Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
30. dec 2010

cafte baby...tak celi uz spinka...dnes uz nieco spapkala...aj ked malicko ale spapkala.....som nestastna ze tak malinko papa, viem, ze ju boli brusko a ma pokazeni zaludok a chute teraz....a musela som jej zmenit mlieko z toho Aptamilu HN25 na hnacky sme museli prejst naspät na klasiku aptamil lebo sa nemohla prezmenu vykakat 😖 tak dnes spustila zase riadnu kakanicu 😕 uz tak place, len ked ju polozim na prebalovaci pult...som si uz aj ja dnes porevala 😔 uz 6 den sa takto trapime 😕

lucia411
30. dec 2010

@laxity ahoooj, my mame v plane tak od roka a pol...kedze celi sa stale prebudi na cumlik a chcem ju mat pri sebe a pocut ju 🙂

svetlankat
30. dec 2010

@olifcek vobec si ich vela nepojedla, este ich kooooooooooooooooooooooooooooooooopes ostalo, bolo super, aj super spolocnost

olifcek
30. dec 2010

@svetlankat mala som zjest viac 😀 😀 😀 😀

laxity
30. dec 2010

@lucia411 veď to, že mne sa tiež ešte Naty budí 2 krát na papanie, takže ešte to tiež nemá význam...ale zase sa ani neponáhľam...musíme prve urobiť izbičku 🙂

svetlankat
30. dec 2010

@lucia411 boze moja tak nech vam to cim skor prejde

olifcek
30. dec 2010

@laxity ak chces i moj plan.. tak planujeme v dvoch rokoch malickej... uvidime, ci plan vyjde

svetlankat
30. dec 2010

@laxity dobra otazka, my sme s mm nad tym este ani neuvazovali, ale asi skoro to nebude ked mi Miska teraz zacala vstavat kazdu hodinu, tak dufam ze ju to skoro prejde. Keb zacne spinkat celu noc bez papania, tak potom by sme to asi skusili, aj ked potom budeme musiet asi vstavat na cikanie

svetlankat
30. dec 2010

@blumka chybala si nam na dnesnej zurke.
@garonka dufam, ze aj vy sa nam este ukazete

olifcek
30. dec 2010

@svetlankat ja pochybujem, ze nam to vyjde, pokial kojit budem, tak ale... i ak ee, nevadi, nevadi nam v posteli 😵 ked vyrastie, uz sa ku mne tak tulit nebude 😉

lucia411
30. dec 2010

dakujem baby, aj ja si velmi zelam aby to cim skor preslo, ale dnes som uz volala do detskej nemocnice na hotline linku priamo na det.lekara, lebo som uz bola zufala, ze place, nechce papat...povedal mi, ze kym prijma tekutiny cez usta a stolica nie je krvava, tak to moze trvat aj 2 tyzdne 😝 lebo je to crevna chripka podla jeho slov...ale urcite na tyzden mame ist k lekarke ak sa nic nezmeni...vcera o 23.30 sa prebudila s takym velkym placom a dokakana az po krk bola...no presne, nema vyznam este davat deticky od seba, ked si vyzaduju mm alebo cumlik...ja som strasne rada, ze je s nami v izbe...a ked raz nebude tak mi bude tak chybat ze az

svetlankat
30. dec 2010

@olifcek to hej, my este musime poriesit novu postel pre Misku, v podstate este nema

olifcek
30. dec 2010

veru @blumka, chybala siiiii.... bolo ale super... i Oliv je u @svetlankat ako doma, mam pocit 😀 😀 @garonka co je s Teboooou? som cakala, ze dojdeeees.... 😵 😵 😵 saq ked daco treba hned sa ponuknes a helfneeeees, tak pod i na stretkoooo najblizsie 🙂

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 ja budem podla mna zdrhat do postele k Olivke 😀 😀 a drzat ju za tu malicku teplucku rucku a ona sa na mna usmeje ako i dnes, joooj, krasne to je

svetlankat
30. dec 2010

@lucia411 presne, aj ked sa budim kazdy Miskin pohyb, ked bude vedla v izbe, urcite nebum spat, lebo ju budem chodit kontrolovat. Ja som v tomto hrozna

olifcek
30. dec 2010

@svetlankat nie hrozna ale milujuca a odovzdana maminka

lucia411
30. dec 2010

no tak to ste nevideli mna baby....ked som celi kojla a bola s nami v posteli alebo nebola a spinkala v kosiku, neskor uz v postielke tak stale zo sna som vyhanala muzika z postele a kricala na nho ze pooozor je tu celi pripucis ju, som kricala normalne, a odkedy sme si ju doniesli z porodnice tak som nemala tvrdy spanok, aj ked sa nam dobre spinka, ale kazdy jej pohyb pocujem a aj mm je taky ako ja....a raz som v noci vstala a myslela ze Celi na mna z toho kosika pozera, to bola haluz, budim muza ze aha celi pozera na nas(mala vtedy asi 2 tyzdne?)...to sa mi vtedy asi mlieko nabijalo alebo co, alebo som mala teplotu, lebo som ine bludy trepala... 😀

svetlankat
30. dec 2010

fotos z dnesnej zurky na fb

svetlankat
30. dec 2010

@lucia411 juj moja, napr moj manzel sa nezobudi ani ked Miska vresti, on tak tvrdo spi

lucia411
30. dec 2010

a nasu ked si vezmeme nadranom k sebe ked sedi v postielke tak nas drzi za usi...je to take zlate, zmolka si ich v rucke...straaaaaaaaaaaaaasne mi to bude chybat ked vyrastie...

svetlankat
30. dec 2010

@olifcek dakujem ako kazda

lucia411
30. dec 2010

@svetlankat och tak zato moj muzik je hned v pozore...a robil aj mlieko, mojkal malicku ked plackala zo sna...klop klop ale mam dobre muzika...je to velmi pysny tato 😉

blumka
30. dec 2010

sewaste kocky..
@olifcek @svetlankat ja som si dnes urobila tiez stretko 😀 bola som s detmi u kamosky, ona ma 2 chlapcov a bola aj jedna kamoska s 2 mesacnym chlapcekom, tak bolo aj tam paradne 😉
@lucia411 juj, taksa este trapite? a nechces radsej predsa len ist k lekarom zajtra? lebo mne sa zda 2 tyznde hnacka a len tak cez telefon riesena dost dlho.. dufam, ze prehanam ale pre pokoj duse...
a probioika malickej davas? a ryzovy odvar? alebo mrkvovy? 😉

ja dam juli do izby ku terezke, ked prespi celu noc...mozno to bude o pol roka, mozno o rok...myslim ze to teraz bude lahsie ako ked sme davali do izby terezku, lebo uz tam budu dve 😉

blumka
30. dec 2010

@lucia411 moj muz spava s terezkou, lebo mava nocne mory a ked som sa ho pytala ze kedy sa mieni vratit do spalne tak povedal, ze az ked ho terezka vyzenie, ze ona je len raz taka malicka a on si to chce vychutnat.
Iank teraz u nasich vsetci spime v jednej izbe, aj baby uspavame spolu a uz davno som sa tak dobre nevyspala ako teraz...zeby to bolo tym, ze mam vsetkych pri sebe?

svetlankat
30. dec 2010

@lucia411 aj moj mm je zlaty pomaha aj v noci ale to ho musim zobudit a ja nemam to srdce ked viem ze rano ide do prace, ale aspon ked mame tazsie noci nemusi spat vedla v izbe aby sa vyspal 🙂

svetlankat
30. dec 2010

@blumka no tak si si aj ty uzila

laxity
30. dec 2010

@olifcek aj tvoj plán 🙂

@svetlankat tak to určite teraz nemá ešte význam a čo tie zlé noci? 😕 som nezaregistrovala 😕

tak vidím, že stretko bolo fajn...ale určite keby tam bola ešte aj @garonka a @blumka by bolo ešte lepšie 😵

blumka
30. dec 2010

@svetlankat hej fajne bolo..kamoska nachystala hostinu ako pre cely regiment, ma brucho boli az z toho...a deticky boli zlate sa hrali, juli ma nejaku dobru naladu uz druhy den, od rana do vecera sa len rehoce na hocicom, dnes sa napr. strasne smiala na flasi s cajom..normalne zachvaty smiechu..a terezka sa hrala s chlapcami, nahanali sa, stavali si bunker na ich posteli a my sme kvakali a pestovali maleho Matejka 😵

lucia411
30. dec 2010

@blumka ryzovy odvar nechce ani za svet, mrkvovy detto...skusila som cistu mrkvu, cistu ryzu, potom ryzu s bananom..no to uz zjedla 4 lyzicky..pomohol kusok cierny caj, dostali sme v lekarni aj take probiotika taky original napoj, to sa rozraba na 200ml s vodou...kusok mi toho vypije...ale malicko..inac len vodu,caj fenikel a mlieko rano a vecer...aj my spime vsetci 3 spolu v jednej izbe a je to krasne.....
@svetlankat no aj mna srdce boli ked vidim ze moj mm vstava v noci a rano ide do prace

svetlankat
30. dec 2010

@laxity to by bolo, tymi zlymi nocami nazyvam tie noci ze kazdu hodku sme hore, inac je to v pohode, ale ked si predstavim ze niekedy sme prespali celu noc, potom sme sa zobuli iba raz neskor dvakrat a teraz takto

lucia411
30. dec 2010

@blumka hnackujeme od 25.12....dnes mi lekar povedal, ze v pondelok ak to nebude ok tak mame ist k lekarke a to uz pojdeme..... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre