Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
19. dec 2010

@alex no tak to sme dve 😀 😉

alex
19. dec 2010

@blumka myslím, že nás tu je viacej takých 😀

blumka
19. dec 2010

@alex no jo, len teraz asi spia 😀 ja som prave mm povedala ze nech nic bez mojho vedomia na maj nedohaduje, lebo nam sa uz stalo ze aj on nieco dohodol aj ja na ten isty termin a nevedeli sme z coho mame potom vycuvat 😀 tak odvtedy som ja dohadovac 😀

olifcek
19. dec 2010

@blumka uz som to i mm preposlala x;o)

olifcek
19. dec 2010

baby, ak som na niekoho, kto nam gratuloval zabudla, pardon, ale mala som kvantum cerveneho pola hore, vratane bazaru 🙂

maculik
19. dec 2010

@blumka super, zlata si, ze si to dala dokopy 🙂
Zajtra skontrolujem s mm a rozhodnem a doplnim 😵

blumka
19. dec 2010

@olifcek co si mu preposlala? 😕

blumka
19. dec 2010

@maculik nechce sa mi este spat, tak v pohode 😉 ja rada take tabulkove roboty robim 😀

alex
19. dec 2010

no ok, idem ja teda do hajan, nič nejde v telke, tak budem radšej pozerať na môjho drobca 🙂

maculik
19. dec 2010

juj, ja tiez sa uz neviem dockat 😵 Dufam, ze nam to vyjde a budeme zdravi a ze ak nepojde mm, tak aspon segru nahovorim, teda ona slubila, ze pojde, ak nebude mat skolu 🙂
idem uz aj ja spat, dobru nocku vsetkym

blumka
19. dec 2010

idem aj ja, bru nocku vsetkym 😉

suzon78
19. dec 2010

idem i ja buvať všetci už doma odfukujú...majte sa krásne a dobrú nôcku, pred sviatkami sa ešte určite ozvem papa

olifcek
19. dec 2010

@blumka info z IP x;o) a o chvilu o tom pokecaaaame x;o) takto kukne do kalendara a budeme vediet povedat datum x;)

blumka
19. dec 2010

@olifcek uz mi doslo 😀

olifcek
19. dec 2010

@blumka ja v prvom momente, ze co Ti doslo 😀 😀 asi bych mala ist aj ja haji, n Oliv.. a to hajala len 40minut.. i to pocas svojej oslavy 😀

blumka
19. dec 2010

@olifcek a uz olivka spinka? ja nechapem jak ona moze vydrzat tak dlho bez spanku, juli vstala o 15:15 a uz o siestej u vas zivala na plne vrata 😀

olifcek
19. dec 2010

@blumka nespinka... ideme ju s mm uspat... pustime bach-a, lahneme si tene vedla seba, tak, aby sa Oliv moc nemohla hybat a to ju usi/// niekedy za 10minut, inokedy za kusok viac, lebo este polozi po nas a po tatovi robi bum bum, ale paq sa tvarim, ze idem prec a oliv zacne plackat, tak si lahnem a uz zaspava.... ale uz mi zaspava na prsniku, takze to bude rychlovkaaa

blumka
19. dec 2010

@olifcek no ved na case 😅

blumka
19. dec 2010

aj pre mna je na case...uz tu nestrasim.. 😀 🙄 😅 😀

olifcek
19. dec 2010

@blumka 😀 idemeeee

bruuu nockuuu, bo Oliv uz oziva a ide sa salit 😕

hajdylca
19. dec 2010

@olifcek i my prajeme vsetko len najlepsie k prvym narodeninkam 😉
@zucana Vam tiez ku krasnym vymesacinkam 🙂
a @suzon78 k narodeninam 😵

@alex Teba s drobcom pustili do toho hopsasa? ja som sa tam asi pred 4 tyzdnami dotrepala a teta ma zrusila, ze na to je MOJA este MALINKA, ze to je pre vacsie deticky...

zucana
19. dec 2010

baby moze sa kojit s kortizonom ked beriete?

raa2
20. dec 2010

Dobre ranko
@olifcek prajem dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam, vcera sme nemali pristup moc k pc, nejako som nestihala. tesime sa na fotky z oslavy 😉
@blumka nam je jedno ktory termin v maji, len aby sme vedeli presny datum, nech neplanujem vtedy nic..

maculik
20. dec 2010

Dobre ranko,
tak mm rano pisal, ze odlietaju, sice s meskanim, ale hlavne, ze dojde. Rovno pojde s Adelkou k dr, lebo ma velmi suchy, dusivy kasel a stale trosku zvysenu teplotu. A Petrik ma tiez miernu teplotu 37,7 a castejsie kaka a ruky v kuse v pusinke, tak neviem, ci zuby, ale nic mu nevidim, nezda sa mi, ze by mu isli.

Kocky, davate ockovat proti kiahnam? Ja som bola 100% rozhodnuta, ze nie, lebo ved my vsetci sme si nimi presli, ked sme boli mali, a v pohode, aj Adelka ich mala, ked mala rok, no a teraz ma dr vystrasila, ze ano, Adelka ich mala v pohode, mala relativne mierny priebeh a vysyp, ale ze co ak Petrik bude mat komplikacie? Ale ja neviem, nechce sami zbytocne donho pchat 4.vakcinu, ktora nie je povinna, ked tak ci tak dostane dalsie 3 naraz...
Co si myslite?

blumka
20. dec 2010

@raa2 prosim ta, aj ked ti to je jedno, napis to do tabulky aby sa to zaplnalo a aby sme si spomenuli aj o tyzden ze ti to bolo jedno 😉

@maculik ja nedavam ockovat nic extra...vies, keby som si pri kazdej chorobe povedala co ak, tak ockujem do bludu..urcite ma to strasi, aj napr. pneumokoky a ine pliagy ale verim ze to nebude mat zly priebeh, teda kiahne mam teraz na mysli.

olifcek
20. dec 2010

@maculik urcite nedam zaockovat. Zaockuju a potom sa cely zivot, uz ako dospelak bude triast, aby ich nechytil. Ockovanie nie je na cely zivot. Len nech si nimi prejde, najlepsie ako dieta.

olifcek
20. dec 2010

@maculik urcite nedam zaockovat. Zaockuju a potom sa cely zivot, uz ako dospelak bude triast, aby ich nechytil. Ockovanie nie je na cely zivot. Len nech si nimi prejde, najlepsie ako dieta.

lenica81
20. dec 2010

ranko baby...

najsamprv @olifcek vsetko naj malinkej Olivke k vcerajsiemu 1. jubileu... nech len radost prinasa a tesi sa zo zivota... 😵 foto je kde... 😕 ci este nie je...
cez vikend som mala fofry, tak teraz mam co dohanat...

olifcek
20. dec 2010

@hajdylca
@raa2 vdaka baby. Dnes este dojdu 3kamosky okolo 12.30. @zucana pytaj sa @annag

olifcek
20. dec 2010

@lenica81 daki. Ja este nemam foto vybrane z fotaka. Teraz pisem z mobilu, pc zapnem, az dnesna mini oslava skonci... Ale video i foto na @svetlankat na fb

maculik
20. dec 2010

@olifcek @blumka ved presne to aj ja si myslim, ze nech si tym prejde ako dieta a bude. Pre dospelych je to aj tak viac nebezpecne. Adelka to vtedy chytila odo mna, ked som mala na prsiach ten herpes zoster, to je ten isty virus, no a Petrik uvidime, ci to chyti v skolke alebo kde.

Takze ked pojde mm poobede s A.k dr, poviem mu, nech vypyta recept len na tu troj-vakcinu, aby sme si ju potom mohli v lekarni kupit.

Idem ja trosku upratat, mm o hodku dojde.

a dnes bude u nas chodit predcasny Jezisko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre