Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
31. aug 2009

mia uprav si hore nastavenia nech vieme v ktorom si tyzdni 😉

zucana
31. aug 2009

jani 🙂 uz je po chuti za 2 sekundy bola fuc 😀
odporucam kinder coko fresh 😎

zucana
31. aug 2009

btw dufam,ze si neklamala a davas si tiez 😠

joanna333
31. aug 2009

zuci,ja som sa prave dotlacila chlebom s arasidovym maslom (viem, nemala by som arasidy...) a uz som spokojna......... 😉

zucana
31. aug 2009

joa ja som vcera ziedla za 5 minut balik chrumiek co som zhabala kamoske z BA co mala v izbe na hoteli 😀

janielah
31. aug 2009

zuzi...idem kukat tie fotky a potom uz nieco zacnem tlacit.....neboj, nesklamem 😎

zucana
31. aug 2009

no ved preto..idem pripravit muzovi udeneho kona so zemiakovym pyre lebo o 10 min pride z fuciku a on pred fucikom o 8smej nemoze papat lebo by nevladal 😎

matka331
31. aug 2009

jani takze to asi bude pravda 🙂

olifcek
31. aug 2009

zuci moj anjelik zacne s volejbalom onedlho x;o) a uz bezomna, hech 😉

olifcek
31. aug 2009

a de je blum?

zucana
31. aug 2009

neviem ale cez den teda rano bola na facebooku 😕
olif my zacneme s tymi tehu cvikmi nie? ja doma a vy mozno aj niekde v cvicebni 😖

olifcek
31. aug 2009

zuci i ja asi doma, kedze po praci uz moc nevladzem...to musim prist dom, lahnut na hodku a paq snad i cvicit sa bude dat... 🙂

janielah
31. aug 2009

uz som pokukala fotky brusiek, tesim sa, ze pridavate dalsie a dalsie...konecne mam pocit, ze nie som jedina, co rastie 😀
zuzi a ty co zasa s tymi prsiami? si nevydela tie moje nafuknute balony ???

zucana
31. aug 2009

no vsak akoze v obleceni nevyzeraju zle 😉
kamos v sobotu ze vidim ze si vo forme a kukol mi nakozy a to ani nevie ze som to 😎
inak cokoladu som zajedla zemiakovym pyrem co som ohrievala 😉

zucana
31. aug 2009

inak citam matkina ... segra mi poslala po kamoske vsetky knizky...mam citaci tyzden a v stredu pride maminka...a dufam,ze vo stvrtok uz upratovacka lebo nebere mobil tak snad neostala v Rumunsku to bych neprezila 😖

janielah
31. aug 2009

😀 zuzi, najdes inu...nejaku polku... 😀
olif, mne si chcela ip poslat????
a naozaj, kde je ta blum?

zucana
31. aug 2009

ani nesranduj jani tato bola bohova ako ta prva ..ta po nej o nicom...toto je treria a poviem ti je tazke najst niekoho dobreho ja som strasny pedant itak si vela v eci este po nej dorobim 🙂

olifcek
31. aug 2009

jani jo, poslala som i Tebe IP x;o)

olifcek
31. aug 2009

uz by som mala zacat fakt riadne cvicit, aspon s flasami naplnenymi vodou doma, lebo riadne lemraviem 🙄

janielah
31. aug 2009

olif, necvic (ja tiez necvicim a asi ani nebudem, az potom, po porode), a dakujem za prejavenu doveru, ked si taka hanbliva, tesim tesim 🙂
zuzi??? bez oblecenia akoze vyzera zle, alebo co ???

zucana
31. aug 2009

no idem sa ja baby venovat muzikovi a tesit sa s nim ze si nic nespravil 😀
zitra jsem tady jak na koni...
mozno este pred spanim dam kuk ...ideme pozerat nejaku komediu

janielah
31. aug 2009

tak sa pekne venuj zuzi 😉

olifcek
31. aug 2009

zuci prijemny vecer prajem....

jani x;o)

idem ja do sprsky, upravit a umyt sa. paq snad i my dame nejaky filmiq alebo serialiq s drahym x;o)

olifcek
31. aug 2009

jeeeej, zucana ma novu fotku v albume x;O)
ô
a ake je heslo na februarovky2010? zase som zabudla, joj

janielah
31. aug 2009

dobru nocku 😉

ikke
31. aug 2009

ale baby, ved uz trochu rozmyslajte aj dopredu... 🙄
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

blumka
31. aug 2009

chybam vaaaaam? 😀 😀 😀
tu som, len moj ocino okupoval cely vecer moj notebook 😉 ...citam vas poctivo, len akosi nestiham pisat...chcem vyuzit to ze su tu moji rodicia a poriadne si oddychnut a venovat sa im 😉

janielah
31. aug 2009

heslo tu uz bolo uvedene minimalne tri krat - verejne....a mam pocit, ze tvoja fotka tam ani nie je...
ale asi zacnem rozmyslat a dam si kurz precvicovania mozgu...na drahu a uprimne mienenu radu 😉

ikke
31. aug 2009

janielah - ak to bol odkaz pre mna, mne to moze byt takmer jedno, len sa potom neobracajte na adminov so ziadostou "niekto nam zmazal album, ako je to mozneeee???" 😉 nebolo by to totiz prvy (a asi ani posledny) krat...

olifcek
31. aug 2009

ikke jj, ja viem, ze sa dostane ktokolvek paq do albumu, ale nenapadlo mi, ze s anajde niekto, kto to bude chciet aj vymazat, ci nejak zneuzit.

jani pls, pls, do IP...ja viem, ze tu to heslo uz padlo aspon 3x, aleeee...kym to najdem tak aj zabudnem, ze na co som ho chcela 😅

blum jaj jasneeee...oni este aj zajtra budu s Tebou, ze ? xo)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre