?

olifcek
18. dec 2010

@lucia411 jj, cibulovy odvar sme i my pili i do usi dostavali... ale posledne, co si pamatam je, ze som sa z toho gr..a 😔

svetlankat
18. dec 2010

@lucia411 my sme do mliecka s medom davali este masielko na premastenie hrdla, ja to mam rada

olifcek
18. dec 2010

@lucia411 jj ideme varit zajtra... cestovinky so zeleninkou /paradajka, uhorka, kukuricka/ a k tomu do misiek syrovu omacku s jemnym nadychom cesnaku, kto bude chciet, preleje si nou cestoviny, budu aj sisky, mamku som poprosila, tak urobi, a i chlebicky, kavicka, cajicek, caro, s mliecko, bez mliecka... 😉

lucia411
18. dec 2010

@olifcek no mi hovor o tom dogr......i sa.... 😀 ale ja si nikdy nedam ani tabletky na hlavu ked ma boli...radsej cajik, cerstvy vzduch, spanok....len ked uz je horucka tak zoberiem nieco 😝

blumka
18. dec 2010

bujaka..
ja milujem ten cibulovy sirup 😉 a terezka tiez..moja mamina hovori ze ked sme boli s braskom mali a jeden z nas ochorel a jedol ten cibulovy sirup tak ten druhy naschval kaslal aby mohol aj on 😀 a terezka si ho teraz robieva sama ked je chora..teda cibulu krajam ja ale ona si to davkuje..ale ja davam cukor, niekde som citala ze med drazdi a nie je dobry ked boli hrdlo 😉

my sme dnes boli v Optime a teda poriadny masaker...sme vysli o pol piatej, dosli sme o pol osmej a to som bola len v draciku a u Batu a mm v hypernove ale tolko ludi ako keby nieco zadara davali..
ale uz mam vsetko co som chcela 😎

lucia411
18. dec 2010

@olifcek mnaaaaaaaaaaaaaaam to su fajnoty 😉

blumka
18. dec 2010

@olifcek takze nemam zajtra jest cely den? 😉

lucia411
18. dec 2010

@svetlankat vidis ze aj maslo je super, dobre vediet, lebo mm ked ma hrdlo chytene tak pije len mlieko s medom...musim mu povedat on to ma velmi rad

olifcek
18. dec 2010

@lucia411 jj, ja podobne... potom od Teba budem pytat babske recepty,az na cosi budem potrebovat x;o) fungovali v minulosti, musia i dnes.. jas tiez niesom liekova, ale ibu niekedy vezmem, ked je to uz neznesitelne a nepomoze voda, jedlo, vzduch, spanok... ked mam horucku, tak paralen a obklady, bo ked ju mam, tak dva dni ale 40ku x;o(

olifcek
18. dec 2010

@lucia411 hej, fajnoty, len ci sa mi podaria tie cestoviny... ked moc chcem, tak mam niekedy nepodarok... 😕 a joooo, aj cibula tam budeeeeeee, to ja zboznujem v cestovinkaaaach x;o)

zeleninka bude podusena na obycajnom masielku ... saflaaa, nemam bazalku, musim mm dopisat x;oD


@blumka 😉 ked navarim, zavolam Ti, ci sa zadarilo? ;oD vsetko urobim zajtra, nech je to cerstve a neoschnute

lucia411
18. dec 2010

@blumka ja mam darceky len pre malu a pre mm som chcela ten kryt na iphone, ale maju ho len v USA...a kym mi to pride tak bude po vianociach...a verim, ja neznasam chodit po obchodoch pred vianocami...je to masaker hnusny hnusovacky 😝

lucia411
18. dec 2010

@olifcek ale olif prosiiiiiiiiiiiiiiiiim ta nevypisuj tu take chutovky lebo som uz zase hladnaaaa

olifcek
18. dec 2010

torticka ma 2,4g x;o) len musi ostat i na utorok, noooo, bude i trasena tortaaaaa, zeeee? 😀

lucia411
18. dec 2010

@olifcek ja taky tak..paralen pri horucke a tod asi vsio co sa tyka liekov...nic do seba nepcham co nemusim...no tak ja na take stare babske recpety dam a to mi vela povie aj moja babka, svokra.....

blumka
18. dec 2010

@lucia411 no ja som mala par veci objednanych z netu a ma nas...ali, lebo najprv mi pisali ze objednavka spracovana a zrazu po tyzdni uz nemame na sklade...a to mi urobili asi 4 internetove obhcody..este nikdy sa mi to nestalo..takze som musela takto na poslednu chvilu..ja to inak neznasam, ja mam vzdy aspon mesiac dopredu uz vsetko nakupene, max. nejaku kozmetiku a take na istotu veci kupujem aj den pred vianocami 😉
a keby si ten kryt chcela pred rokom tak ti dam nas, ale teraz uz fakt neviem kde skoncil 😅

blumka
18. dec 2010

@olifcek budeeeeeeeeeeeeee....pockam na mm nech uspi terezku a bude triast...on ma viac sily, lepsie to zhustne 😀

lucia411
18. dec 2010

@blumka no fakt ma to serie lebo kamoska si ho objednavala aj pre Ipod a pre Iphone a tak nemohli sme objednat spolu a podelili by sme sa aj s postovnym? 😕

blumka
18. dec 2010

@lucia411 a ona vedela ze aj ty chces? a to z usa objednavas? na ebay si kukala?

lucia411
18. dec 2010

hej z USA lebo tu vo Swiss nemaju..tu nemaju skoro nic booze lebo Svajciari si nerady pustaju nejake nove vyrobky do ich krajiny alebo co ja viem a je tu aj original obchod Apple a ani tam to nedostat len v USA...ano vedela ze chcem pre muzika...na e-bay som kuk ale nist 😝 to je taky speci kryt co ti dobija baterku hned a nemusis to davat vobec do zasuvky...bezkablove super vecicka lebo iphone ti vydrzi asi 2 dni nabity ked si na nete 😝

lienka2
18. dec 2010

@olifcek take chute 🙂 sa tesime 🙂 a Lukasko na vsetky baby co budu okolo neho 😵 😅

olifcek
18. dec 2010

my sa tesime, ze vas @blumka @svetlankat @lienka2 uvitame u nas konecne.. Oliv bude v domacom prostredi,t ak som zvedava x;oD @garonka nerozmyslela si si? prides, ci ee? ja stale duuufam, ze dojdeees

lucia411
18. dec 2010

@olifcek aj my sa tesime ze my baby z MK uvidime fotky krasne nasej prvej oslavenkyne 😉

svetlankat
18. dec 2010

@olifcek mnam mnam, uz sa tesim

svetlankat
18. dec 2010

@lienka2 @blumka @olifcek normalne som excited

blumka
18. dec 2010

@lucia411 mi hovor o iphone som ho mala ale som ho skoro zahodila..mne nesadol ten telefon, aj preto ze sa stale vybijal 😀
@olifcek a @garonka nedojde?
torta sa uz chladi 😉

blumka
18. dec 2010

@svetlankat vy kedy dojdete?

svetlankat
18. dec 2010

@blumka asi na tretiu a vy?

blumka
18. dec 2010

@svetlankat my asi na pol stvtu, lebo juli spava tak do tretej...ale ak bude hore skor, tak pojdeme skor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre