• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lucia411 ake? nejak som mimo :confused:
30. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 a to som mala odkial vediet haa???? :grinning:
@olifcek ospravedlnujem sa
30. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 vidim, ze bre som to s um pochopila :dizzy_face:
30. dec 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 takze nic? uff dobre, bo som nechapala, hehe
30. dec 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 :grinning: :grinning: v pohode, ved to nemam na cele napisane
@olifcek :slight_smile:
30. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no narazkky na UM :grinning:
30. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 ja nemam narazky na um, fakt mi sunar odjakziva chuti
30. dec 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale nieeeeeeeee nic niccc :grinning:
@olifcek to vazneeeeeeeee?bleeeeeeeeeeee :grinning:
@jaja32 a ked nekojis tak ako casto davas malej mlieko?ked nepije ani vodicku? :sweat_smile:
30. dec 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 mnam, Ty ble :wink: ja si ho asi kupim, davno som nemala.
30. dec 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby budem tu vecer, teraz musim utekat mala sa zobudila, a ideme obedovat, dufam ze aspon par lyzic spapa.....potom prechadzka tesim sa cerstvy vzduch :sweat_smile: pekny dnik zatim ahojte
30. dec 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 pa, i my pomalicky obedik budeme, paq na postu a sup ku @svetlankat
30. dec 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka uzite si a aj vam krasny novy rok,
@zoska dufam, ze sa rozbehnete, ked nie podla mna nebud smutna,mozno sa chyti nakravske mlieko, uz mate 10 mesiacikov, tak uz to nie je taka tragedia neboj, drzim palce
30. dec 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @svetlankat stretkujete sa? aj @lienka2 a @garonka idu?
30. dec 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jooo, akurat Olivke ohrievam papu, a paq vyrazame
30. dec 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka @lienka2 ano @garonka sa nevyjadrila
30. dec 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to malo taky sviezi roztylujuci nadych do pohody ze aj dorotka koji kde sa da a nema s tym problem :wink:
drazdit teda nebudem ale podla mna kazdy robi ako vie a ako moze a uzna za vhodne a nie sme tu baby co sa dzubaju a davaju polena pod nohy a je uplne normalne ked mame odlisne nazory ...a slova niektore ked pouzijeme ostrejsie no tak treba sa trochu ovladnut no :sweat_smile:
ja som zas dobre nakapata....kycham jak one...dnes neprisla upratovacka som si chcela krasne upratat sama a takto som dopadla tak som aspon dlazky povysavala a zmyla a este ma caka kuchyna a kupelky....ale asi odpadnem tak mi duni v halve...ja to nechapem ....mne staci si dat menej teple gate a prechladnem.... :unamused:
30. dec 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :sunglasses: ,no uz som tu tak klud...no myslim,ze dorotka urcite nechcela vyrypovat a od @blumka by som si napr.ja dala poradit aj ohladom kojenia :slight_smile:

@zucana ,jaj,no herecka,v letnych nohaviciach...a to sme sa nedavno bavili,ze mas imunitu nejaku zblbnutu,ked mavas aj herpes...davaj na seba pozor :wink: ja si teraz ked idem von,davam pancuchy,rifle,tenke ponozky,hrube a po vychadzke som vcera skoro plakala,ked sa mi prsty rozmrazovali.. :sweat_smile: a to sme boli vonku hodku....a boli sme sa hrat u @jja,Kajka bohovska,ked vidi ovladac hned ma motivaciu ist vpred
:dizzy_face: a ked zbadala Elu v hunatej trigovici ,asi myslela,ze to je macko,uz aj po nej isla..
:grinning:
baby,nam dnes mala spala do 9:30 :confused: ,zobudila sa o 7 mej a pistala ze mlieko...potom o pol 8 este zaspala do 9:30,som nechapala,tak ja ze bude mat len jeden spanok,ze ju dam neskor a ona uz o 12-tej isla spat,uvidime dokedy,ci bude dnes raz ci dva spat...

my sme mohli ist na silvestra na chatu,ale nesli sme,potom ze doma a nakoniec ideme k svagrinnej,takze to bude take rodinne posedenie,oni su na dedine v rod.dome,tak budeme asi az do 2.2
ja mam dnes uvarene,tak som rada,lebo vcera mi ficali vsetky horaky naraz.. :sweat_smile: ,dnes mozno jedno upeciem na silvestra este..
30. dec 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka no len tu je 6 stupnov a slnko a bola som v uate a v obchode tak som myslela ze to ok :angry:
my spavame do 9 .30 normalka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ze posledni malo zubaty?Klaudika nema este ani zub. Ani jeden jediny
30. dec 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon zubatiiii
30. dec 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@zucana skoré uzdravenie :slight_smile:...a presne si to napísala, nie každá máme vždy rovnaký názor :slight_smile:
30. dec 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity samozrejme, ale nic nam nebrani mat vyberany slovnik a inteligentne myslienky prenesene do pismen tu alebo inde
30. dec 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u @svetlankat je super, len som nakukla a uz sa aj lucim
30. dec 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi videla take biele hore a podla mna by to mohli byt aj zuby :grinning:
som dost na tom blbo...idem si nejak budovat imunitu len este neviem ako :D
30. dec 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mm povedz :grinning:

inak taká otázka...kedy máte v pláne osamostatniť dieťa do svojej detskej izby?
30. dec 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte kocky,
vobec nestiham net, dnes je mi uz lepsie trochu, tak sme boli dokupit silonky a par drobnosti na zajtra, ideme na Silv.do hotela Lux, tak som zvdava, ako to starka zvladne s malym. Tuto noc zase 2h buntosil, dnes vecer je nejaky urevany, neviem, co je.

ALe teda poviem vam, do sukromnej temy toho budem mat co pisat, uz nech sme v DE, pomooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

musim ist, maly si strcil vraj prst do vosku od sviecky, tak zajtra sa ozvem. pekny vecer :slight_smile:
30. dec 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
som sa tu chvíľku neukázala, ale už mi chýbate :wink: , ale stále voľačo robím alebo voľakde ideme. Dnes som piekla znovu medovníky, pred vianocami som urobila dvojitú dávku + 3 iné druhy koláčikov a všetko sme za tie 3 dni zožrali :sweat_smile: . Už nestihnem dočítať, tak snáď mi nič neušlo a ste všetci zdravučkí.
... a dnes mi Liv padla 1krát z postele, skoro som zinfarktovala.
30. dec 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz domaaaaaaaaaaaaaaaaa, joj, ci fajne boloooooo.... a tie kolace fakt nemali chybu, sorko, ze som ich tolko jedlaaaaa @svetlankat ale nevedela som si pomoct... este tak pekne boli naukladane... no nedaj si, ked sa to nedaaaaa :grinning: :dizzy_face:
30. dec 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok