Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
29. dec 2010

@blumka príde mi to super...je to pre takéto malé detičky...Naty to pozeráva od 6 mesiacov...napálili nám to susedia a dobre urobili bo Naty fakt vydrží pozerať...aj keď neviem či to veľmi dobré na očká...sa až bojím niekedy 😕

svetlankat
29. dec 2010

@laxity ja len potvrdzujem, ze ked je Oli u nas na navsteve tak sa nekoja aj tri styri hodky. To je svata pravda

svetlankat
29. dec 2010

@laxity a da sa to niekde na nete stiahnut??? Nevies nahodou???

zoska
29. dec 2010

cafte 🙂
@hajdylca ano po 5tich rokoch...mali sme mat v lete ale vacsina koncila VS tak az teraz, ved ja som tu tusim najmladsia 😅 alebo ty? 😉

Nelka mi nechce pit UM ☹ v nemocke zakazala, tak si odykla a teraz ho nechce, ach jo 😒 firt cosi sa kasle 🙄

mm isiel von s kamosmi, na revans za moj vcerajsok 😀 tak mam cas po dlhom case na kona, idem cosi docitat...

blumka
29. dec 2010

@laxity dnesne televizory su uz na takej urovni ze oci nekazia ;) ak je v dostatocnej vzdialenosti aby necumela napr. spred 2cm na 50plazmu tak to neskodi ;)
ja juli pustam obcas dvd so znakovanim, je to take 20 minutove dvd a vystupuju tam take babatka animovane a velky plysovy maco a taka opica akoze z ruky urobena a ona sa na otm tak rehoce..

laxity
29. dec 2010

@svetlankat šak dobre....tak ale doma jej dáva každú hodinu a keď je na návšteve, tak to nie je potrebné vydrží aj 3-4 hodiny...na to som reagovala...

už to nechávam tak ako aj @dorotka2 túto tému ...bo naozaj OPAKUJEM nech si robí každá matka čo chce 😉

svetlankat
29. dec 2010

@laxity tak tak

olifcek
29. dec 2010

@laxity ja som tiez uprimna a nic proti sebe nepisem. Ked sme na navsteve a oliv je vyhajana, tak sa vkuse hra a vtedy nezvykne nic pytat, ale ak tak urobi, dostane prso. Ja som sa pytala na jednu vec a rozobera sa ina. Howk, uz no comment.

laxity
29. dec 2010

@blumka tak fajn bo keď každý deň, tak som fakt mala pocit, či jej to na oči neublíži 🙂

laxity
29. dec 2010

@zoska a ako sa to potom rieši? dúfam, že bude chcieť...držte sa....možno keď bude viac hladná si dá 😕

olifcek
29. dec 2010

@laxity ak nemate staru telku, je to ok, ocka neposkodis, tak, ako pise @blumka

blumka
29. dec 2010

@laxity nemyslim zeby jej to mohlo ublizit

laxity
29. dec 2010

ďakujem baby, starú telku nemáme...pri môj mm máme dosť dobrý LED televízor 🙂

blumka
29. dec 2010

@laxity no tak to sa nemusis bat ze sa pokazia ocka ale skor ze sa z malej stane zavislak 😀 😀

laxity
29. dec 2010

@blumka šak aj toho sa bojím 😅 😅 😅 budem to musieť obmedziť...prestanem ustielať ráno spálňu 😀

blumka
29. dec 2010

@laxity 😅 ups...a to ti naty vydrzi pri tom sediet len tak, ci ju niekde "istis"? lebo ja davam juli do stolicky na papanie a pozapinam ju, teda ked potrebuej nieco spravit a ona to preto pozera

olifcek
29. dec 2010

@laxity u nas pri ustielani spalne chodi Oliv okolo postele a rehuna sa 🙂

laxity
29. dec 2010

@blumka no ja ju mám v postieľke, dám jej tam pár hračiek, pustím BE a upratujem a ona kuká...ale väčšinou stojí a tak pozerá...čiže sa vtedy veľmi nehrá 🙂

blumka
29. dec 2010

@laxity jaj, aha 😉
@olifcek, no tak ja by som s juli nepoustielala asi nikdy..ona sa strasne rada vala v perinach, vzdy ked nejku vidi tak sa do nej zabori a gula sa na vsetky strany a schovava sa pod ne..a spalnu mame dost nebezpecnu tak ona tam ani nema dovolene sa motat popod nohy 😉

baby ako budete silvestrovat?

laxity
29. dec 2010

@blumka u susedov 😀

ale teraz už naozaj brú noc pate 🙂

svetlankat
29. dec 2010

@blumka my doma papucova kultura

svetlankat
29. dec 2010

@laxity bru

blumka
29. dec 2010

aj my doma...po veeeeeeeeeeeeeela rokoch konecne pred telkou 😀

svetlankat
29. dec 2010

@blumka 😀 😀 😀

blumka
29. dec 2010

@svetlankat kazdy rok sme nieco spekulovali, aj sme boli doma ze pred telkou ale telku sme nikdy nevnimali, lebo bola u nas kopa ludi..ale toho roku len my a nasi 😉 a deti, dufam, ze ich delobuchy nezobudia 😅

zoska
29. dec 2010

@laxity vraj ak mi nebude chciet UM tak mam davat actimel, kase s UM- ak ich bude chciet, jogurty...a od roka skusit ci sa nechyti na kravske mliecko...
nie je nevyhnutne aby pila UM ak ho nechce, ale treba ho nahradit...jogurty, kase...a okrem toho, teda musi pit cez den bud vodu, caj,...
tak uvidime, ci sa to upravi ci nie 😉

@blumka my mame skorsiu veceru u nasich a potom sami domka 😉

svetlankat
29. dec 2010

@blumka ja mam takyto silvester rada, taky papucovy, a tych delobuchov sa velmi bojim, nas hafan sa ich boji ako cert svatenej vody, strasne sa strasie a do mysacej dierky by sa najradsej skryl, ja vzdy cakam, aky nam vleti do bytu. No mam z toho stresy a teraz sa to len znasobilo kedze mame Misku

dorotka2
29. dec 2010

@olifcek nechcem este prestat kojit, ale ked budemat mala tak 14mesiacov asi prestanem, lebo uz teraz ma sama vyzlieka,ked chce mliecko a uz bude velka, tak to je potom take divne mi to pride, ked take velke dieta chce papat mliecko hocikde. A nastastie sompisalal len preto,lebo som toho mlieka mala naozaj strasne vela, velmi sami plnili prsniky, hlavne v noci somsa budila na to, ze ich mam plne, tvrde a musela som odsavat, lebo som sa bala zapalu.
@blumka preco no comment, dufam,ze to neberies osobne, len vies, ked mi ides hovorit o kojeni, ked uz kojim 10 a pol mesiaca, tak sa mi to zda trochu divne.
@svetlankat ja som to nemyslela vobec nejak zle, to zase tak neberte, ani ty @blumka ja nemam za potrebi sa vas nejak dotknut alebo tak nieco, akt nie,ani nikomu ublizit, viem, ze kazda zena robi tak, ako uzna za vhodne, ani neviem, preco blumka nekoji, no viem, ze keby mohla koji, baby, fakt to neberte ako urazku alebo nieco take, ked nieco pises, vzdy to vyznie inak.

svetlankat
29. dec 2010

@zoska a ako ti odmieta um? nechce chytit flasku??? Ja sa len preto pytam,lebo Miska mi odmietla chytit flasku ked jej isli zubky, lebo ten dudel jej blizil dasienka

blumka
29. dec 2010

@svetlankat no ved akurat dnes som vravela mm ze uz sme asi stari ked uz sa aj nam paci taky papucovy silvester 😀 😀
no ja tie delobuchy neznasam, striela to do bludu a nic z toho...terezka sa mi este ani jeden silvester nezobudila, chvalabohu, uvidime ako na to bude reagovat juli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre