Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
18. dec 2010

baby prave sme s mm dokoncili stromcek a nevedeli sme sa trosku zhodnut, jemu sa pacil bez tej hrubej oranzovej retaze a mne sa pacil s tou retzou, mne sa tie trblietave retaze velmi pacia. Ako vam???

svetlankat
18. dec 2010

este

svetlankat
18. dec 2010

a uz posledne

maculik
18. dec 2010

jej, zajtra je oslava, @olifcek potom isto pridaj fotky malej oslavenkyne 😵

@svetlankat mne s tou retazou 🙂
ja ich tiez mam rada na stromceku, bohuzial moj mm nie a tento rok to vyslo bez. ale aspon tie trblietave "vlasy" som si presadila :D

a ako super ste to vymysleli s tou ohradkou okolo stromceka, uz nie je Miska v klietke , ale stromcek v kliekte 😀

a idem ja buvat, som konecne pozerala Panelak, ale len pondelok a utorok, neviem, kedy zvysne casti dopozeram, dnes uz nevladzem. Tak dobru nocku vsetkym, zajtra hadam budem mat cas nakuknut, som sice sama s malymi, ale mm navaril, tak budem mat aspon o to menej 🙂

avaka
18. dec 2010

caute 🙂
ja nestiham...@blumka o tom nakupovani ani nevrav... 🙄 ,dnes sme boli v kaufl.no hroza....neviem si to predstavit den pred vianocami...
este som urobila jablkovy kolacik od jaja32,vyborny,uz som cast zjedla.. 😅
@zucana,aspon,ze ste uz docestovali 🙂 ,je to hrozne v takomto pocasi...
inak,co robi @olifcek s malou,to aj nasa stale by len vyvadzala... 😅,na somariny ju je...ale ona sa tiez hocikedy hadze aj ked je na rukach ,uplne sa spolieha,ze ju chytim...zaklana hlavu,nech ju steklim na krk...fakt staci raz ukazat...teraz stale huci to hu hu hu a natriasa sa nech ju dam na fit loptu,len oci rano rozlepi a hu hu hu 😀
@jja,tak dorobene?no ved sa niekedy prideme kuknut,som veru zvedava...a tapeta ako?
@dorotka2,skore zahojenie 😉 ,aspon ze sa malej nic nestalo...
@olifcek,tak nech zajtra pekne oslavite 😵

maculik
18. dec 2010

fiha @svetlankat to uz tam tie darceky aj nechate? riadna kopa 🙂

blumka
18. dec 2010

@svetlankat aj mne sa paci viac s retazou, aj ked ja by som ju hustejsie dala, teda ak je dost dlha 😉 a teda darcekov tam mate pozehnane 😕 😨 😵 😵

lucia411
18. dec 2010

@blumka no prave preto som chcela ten spec.kryt aby sa iphone dobijal v kuse 😀

avaka
18. dec 2010

@svetlankat ,aj ja s retazou 😉 ,po minule roky sme mali tiez do oranzova,ale mala som retaz zo stuhy 😵

my ideme zajtra na oslavu mm babky 100 rokov 😎

avaka
18. dec 2010

@svetlankat ,a este som tiez chcela takto 😕 na darceky... 😵 😵

blumka
18. dec 2010

@avaka wau, krasny vek 😉

blumka
18. dec 2010

@lucia411 a taky kryt je len na iphone?

svetlankat
18. dec 2010

@avaka @blumka @maculik dakujem, hustejsie sa neda, lebo retaz nie je dost dlha, darceky su tam uz pre vsetkych, kedze pridu k nam svokrovci aj svagor a moj tatko tak sa to nejak nazbieralo. No a takto nam to Misa aspon nestiahne, aspon dufam. A darceky tam ostanu az do vianoc

svetlankat
18. dec 2010

@avaka krasny vek, vsetko naj naj naj

svetlankat
18. dec 2010

Juj baby 11 hodin, idem si lahnut, dobru

blumka
18. dec 2010

@svetlankat idem aj ja, bru..zajtra sa vidime 😉 tesime sa na vas vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyych 😉

olifcek
18. dec 2010

@svetlankat s retazoooou

@avaka jeej, takze sa I EL TAK RADA SALI? chiiii... a mas s @maculik pravdu, Oliv sa mi takto castejsie chcela hodit, najma ale ked trucovala... no s mm riadne vystraj, chi, no aj ho bije do tvare, ked sa jej cosi nepaaaci 😕

avaka
18. dec 2010

@svetlankat ,to ja pod stromcek asi prihodim makety darcekov,co som mala na fotenie vian.fotiek 😀 ,a aj tak by ich nebolo ako u Vas... 😅

olifcek
18. dec 2010

@blumka @garonka fakt neviem, pisala, ze ee, ale tak, mozno sa situacia zmenila?

olifcek
18. dec 2010

@svetlankat wow, wow, wow, hromada darcekov..... pribudli odkedy som u vas bola, co? a to ich uz i vtedy dost boloooo x;o)

olifcek
18. dec 2010

@avaka nadherny vek, prijemnu oslavu prajem

no idem ja uspat dieta i mm, a paq doumyvat riad, a taaaaq.... skoda, ze mm ide na nakup az rano, ale tak... verim, ze stihaaame 😵

maminnka
18. dec 2010

@zucana jak to ze ziadne bio maso? nesranduje, v pondelok som chcela ist na nakup... :(

maminnka
18. dec 2010

@svetlankat dobre ste to vymysleli so stromcekom v ohradke! to ma veru nenapadlo, my sme ho polozili na komodu... mne sa paci s retazou 🙂

alex
18. dec 2010

@olifcek
Olivke prajeme s Jakubkom všetko len to najlepšie k 1. narodeninkám, veľa, veľa zdravíčka a šťastíčka, aby rástla do krásy a bola stále také usmievavé šidielko a robila všetkým naokolo radosť!!! 😵
Jakubko posiela pusinky

maminnka
19. dec 2010

Olivka nasa zlata, prajeme Ti k Tvojim 1. narodeninam, aby Ti nikdy nezmizol ten krasny usmev z licok, aby si bola zdravucka a stale mala okolo seba vela takych milujucich a obetavych ludi, ako su tvoi uzasni rodicia 🙂

olifcek
19. dec 2010

baby, @alex @maminnka dakujem! Steka mi teraz sice spirala, bo slzim, ale to neva, upravim. DAKUJEME!

maculik
19. dec 2010

Dobre ranko 🙂

@olifcek aj my sa pripajame a prajeme Olivke k 1.rocku len to naj, nech je stale taka usmiata a silna, ako doteraz a robi vam radost. Vela ste jej s mm dali a ona vam to takto krasne vracia 😵
A nech vam vyjde oslava 🙂

my sme hore uz od pol7, ale nejako som ho este na 40min ucuckala, potom sme sa chvilu hrali a zobudila sa uz aj Adelka. Od 2 spala vedla mna v mm posteli, lebo sa budila na kasel, a ako som si ju vzala, tak spala v kuse az do rana.
mm mi pisal, ze je uz pred BA, ze dlho spal, tak som rada, ze dobre dosiel.

Idem sa im venovat, teraz sa pekne hraju sami, tak idem spravit ranajky a cajik. Pekny sniezikovy den prajem 🙂

maculik
19. dec 2010

a @zucana vsetko naj Viki k 11.mesiacikom 😵

olifcek
19. dec 2010

@maculik dakujeme! Tebe ja prajem pokojnejsie noci, tesim sa, az si precitam, ze si vyhajana, i ked to uz zrejme tento rok nestihas, ale kiez by ANO 🙂 @zucana Vikinke krasne vymesacniny!

lucia411
19. dec 2010

@blumka ano to su len speci kryty na iphone a ipod.....
@olifcek dobre ranko......mila Olivia, k tvojim dnesnym 1 narodeninam ti zelame so Céline vsetko len to najlepsie, hlavne aby si bola stale zdrava, stastna v kruhu svojich milujucich rodicov a samozrejme aj rodicom zelame dnes pekny den nech si ho uziju do sytosti!
zucana Viky vsetko naj k 11 mesiacikom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre