• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka mne to bolo v podstate jedno, lebo ja mixujem
28. dec 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme popri vozeni sa, spapala 130g zeleninky s maskom a zemiacikmi, takze parada... x;o) teraz jem jogurt, tak asi ponuknem i ten, ci si neda x;o)
28. dec 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no šak ta ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Miska miluje vozenie
28. dec 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
,zmestia sa este vase deti do vajicka??? Odkedy sa dava dalsia sedacka...lebo nasej malej uz velmi trcia odtial mohy a v aute uz ich ma uplne skrcene, skoro pod bradou :unamused:
28. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

my uz spime konecne,tak som si po dlhej dobe spravila krupicu,mnam
@garonka ,asi aj za nas papate :grinning: ,ale aspon mas dobry pocit,ze nevaris nadarmo,ako ja.. :unamused: a sosovicu om ja robila:masko,zemiak,kalerab,mrkva,por,pazitka,sosovica,vody tak,ze to bolo ako husta polievka a sosovicu poslednu,dala som aj trosku mletej rasce, 1.x sa mi fakt rozvarila,ale neva,ked sa popuci :sweat_smile: ,bola to mnamka,ale E to len velmi vynimocne oceni
@lucia411 ,som rada,ze je Celi lepsie :slight_smile:
28. dec 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat kebyze mame auto, vzala bych to auticko i do obchodaku... ale chystam sa ist zajtra von s autickom, len dam, i tu hojdaciu cast... a budeme sa vozit ak na saniach.... len bych to rada skusila i s mm, ze ked sa Oliv nebude vonku v auticku pacit, aby ho zaniesol domov a ja dala Oliv do manduci... sice, i tak to mozem skusit sama, saq dam do manduci a auticko zanesieme hore... ja truuuubka.... a ja nar planujem to auticko i na vonku vyuzivat... nevadi, ze sa kolieska opotrebuju, nech si to Oliv uzije poriadne,.... i ked na jar uz budeme zarucene behat, nieze len chodit, takze uvidime, ci sa auticko v tej dobe uchyti, hehe
28. dec 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@supi ,my mame stale vajco,ale tiez jej velmi trcia nohy,asi najvyssi cas vymenit,ale mame problem sa autom.. :sweat_smile:
28. dec 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewas zeny...co nesviatkujete a tolko pisete? :wink:
28. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vidis,si nas zdzubala a uz tu nikto nie je :angry: :grinning: ,ved je medzi sviatkami.. :grinning: a ja sviatkujem takto,lebo je sviatok,ze mm je vkuse doma,tak sa on s malou pusinkuje,potom sme spolu vonku a teraz idem kuk ordinaci,mam zameskane vela dielov :sunglasses:
:wink:
28. dec 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka urobila huhu a zduchla :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@supi my uz mameautosedacku 0 az 13, ale je to autosedacka.
@olifcek ved my sme ho kupovali na vonku,ale ja pockam kym sa sneh roztopi,my sme Miske nedali ani tu zabranu okolo,iba sedadielko ma a vie vystupit, nasadnu nie.
28. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, dnes som sama, mala napodiv spinka bez prebudenia...a tu nikoho?
28. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat my sme olivke nechali zabranu, dala som jej i na nozicky to zelene a vie s ana to postavit a chce ujst, hehe... ;oD ale mozno dame prec, nepotrebuje to, ved uz sedi cez tri mesiace x;oD

no nic, idem zehlit, mm sa s Olivkou hraju, tak to idem vyuzit zmysluplne
28. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka @jaja32 cakala som 20 minut a nikde nikto tak som posla het :grinning:
@supi my sme dali juli v sobotu prvykrat velku autosedacku, nase vajko bolo do 13 kg ale len do 78 cm a juli ma uz okolo 76-78 nevedeli ju presne zmerat a uz je aj dost tucna, bola v nej naprata takze sme uz dali vacsiu sedacku :wink:
28. dec 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaj, nedockava :grinning: :grinning: piekla som chlebik
28. dec 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a aky je to typ lebo ja vobec neviem aka sedacka ide povajicku :sweat_smile:
28. dec 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat tu lacnejsiu :wink:
28. dec 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@supi no sak od 9 kg vyssie...a uz si vyberies, ci od 9 do 18 alebo 9 do 25 alebo 9 do 36 a mas rozne typy, ja mam britax obidve aj pre TT aj pre JJ, ale keb som nemala tie tak asi kupim Maxi cosi :wink:
28. dec 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@supi my mame autosedacku tuto http://www.britax-roemer.com/car-seats/king-plus-special romer king plus, a teda zatial sme ju mali len dva krat, maly sa nam mesti sice LTT do vajicka (tiez romer), ale zatial sme na nej nenasli nedostatky..
@jaja32 ci kto sa to pytal na mixovanie- nas drobec inak ako mixnute nespapa- napina ho, alebo sa rovno pogrcka :pensive:
@maminnka VSETKO NAJLEPSIE !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
@zoska tesim sa, ze ste uz domka, tiez som na Vas myslela... a uzi si stretko- mate po 5.rokoch ?
@olifcek a nebojis sa ze Ti vtom auticku Olivka nachladne, lebo neviem ako je u Vas, ale u nas daleko pod nulou :unamused: ci tam das nejaku deku, ci fusak?
28. dec 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca juj, u nas -9 pocitovo -11, cez den bolo -8... mame teple oblecko a jasne i francuzsku deku daaam.. ale nechcem tak ist na dlhoooooo a dnes sa mi ani nechcelo, tak divne snezilo u nas...
28. dec 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kocik Tvoja kocka odmieta stale, i ked je tak otocena ze vidi Teba- respektive naopak, ze moze pozerat vsade-dookola?
28. dec 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca veru jo.... este v nakupnom kosiku sa jej paci nejaky cas... je zvyknuta byt na mne nalepena.. hech... a priznam sa... ja bcyh teraz s kociarom ani nevedela... i ked mam nafukovacie kolieska, uz som si odvykla.. saq este pred letom sme boli naposledy, sa mi zda.... :wink:
28. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca navyse zanedlho uz bude uplne sama chodit, teda mozno v januari uz, tak uz by to itak nebolo na dlho, ten kociarik...
28. dec 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja sa len pytam, lebo citam sporadicky, a viem, ze si daaavno spominala, ze vyskusas ked bude vediet sediet, ci sa jej nebude pacit... nasmu drobcovi sa nepaci ked na nas nevidi- raz nam chudacik taky zachvat placu chytil :pensive: :confused:
a inak i my mame doma jedoska- nam sa, ale i tak do zadu hadze, neviem teraz je uz cas ked im treba i na ritku dat, aby vedeli ze toto sa nesmie- uz si to zapametaju, ci este skoro ?
28. dec 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca nasa uz tak poriadne trucuje... po prstekoch uz dostala... no no no funguje... ale je to s nou hrozne, jakmile nie je po jej, neskutocne trucuje, krici, kope, snazi sa bit ruckou, mrnci... chjo...
28. dec 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no tak myslím, že už každé bábo sa začína prejavovať a snaží sa vydobiť si svoje. Náš je tiež jedoš. Hádže sa, kope nohami, ak mu zoberiem niečo, čo si uchmatol a napatrí to do jeho ručičiek.
Inak dnes mi spal poobede skoro tri hodinky, som bola v šoku normálne. Išiel preto spať neskôr, ale spí od trištvrte na desať, tak som zvedavá dokedy.
28. dec 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex pockaj este dva mesiace... to, co vystraja Oliv teraz... by som neverila, kebyze nezazijem... :confused: je to poriadny rozdiel v tom, ako strajkovala ked mala 10.mesiacov, ako ked to robi teraz...
28. dec 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to ani nehovor, ze to bude este horsie :confused: :astonished: najhorsie je ze mna zacal drobec hryzt, a neviem ako ho to oducit, uz dostal i po ritke, ked mu schovam didik tak place, ale ked mu ho dam znova tak zase ma hryzie, ak skriknem auu tak sa len usmieva, nono je tiez velka sranda...
@alex videla som ze Kubko ma krasnu hojdacku- o co ju mate pripevnenu ?
28. dec 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no však keď už bude väčší, isto sa aj o zem hodí, s tým úplne rátam :grinning:
A Olivka ešte nespinká, čo?
28. dec 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok