• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@alex no tak to sme dve :grinning: :wink:
19. dec 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka myslím, že nás tu je viacej takých :grinning:
19. dec 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex no jo, len teraz asi spia :grinning: ja som prave mm povedala ze nech nic bez mojho vedomia na maj nedohaduje, lebo nam sa uz stalo ze aj on nieco dohodol aj ja na ten isty termin a nevedeli sme z coho mame potom vycuvat :grinning: tak odvtedy som ja dohadovac :grinning:
19. dec 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka uz som to i mm preposlala x;o)
19. dec 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak som na niekoho, kto nam gratuloval zabudla, pardon, ale mala som kvantum cerveneho pola hore, vratane bazaru :slight_smile:
@blumka super, zlata si, ze si to dala dokopy :slight_smile:
Zajtra skontrolujem s mm a rozhodnem a doplnim :dizzy_face:
@olifcek co si mu preposlala? :confused:
@maculik nechce sa mi este spat, tak v pohode :wink: ja rada take tabulkove roboty robim :grinning:
19. dec 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ok, idem ja teda do hajan, nič nejde v telke, tak budem radšej pozerať na môjho drobca :slight_smile:
19. dec 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, ja tiez sa uz neviem dockat :dizzy_face: Dufam, ze nam to vyjde a budeme zdravi a ze ak nepojde mm, tak aspon segru nahovorim, teda ona slubila, ze pojde, ak nebude mat skolu :slight_smile:
idem uz aj ja spat, dobru nocku vsetkym
19. dec 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, bru nocku vsetkym :wink:
19. dec 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem i ja buvať všetci už doma odfukujú...majte sa krásne a dobrú nôcku, pred sviatkami sa ešte určite ozvem papa
19. dec 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka info z IP x;o) a o chvilu o tom pokecaaaame x;o) takto kukne do kalendara a budeme vediet povedat datum x;)
19. dec 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek uz mi doslo :grinning:
19. dec 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja v prvom momente, ze co Ti doslo :grinning: :grinning: asi bych mala ist aj ja haji, n Oliv.. a to hajala len 40minut.. i to pocas svojej oslavy :grinning:
19. dec 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a uz olivka spinka? ja nechapem jak ona moze vydrzat tak dlho bez spanku, juli vstala o 15:15 a uz o siestej u vas zivala na plne vrata :grinning:
19. dec 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nespinka... ideme ju s mm uspat... pustime bach-a, lahneme si tene vedla seba, tak, aby sa Oliv moc nemohla hybat a to ju usi/// niekedy za 10minut, inokedy za kusok viac, lebo este polozi po nas a po tatovi robi bum bum, ale paq sa tvarim, ze idem prec a oliv zacne plackat, tak si lahnem a uz zaspava.... ale uz mi zaspava na prsniku, takze to bude rychlovkaaa
19. dec 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no ved na case :sweat_smile:
19. dec 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pre mna je na case...uz tu nestrasim.. :grinning: :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
@blumka :grinning: idemeeee

bruuu nockuuu, bo Oliv uz oziva a ide sa salit :confused:
@olifcek i my prajeme vsetko len najlepsie k prvym narodeninkam :wink:
@zucana Vam tiez ku krasnym vymesacinkam :slight_smile:
a @suzon78 k narodeninam :dizzy_face:

@alex Teba s drobcom pustili do toho hopsasa? ja som sa tam asi pred 4 tyzdnami dotrepala a teta ma zrusila, ze na to je MOJA este MALINKA, ze to je pre vacsie deticky...
19. dec 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moze sa kojit s kortizonom ked beriete?
19. dec 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
@olifcek prajem dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam, vcera sme nemali pristup moc k pc, nejako som nestihala. tesime sa na fotky z oslavy :wink:
@blumka nam je jedno ktory termin v maji, len aby sme vedeli presny datum, nech neplanujem vtedy nic..
20. dec 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
tak mm rano pisal, ze odlietaju, sice s meskanim, ale hlavne, ze dojde. Rovno pojde s Adelkou k dr, lebo ma velmi suchy, dusivy kasel a stale trosku zvysenu teplotu. A Petrik ma tiez miernu teplotu 37,7 a castejsie kaka a ruky v kuse v pusinke, tak neviem, ci zuby, ale nic mu nevidim, nezda sa mi, ze by mu isli.

Kocky, davate ockovat proti kiahnam? Ja som bola 100% rozhodnuta, ze nie, lebo ved my vsetci sme si nimi presli, ked sme boli mali, a v pohode, aj Adelka ich mala, ked mala rok, no a teraz ma dr vystrasila, ze ano, Adelka ich mala v pohode, mala relativne mierny priebeh a vysyp, ale ze co ak Petrik bude mat komplikacie? Ale ja neviem, nechce sami zbytocne donho pchat 4.vakcinu, ktora nie je povinna, ked tak ci tak dostane dalsie 3 naraz...
Co si myslite?
20. dec 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 prosim ta, aj ked ti to je jedno, napis to do tabulky aby sa to zaplnalo a aby sme si spomenuli aj o tyzden ze ti to bolo jedno :wink:

@maculik ja nedavam ockovat nic extra...vies, keby som si pri kazdej chorobe povedala co ak, tak ockujem do bludu..urcite ma to strasi, aj napr. pneumokoky a ine pliagy ale verim ze to nebude mat zly priebeh, teda kiahne mam teraz na mysli.
20. dec 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik urcite nedam zaockovat. Zaockuju a potom sa cely zivot, uz ako dospelak bude triast, aby ich nechytil. Ockovanie nie je na cely zivot. Len nech si nimi prejde, najlepsie ako dieta.
20. dec 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik urcite nedam zaockovat. Zaockuju a potom sa cely zivot, uz ako dospelak bude triast, aby ich nechytil. Ockovanie nie je na cely zivot. Len nech si nimi prejde, najlepsie ako dieta.
20. dec 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko baby...

najsamprv @olifcek vsetko naj malinkej Olivke k vcerajsiemu 1. jubileu... nech len radost prinasa a tesi sa zo zivota... :dizzy_face: foto je kde... :confused: ci este nie je...
cez vikend som mala fofry, tak teraz mam co dohanat...
20. dec 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca
@raa2 vdaka baby. Dnes este dojdu 3kamosky okolo 12.30. @zucana pytaj sa @annag
20. dec 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 daki. Ja este nemam foto vybrane z fotaka. Teraz pisem z mobilu, pc zapnem, az dnesna mini oslava skonci... Ale video i foto na @svetlankat na fb
20. dec 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @blumka ved presne to aj ja si myslim, ze nech si tym prejde ako dieta a bude. Pre dospelych je to aj tak viac nebezpecne. Adelka to vtedy chytila odo mna, ked som mala na prsiach ten herpes zoster, to je ten isty virus, no a Petrik uvidime, ci to chyti v skolke alebo kde.

Takze ked pojde mm poobede s A.k dr, poviem mu, nech vypyta recept len na tu troj-vakcinu, aby sme si ju potom mohli v lekarni kupit.

Idem ja trosku upratat, mm o hodku dojde.

a dnes bude u nas chodit predcasny Jezisko :dizzy_face:
20. dec 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok