Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
23. dec 2010

@avaka tak bež príjemné pečenie 😉

olifcek
23. dec 2010

@zoska viem asi ako sa citis... ale musis byt malickej oporou aby mohla byt ona Tebe... kedy zacali problemy? po ockovani volajakom???

zucana
23. dec 2010

Krasne prezitie vianocnych sviatkov vela lasky a pokoja prajeme cela rodinka....
@zoska strasne ma to mrzi.....strasne....modlim sa aby ste boli coskoro domka 😢

rivatha
23. dec 2010

Ahojte, dievcata 🙂
U nas upratane vsetko vsetulinko podla mojich planov a predstav, napiect som stihla 8 druhov a cosi mame aj od svokry. Ale tak ja som "tvrdohlavo" chcela nase, domace a take, co mame radi. Mna to bavi, tak som rada, ze sa podarilo nieco popri babatku 🙂 Zajtra uz len kapustnicku a rybku. Vyrobili sme si dnes aj ten Baylis, co som vam inde spominala. Teda mm robil. Ako pre celu armadu 😅 A podaril sa, mnamka 😎 Uz aj stromcek sa nam ligoce, moze prist Jezisko 😵
No ale napriek tomuto vsetkemu je mi velmi smutno kvoli @zoska 😢 Dievcata, drzkajte sa nam, myslime na vas. Najdolezitejsie je, aby Nelku vyliecili a tiez to, ze ste napriek okolnostiam spolu.

Fotocky a priania su krasne, zienky! Idem popozerat dokladnejsie, lebo som citala len z mobilu vecer trochu.
My sa s Davidom aj nasim ocinkom pripajame k vinsikom a prajeme zo srdca vam aj vasim drahym krasne, pokojne a radostne Vianoce 🙂 Aby mali opat to caro ako kedysi v detstve 😵

olifcek
23. dec 2010

mamicky, prajem vam prekrasne vianoce😵

alex
23. dec 2010

Kočky prajeme vám krásne vianočné sviatky, prežite ich v pokoji so svojimi blízkymi a najmä so svojími pokladníkmi maličkými, ale i väčšími! 😵

@zoska myslíme na vás, držte sa, Nelinke skoré uzdravenie, nech ste čím skôr doma s tatom!

lenica81
24. dec 2010

@zoska je mi to velmi luto... urcite si to potom vynahradite... hlavne nech sa zisti, co je Nelke, aby uz s tym bol koniec... 😔

lenica81
24. dec 2010

@avaka nam vcera zletel tak isto (mame prebalovaciu podlozku na pracke), ale mm ho nestihol chytit... rozsekol si zubkami dasno, a silno plakal... tak sme sli rovno na pohotovost... lebo to teda riadne zadunelo... 😢 boli sme na rontgene a neurovysetreni, okrem toho, ze sa mu to nepacilo, je ok... chvalabohu... a mm z toho uplne bol vykolajeny... tisickrat som mu to hovorila, ale tak, stalo sa... 😔

martinaj
24. dec 2010

Vesele vianoce 😵

andrea2603
24. dec 2010

Krásne vianočné dobré ránko 😵

@lenica81 to sú stresy pred Vianocami 😖 , hlavne že je Vilko o.k.
kuk aj do 😎 témy - chata.

laxity
24. dec 2010

ránko

@lenica81 preboha...hlavne, že je Vilko v poriadku...bolo to treba šiť? 😕

krásne sviatky všetkým a bohatého Ježiška 😵

lenica81
24. dec 2010

@laxity nie, netrebalo... chvalabohu... 😔

a ja este raz pekne Vianoce... a Jezisko bude isto bohaty... 😎

lolka
24. dec 2010

Ahojte,
a mame tu Vianoce...... z celeho srdca Vam s Viki prajeme krasne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu najblizsich, uzite si pohodu, vykrmte bruska a oddychujte s najblizsimi ! 🙂

@zoska boze, je mi to tak luto ☹ , hlavne vela sil, najdolezitejsie je aby bola Nelka v poriadku a o par dni si to urcite vsetci traja pekne doma - uz zdravi vynahradite.

laxity
24. dec 2010

@lolka krása 🙂

zoska
24. dec 2010

dakujem baby...pekné Vianoce a snáď sa Neli bude čoskoro usmievať ako na foto

laxity
24. dec 2010

@zoska krásna je neboj určite bude všetko opäť v poriadku

a zistilo sa niečo?

zoska
24. dec 2010

@laxity este nie, zatial podla krvi, mocu, sona a vyterov vyzera ze jej asi nic nieje...ked budem cosi vediet napisem

raa2
24. dec 2010

baby ja len na rychlo este vam prajem stastne a vesele prezitie vianocnych sviatkov, vela darcekov, pohody a hlavne si oddychnite 🙂 🙂 🙂 🙂

matesl
24. dec 2010

babulky, pekne sviatky prajem. 😵

my sme mali celkom zabavu vecer, maly uz bol unavenucky, tak sme stale museli jeho riesit 😅 ale tak hrdinsky vydrzal, akurat uz sa na foto neusmieval moc 😅

zoska
25. dec 2010

ahojte, mam novinky 🙄

Takze ked sme tu boli hospitalizované 2 tyzdne dozadu tak mala nelka salmonelu!!!!!!!
Nikto nam to nepovedal, pravdepodobne to nieje ani v prepustacej sprave!
davali jej len glukozu, ziadne ATB, cize nebola preliecena.
No a dnes sme sa opat nemohli dopatrat vysledkov, tak sme zapojili vsetkych znamych aj neznamych a nakoniec suseda co robi v labakoch si doma pustila net a zistila nam to co som pisala vyssie a zistila ze moc, oblicky, hrdlo a nos su ok, ale vyter z ritky, ktory sa musi kultivovat 3 dni uz dnes vyzera pozitivne na salmonelu, komplet vysledok bude v pondelok...mam volat tej susede...
toto jeinak sila...ta suseda bola zhrozena, ze mala nebola liecena, my sme neboli poslaní na vytery, kvoli tomu ci sme infikovaní...no proste sila
akoze osetrujuc lekarka ktora sa o nas vtedy starala bola perfektna v prispupe ale toto teda pekne posrala a nenechame to len tak, pretoze Nelka mohla byt davno zdrava
a salmonela sa ohlasuje na reg. urade ver. zdrav. a nikto to neohlasil!!!! na to ma upozornila aj @latvia a ked som to dnes povedala doktorke, tak len prikyvla, ale ona s tym akoze nic nema a ked som sa spytala ci mame ist na vytery a kto vsetko ma ist na vytery, ci aj starí rodicia tak povedla len ze my a nie ze mame ist, ale zeby to bolo vhodne... chapete???
roztrhne ma od zlosti asi, keby si vtedy dali na tie vysledky pozor, mohla byt preliecena a mohli sme mat v pohode Vianoce...
a ešte bonus, včera večer na štedry den dostala Nelka pekny darček...všimla som si ze jej navrela ruka a mala cele predlaktie opuchnute, lebo sestricka na prijme ju zle napichla a príliš stiahla leukoplastom, takze jej museli infuziu vyberat a pichat do druhej ruky a tu bolavu ma napuchnutu, davaju jej na nu obklady..takze krása
a otazka na @latvia pytala som s na hylak, dr. povedala, ze mozem ho kupit ale ze Biogaia ho pokryje...lenze pani doktorka ma 28 rokov , nechcem znevazovat jej nazor ale ked som jej slusne ale razne povedala ze sa mi nepaci pristup okolo tej salmonely tak sa skoro rozplakala... napis mi prosim do IP co si o tom myslis a ako by som mohla postupovat...rozmyslame o staznosti pre UPDNZS...samozrejme ked budes mat cas 😉
dakujeeem

No a inak Vám prajem pekný zvyšok Vianoc a dúfam, že ste mali krásne Vianoce s drobčekm ia že ste si pod stromčekom našli pekné darčeky 🙂

alex
25. dec 2010

@zoska tak to je teda sila. To keby ste nemali známych, tak sa ani nedozviete, čo malej je. Toto naše zdravotníctvo... Určite sa sťažujte, však to nie je normálne. Vďaka ich zanedbaniu vás ukrátili o krásne Vianoce.

Inak teda prežili sme krásny deň včera. Jakubko dostal kopu darčekov, bol strašne zlatý ako sa tešil z hračiek. Tatovi sme dali s Jakubkom prekvapko, dala som mu urobiť tričko s fotkou a nápisom Najlepší tato na svete!. No a nášho tata to strašne dojalo 🙂 Dnes už musel ísť do práce, tak si bačujeme sami, resp. so svokrovcami. Teraz drobček spinká a potom pôjdeme na prechádzku a ku švagrovcom na kapustnicu.
A včera sme mali 10 mesiacov 😵

svetlankat
25. dec 2010

Caute baby, aj ja vam prajem dodatocne krasne sviatky. Ja som tu mala od stredy svokrovcov a svagra, tak som nestihala nakuknut.
@zoska skore uzdravenie, mrzi ma, ze ste mali take vianoce chybou dokotoru, ja som mala salmonelu v 2Otke a na vyter musela ist len segra, lebo pracovala v potravinach, ostatny clenovia nie, ale o dva tyzdne neskor sa zitilo, ze to chytil aj moj synovec, mal vtedy 2 roky no a vtedy k nam nabehla kontrola z hygieny, svinsky to u vas zanedbali, uz ste mohli byt fit. ale cas nevratis a je dolezite ze viete v com je chyba, preliecite sa a bude to ok. Tak drzim palce, nech to ma co najlahsi priebeh a nech ste cim skor doma.

Tak baby my sme mali, oplatku s medom, kapustnicu, my robievame podla tatka od ziliny taku iba z juzky bez kapusty, potom raba a salat, bobalky s makom, rokrojene jablcko a rozpoleny oriesok sme tohto roku vynechali. Miska mala radost s darcekov a najviac zabodovalo auticko a chicco, to sme jej dali uz rano a dobre sme urobili lebo ju babka s detkom furikovali cely den po byte a ja som mohla aspon vlude varit. Velmi rada sa vozi a chodi, no prosto to bolo number one.

Inac pohodicka, svokrovci uz slu dnes domov, tak som si popratala povysavala a utrela dlazky. Miska s tatkom spia, tak mam trosku casu kym nevstanu

Idem este pokukat fotos

jaja32
25. dec 2010

Ahojte, my sme sa s mm vytesovali ako dobre sme si navarili, aku super veceru bude mat Natalka....no houby, houby...okaslala nas a rychlo som utekala od stola a urobila kasu s bananom 🙂 . Tu spraskala a hned bola ticho, tichucko.... my sme este len zacali jest polievku a krpatko uz smrdelo o dusu. V tom smradiku sme dovecerali a isli ju rychlo prebalit.... traja sme mali co robit, take riedke mala v plienke az az...a to som jej dala biele body,biele pancusky a satky.... Az potom sme isli pozriet darceky. Mysleli sme, ze ju to nebude ani bavit, ale ona trhala o dusu...s kazdym. Potom sa hrala so vsetkym, hlavne s maslickami. .... a islo sa spat.... a mame prve vianoce za sebou 🙂

laxity
25. dec 2010

ahojte

@zoska určite podajte žiadosť...nech sa takéto nezodpovedné veci neopakujú ☹ ...a držte sa a nech ste čím skôr doma pozdravujeme Nelku 😉

@jaja32 😀 pekne

My sme mali tiež nádherné Vianoce...veľa darčekov od výmyslu sveta...ani som od rodiny toľko nečakala...Na večeru sme dali Naty trošku oblátky, rybku a chlebík a išli sme pozerať darčeky...naviac nás baví levík od FP...dostala hovoriaci mobil od FP a on tak ticho hrá...zdá sa mi, že sa tu už spomínalo...dá sa to dať hlasnejšie? alebo to je tak schválne kvôli deťom? 😕

inak sviatkujeme úžasne...veget, pohoda, prežieranie..... 😵 😵 😵

svetlankat
25. dec 2010

@laxity ono je aj na krabici napisane, ze je to kvoly tomu, ze si ho deticky davaju k usku tak preto hra tak potichu.

svetlankat
25. dec 2010

@jaja32 vianoce ako maju byt 🙂 😎

laxity
25. dec 2010

@svetlankat aha to som nečítala...bože ale ostatné hračky tak hučia 😕 aj hovoriaci pes hučí a Naty si ho dáva stále k tváričke bo ho mojká 😵

svetlankat
25. dec 2010

@laxity to hej,

blumka
25. dec 2010

ahojte dievcata ;)
@zoska, och, moja, velmi ma mrzi ze sa takto trapite, ja som na teba aj vcera myslela, ze ci sa Nelke polepsilo, nemam svoj laptop, tak az dnes som vsetko docitala. Hlavne je ze viete kde je chyba a uz to odstranite a Neluska bude v poriaku...aj ked viem ze tie prve vianoce vam to nevrati...ale...mozno by ste si ich mohli s mm urobit ked uz Nelka bude v poriadku...kaslat na to ze to bude napr. v januari, ved ona nevie a to caro vianoc si doma vytvorite uz len tym ze budete sami a hlavne zdravi. Poznam ludi, ktori to tak robili, lebo nemohli byt 24.12 so svojou rodinou, tak si takto vianoce posunuli 😉
Ja na tvojom mieste by som staznost podala, nieco taketo zanedbat je podla mnadost velky preslap...
dufam, ze rok 2011 pre vas bude spokojnejsi a hlavne zdravsi...

olifcek
25. dec 2010

@blumka my sme si minulorocne vianoce posunuli na druhu polovicu januara 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre