Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
31. aug 2009

neviem flakacky 😉
idem do obchodu ale ked bude vela ludi idem radsej zajtra lebo uz sa vsetci povracali z dovoleniek 😔

twiti
31. aug 2009

Ahojte baby.
Neviem ci si ma pametate ale obcas k vam zavitam no uz som dlho nebola 🙂
Ale citam vas dost pravidelne a uz som nasla aj foteckyyy.

zoska
31. aug 2009

Ahojte,
tak ja mam dnes uzasny den... ☹
odpadla som v potravinach doobeda, nastastie som si nic neudrela lebo ked sa mi zacalo stmievat pred ocami tak som ssi sadla na zem a potom uz iba vidim ako nado mnou stoji predavacka s vodou...ledva som zaplatila a uz zase mi prislo zle tak mi zase doniesli vodu, posadili ma a potom som sa uz dosuchtala domov...

drahy doletel domov z prace, navaril podla mojich instrukcii obed, spravil mi malu kavu a ja len lezim s nohami hore a nestiham sa cudovat co sa to deje 😔

blumka
31. aug 2009

juj, zoska...co to? tlak? mas doma tlakomer? odmeraj si...a davaj na vas pozor 😨

twiti
31. aug 2009

Zucana konecne som risla nato ako si zmenit profil 😉
Zoska tak to sa mne este nikdy nestalo,ale naozaj nikdy neas problemy s tlakom?
Mne uz po 13tt nebolo nic a teraz sa citim vyborne akoby som ani nebola tehu.

To ti teda nezavidim

zoska
31. aug 2009

no neviem baby,
vyzeralo to asi na nizky tlak, pretoze najedena som bola...ale doteraz vzdy ukazkovy tlak bol a taketo pocity mavam iba po odbere krvi a ten sa nekonal takze netusim co sa stalo....ale uz je lepsie len som bola z toho v soku mierne
tlakomer nemam, zajtra si pojdem k rodicom zobrat, ale dufam ze to bola jednorazova zalezitost

ale mam doma stetoskop a pocuvam si drobca 🙂 pocujem mu aj srdiecko aj ako sa tam hmýri, tak hadam je o.k. 🙂

twiti
31. aug 2009

Ano? tak to je super vecicka,ked pocujes babo.
To by nam trebalo vsetkym. 🙂

joanna333
31. aug 2009

zoska, to mas taky klasicky stetoskop co mavaju lekari, ci nejaky specialny pre tehotne???
mozno si fakt odpadla kvoli nizkemu tlaku,ja obcas mavam zavrate,len sa musim niecoho chytit aby som neodpadla...

zoska
31. aug 2009

nie, to je taky klasicky ale asi spred 30tich rokov...taky starsi a slabsi, ale este funguje...dal mi ho kedysi stary otec, uz som ho velakrat chcela vyhodit a teraz som velmi rada ze ho mam 😉

matka331
31. aug 2009

zoska...tak duufam ze to bolo len tak jednorazovo....davaj na seba pozor 🙂 aj moj drahy ma pocuva zo stetoskopom 😉

loginka
31. aug 2009

zoska to musi byt super pocuvat, my sme mali doma u rodicov , neviem ci este mame

zucana
31. aug 2009

zosi to ma mrzi a pila si dostatocne?
ja som si tiez chcela kupit ten stetoskop ale niekedy to vraj nepocut a zbytocne by som sa stresovala...ale teraz opat ste mi dali chrobaka 😎
obisli sme 3 obchody a bolo tolko ludi lebo sa vratili z dovoleniek ze ideme zajtra cez obed kedy je sitation kludnejsia ....
muzik ide po lete hrat fucik tak snad pride cely 😀

loginka
31. aug 2009

zoska,mozno tam bolo menej kyslika, teraz sme na to citlivejsie
davaj na seba pozor

zoska
31. aug 2009

ďakujem baby, budem davať pozor na seba aj drobca, to je jasnacka..zlate ste 🙂 🙂
no zuci, pila som tak normalne, mineralku magneziu ked som vstala ...asi 2dcl, mozno to bolo fakt malo, ale inak pijem stale vela denne cca 2,5litra (a cikať chodim asi 15krat denne)

zucana
31. aug 2009

mne sa tiez sem tak tak krutila hlava a vzdy doobeda ked este nie si velmi prebrata a nenapita...takze si davaj bacha ...

zucana
31. aug 2009

twiti pamatame si ta musis pisat viac nie len citkat 😉

olifcek
31. aug 2009

zoska ufff...dufajme, ze sa to uz naozaj nezopakuje 😕

zuci jasne, dam vediet, najneskor v nedelu, jo? x;)

matka331
31. aug 2009

moze natrasanie vaute ublizit malickemu?

zucana
31. aug 2009

mati nemoze podla mna...niekde som citala ze maly je v tom vaku fakt dost dobre chraneny...a tie cesty co su v BA si na ne spominam tak to by vsetky uz nemali babo...ja som sa minule zasa tak rozrehotala ze sa mi tak brucho chvelo ze aj na to som si pomyslela...
inak jete casto sladkosti?lebo ja jednu za den musim 😒

matka331
31. aug 2009

zuzi ja niekedy rano hned ako sa zoobudiim uz musiim mat sladkeee...

zucana
31. aug 2009

no ja papam rano vzdy kinder feta late a dnes som mala aj zakusok a teraz mam strasnu chut... 😒

janielah
31. aug 2009

ahojte, tak uz sa k vam pridam...🙂
matka, preto chlapceka cakas, lebo my so zucanou chceme chlapceka a ty mas take gulate brusko ako my dve 😎

zucana
31. aug 2009

jani kuk novu foto cosom dala do februaroviek... 😉 uz tam nemam ten tlstucky ksichtik 😀
inak som si povedala ze to vydrzim do zajtra a tu cokinu si dam zajtra po obede a zjedla som banan 😅

matka331
31. aug 2009

jani ale ja chcem dievcatko ved aj olif pisala ze ma gulate brusko a cakaaa dievcatko 😉

janielah
31. aug 2009

idem kuk zuci, ale tvar si vobec nemala tucnu!!! neviem preco si to furt pisala 🙄
a daj si tu coko, lebo aj ja si idem dat, tak nech nie som v tom sama.....

matka331
31. aug 2009

zuzi ked mas nato chut tak si to daj.....som pocula ze ak tehotna zena ma na nieco chut a nedostane to tak vraj moze potratit ...aleneviem ci je to pravda 😀

janielah
31. aug 2009

matka, aj som to poculaaa 😀 je to pravda a hotovo...aspon chlapom to nahovorte 😀

miabmia
31. aug 2009

Ahojte babulky, dakujem Vám všetkým za podporu, dnes som cez deň nestíhala, tak až teraz.
Dnes deň prešiel veľmi rýchlo, len večer sa trochu ťahá... Idem si prečítať vaše novinky, aby som prišla na iné myšlienky a znova už dnes niekoľkýkrát nerevala.

zucana
31. aug 2009

baby vy ste dobre (chcela som napisat kravy ) ale nechcem nastvat kamosky to by bolo myslene zo srandy 😀
prave sa tlacim cokoladou 😎

janielah
31. aug 2009

😀 chuti, vsak???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre