Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. dec 2010

@laxity, ale mlicko sa tvori pocas kojenia, nie v case ked sa nekoji, ci sa mylim? 😉
@olifcek, vies ako sa hrava terezka? miluje svoju izbu ale neexistuje zeby sa v nej hrala sama, vzdy nastahuje vsetky hracky ku mne do kuchyne alebo do obyvacky a tam sa hra...ale musi ma vidiet a vies kolkokrat za den pride a povie mamka zober ma? a to musi ist vsetko bokom a ja nosim trojrocnu terezku po dome a nevysvetlis jej ze je uz velka alebo ze nemozem..a pravdupovediac jej to ani nechcem vysvetlovat, v 15 uz nepride aby som ju vzala na ruky 😉

blumka
29. dec 2010

@laxity, ale mlicko sa tvori pocas kojenia, nie v case ked sa nekoji, ci sa mylim? 😉
@olifcek, vies ako sa hrava terezka? miluje svoju izbu ale neexistuje zeby sa v nej hrala sama, vzdy nastahuje vsetky hracky ku mne do kuchyne alebo do obyvacky a tam sa hra...ale musi ma vidiet a vies kolkokrat za den pride a povie mamka zober ma? a to musi ist vsetko bokom a ja nosim trojrocnu terezku po dome a nevysvetlis jej ze je uz velka alebo ze nemozem..a pravdupovediac jej to ani nechcem vysvetlovat, v 15 uz nepride aby som ju vzala na ruky 😉

olifcek
29. dec 2010

@blumka ja tiez nic menit nemienim, len som bola zvedava, ci je viac babatiek, co sa hraju pri mamke vyhradne 😉 mas pravdu, mm sa tvori vtedy, ked babo cuckaaaa a ja ho potrebujm vela, kedze to ma Oliv i namiesto vodicky 😉

dorotka2
29. dec 2010

@blumka mliecko sa tvori aj pocas kojenia nieco,ale hlavne potom,leboked si chces po kojeni nieco odsat,neodsajes nic,podla toho sa to da zistit.

olifcek
29. dec 2010

@dorotka2 nic zle nevidim v tom, ze si oliv raz za hodku cucne od smadu a raz za dve hodky od hladu 😉 ked sme na navsteve, ci navsteva u nas, tak aj 3-4hodky jej nechyba nic 😵 urcite Olivke nezacnem odopierat prso 😵 😵 ved na zaciatkoch bola na mne nonstop 😅 , teraz je to lahoda pohoda 😵 😵

olifcek
29. dec 2010

@dorotka2 ked zacnes menej kojit i mm bude menej, vid page @annag, trebars...

svetlankat
29. dec 2010

@laxity a kde pozerate tu rozpravku? mate dvd alebo na tv? ja sa priznam, ze Miska ani len netusi co to tv je, tak mozno by som nejaku tu rozpravku skusila, ci by ju nezaujala.

blumka
29. dec 2010

@dorotka2 mliecko sa tvori na zaklade dopytu, takze hlavne vtedy ked babo stimuluje prsniky a taha a pije ho 😉 ja som to napisala na margo toho co pisala vyssie Katka, ze olga nema davat tolko cuckat malej pretoze sa jej nestihne vytvorit mlieko 😉 asi sa stiha ked ho olivka pije...

olifcek
29. dec 2010

@svetlankat moja Oliv kukne len par reklam, resp. casti reklam, paq tancuje na zvucku panelaku ale telku inak nekuka, nastasti eju to nebavi.. ale keby bola rozpravka, ktoru by kukla a ja mohla co to porobit... 😉

olifcek
29. dec 2010

@blumka 😉

laxity
29. dec 2010

@svetlankat máme to v hardisku v tv 🙂

olifcek
29. dec 2010

@svetlankat mm, ze wow, Misk auz chodi?? ved este pred tyzdnom stala a urobila krocik... ja, ze no ona uz viac krocikov vedela, ale teraz uz prejde z miestnosti do miestnosti... a, ze i Viki od @zucana a, ze do nej rypali, ze ma tlste babo a pod, a aha, uz chodi 😵 😵 pozrel na Oliv a povedal, no ked uz aj Viki chodi, uz i Ty budes, co? 😀 😀 pr veci sme tak robili po Vikink, do mesiaca... 😉 😉

blumka
29. dec 2010

@laxity a aka to je rozpravka? daj tip 😉

laxity
29. dec 2010

je to jedno kedy sa tvorí...môžme byť rady tie čo kojíme, že sa tvorí 😀

dorotka2
29. dec 2010

@blumka poznam teoriu okolo kojenia, neboj, ja kojim, takze to poznam i z praxe, co ty bohuzial nie. Mala som strasne vela mlieka a odsavala som si dost, takze viem,kedy sami tvorilo a kedy nie. Viem, ze ide o stimulaciu, uz kojim menej, takze aj toho mlieka sa uz tolko nastastie netvori. Ja som pochopila, na co reagujes, neboj. 🙂

laxity
29. dec 2010

@blumka Baby Einstein

asi poznáte nie?

garonka
29. dec 2010

kuk my papame mliečko už len rano a večer a mame ho dostatok 😵 pijeme aj vodu a ine tekutiny 🙂 🙂 🙂

@svetlankat Tobimu sa pači reklama orange a mne už lezie na nervy 😀

olifcek
29. dec 2010

@dorotka2 Katka nekoji, ale ver, ze teoriu ovlada omnoho lepsie nez mnoho kojacich zien....

olifcek
29. dec 2010

@dorotka2 nastastie? cize uvazujes o skonceni s kojenim? ja chcem kojit minimalne este rok 😉 uvidime, ci aj Oliv bude tak dlho chciet...

garonka
29. dec 2010

@laxity tvorí sa i rano i večer 🙂 ale mne aj v noci hadam veď my spime ako zarezaní 😀 😀 😀

blumka
29. dec 2010

@dorotka2 no comment
@laxity myslis tych 5 ci kolko ich je co lietaju v rakete kade take? ci nieco ine? lebo toto mi akurat ocino planuje napalit 😉

olifcek
29. dec 2010

@garonka jj orange i Olivke a paq este ta s babatkami na nutrilon.. 😉

olifcek
29. dec 2010

@garonka my teraz spime horsie, zubky, ale ked dam Olivke tie kvapky, co som @zucana poprosila o kupu, tak je noc v celku fajna x;o) fakt tie kvapky zaberajuuuu, len pisu na nich, ze davas v sede, a ked Oliv zacnu trapit zubky v noci, nechce sa mi vastavat a ju posadzat, radsej dam prso a hajam, i Oliv paq... 🙂

laxity
29. dec 2010

@blumka ja som nepísala, že aby Olif nedávala tak často 😕 ...nech si každá matka robí s dieťaťom čo uzná za vhodné...mne je to šuma fuk...je pravda, že mi to príde choré...ale tak každá máme iné zvyky...niekomu príde choré, možno čo robím ja 😕

@garonka ty keď dáš, tak to stojí za to 😀 😝 😀

garonka
29. dec 2010

@olifcek juj tie zuby 😠 tobimu vyšli ďalšie dva ale na veľke počudovanie spi v noci aj 14 hod bez papania 😵

aj ta reklama na hami je super 😵

olifcek
29. dec 2010

@laxity akoze sorry, choreeee??? uz ma ozaj zlostite! kazdu hodinu na par cucnuti, nie je vela! nedavam tekutiny, pije len mm.... papa asi kazde dve, ci tri hodky...

olifcek
29. dec 2010

@garonka my zatial stale len 4, ale uz dlhsie vidim, horne dvojky, a da sa mi, ze uz i dalsie sa deru.. 🙄 uz aby boli vonkuuuu

blumka
29. dec 2010

@laxity myslim ze uz tuto debatu nechavam tak, ty vies co si tym myslela, aj co som tym myslela ja 😉
to baby einstein je ine ako ja myslim, ved preto mi to bolo cudne, lebo to co som ja dala napalovat je pre vacsie deti ale toto je pre krpcov ze? oni maju vela tkaych dvd...juli dostala od krstnych z usa taku interaktivnu knihu od BE 😉

svetlankat
29. dec 2010

@laxity aha, hlavne ze vas bavi, ja ju nepoznam,

@garonka nechces sa zajtra pridat prist nas pozriet???
@dorotka2 inac to bolo drsne, tym ze niekto nekoji neznamena ze neovlada. Poznam mamicky co koja, ale pritom o tom co sa s nimi deje nemaju ani sajnu. Iba daju prso a funguje to, tak s tou vetou co si napisala vobec nesuhlasim. Ze ty to poznas aj z praxe

svetlankat
29. dec 2010

@garonka jej to krasne spinkate

laxity
29. dec 2010

@olifcek a keď budeš 3-4 hoďky na návšteve, čo jej dáš? si píšeš proti sebe olif...je to môj názor, tak mi ho neber...som úprimná, tak som ti to sem napísala...tebe tiež môže prísť choré niečo čo robím ja a nebudem ti to brať...a nezlosti sa...a keď ti vadí, že niekto reaguje na tvoj systém tak to sem nepíš...tak ako sem nepíšeš, čo všetko Olif vie a čo všetko robí...pokiaľ viem, si tu máme radiť a písať názory nie?

a prajem aj napriek tejto atmosfére pekný zvyšok večera 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre